dowolna

Nowe mieszkania i domy Białołęka, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Białołęka

237 ogłoszeń

237 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 099 000 zł128 m² 8 585,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy. Gotowe do odbioru! Dom o powierzchni 128 m2 z prywatnym, 200 metrowym ogródkiem. W cenie domu ogrzewanie podłogowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Tarchomin,Warszawa

592 000 zł40 m² 14 763,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy w dzielnicy Białołęka- tarchomin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pasłęcka

Tarchomin,Warszawa

652 143 zł49 m² 13 195,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prowizja 0% Termin oddania- gotowe do odbioru Ładne, dwupokojowe na Tarchominie ,wokół sklepy komunikacja, szkoły, przedszkola, tereny zielone w cichej spokojnej okolicy. Zapraszam lokal 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

780 570 zł66 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera! W ofercie mam dla Państwa czteropokojowe mieszkanie w okolicach ul. Lewandów. Cicha i spokojna okolica, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera! W ofercie mam dla Państwa trzypokojowe mieszkanie w okolicach ul. Lewandów. Cicha i spokojna okolica, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

761 229 zł59 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0 % Prowizji 0 % Podatku pcc Oddane do użytkowania Trzypokojowe , rozkładowe mieszkanie na ekologicznym osiedlu ogrzewane pompami ciepła z panelami fotowoltaicznymi praktycznie bezkosztowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

497 940 zł35 m² 14 114 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera! W ofercie mam dla Państwa kawalerkę w okolicach ul. Strumykowej. Bardzo dobrze skomunikowana okolica, idealna do zamieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

782 000 zł62 m² 12 598,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 62,07 mkw. na kameralnym osiedlu. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

823 060 zł59 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera! W ofercie mam dla Państwa 3-pokojowe mieszkanie w okolicach ul. Modlińskiej. Cicha i spokojna okolica, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

558 000 zł35 m² 15 758,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 35,41 mkw. na kameralnym osiedlu. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

772 000 zł64 m² 12 075,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Nowa inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Tarchominie. W 4-kondygnacyjnym budynku zaplanowano 26 funkcjonalnych mieszkań. Mała liczba lokali to wyższy standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

895 000 zł112 m² 7 969,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z przestronnym ogrodem w inwestycji Eko Lake, zlokalizowanej w podwarszawskiej miejscowości. Nieruchomość jest w stanie.