dowolna

Nowe mieszkania i domy Białołęka, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Białołęka

237 ogłoszeń

237 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

379 798 zł35 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

*od dewelopera, bez żadnej prowizji, bez podatku pcc Dojazd do metra w 3 minuty! Kawalerka na szóstym piętrze z dużą loggią. Loggia ze schowkiem. Jasne. Wysokie. Ochrona, monitoring. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Tarchomin,Warszawa

469 100 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*od dewelopera, bez żadnej prowizji, bez podatku pcc Mieszkanie dwupokojowe dla singla bądź pary. Funkcjonalny układ. Sypialnia z wnęką na szafę. Jasne. Ochrona, monitoring. Cena miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

476 245 zł51 m² 9 362 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

999 000 zł157 m² 6 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Nowy dom jako tańsza alternatywa dla mieszkania Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od centrum, dzieki trasie S8 dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trąby

Tarchomin,Warszawa

410 000 zł50 m² 8 144,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Już oddane do użytkowania > dostępne od zaraz Mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni ponad 50 m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym, z dużym tarasem 8,5 m2 i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

490 257 zł54 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 8 piętrowym położone w cichej i spokojnej okolicy Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

395 787 zł56 m² 7 092 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci podatku pcc ani żadnej prowizji. Mieszkanie w kameralnym osiedlu w zielonym otoczeniu Białołęki, blisko rezerwatu przyrody, 25 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

525 233 zł54 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

680 000 zł86 m² 7 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Białołęki Nowodwory. Jeden nowoczesny budynek powstający na warszawskiej Białołęce, gdzie mamy: - 500m do tramwaju - 50m do autobusu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

380 228 zł35 m² 10 753 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

622 944 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Bezpłatna pomoc niezależnych ekspertów kredytowych. Ładne mieszkanie w doskonałej lokalizacji dla Twojej rodziny. - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

544 000 zł64 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 64m2 - 3 pokoje - białołęka - przy ratuszu 10min od metra młociny możliwość obejrzenia mieszkań Przestronne, trzypokojowe mieszkanie 64m2 położone 500m od tramwaju i 200m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

459 368 zł44 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

488 308 zł57 m² 8 601,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. W ramach najnowszej oferty wprowadzono w tej inwestycji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

546 816 zł61 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

430 000 zł45 m² 9 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim z balkonem na Białołęce. Nowopowstająca, elegancka inwestycja będzie dostępna w IV kwartale 2021r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

586 408 zł64 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

384 257 zł45 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta specjalna dla klientów biura brik Nieruchomości Przy zakupie mieszkania gratis! 10% rabat * na zakupy w sieci Leroy Merlin i kilka dodatkowych korzyści. * szczegóły w regulaminach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Mehoffera

Choszczówka,Warszawa

1 350 000 zł177 m² 7 627,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Spółka deweloperska oferuje dom w zabudowie bliźniaczej w Choszczówce przy ul. Mehoffera 167 w ekologicznie czystym elitarnym obszarze otoczonym zielenią. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

384 257 zł45 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,26 m2 z ekspozycją na południowy wschód i południowy zachód, balkon powierzchni ponad 14,03m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

536 460 zł68 m² 7 842,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam ofertę dużego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 68,40 m2 z ekspozycją na południowy-wschód i północny-zachód, taras o powierzchni 84,24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

380 228 zł35 m² 10 762,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Ładna kawalerka w doskonałej lokalizacji tuż obok Galerii Północnej, idealna pod wynajem - duża loggia ze schowkiem - liczne inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

390 397 zł35 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Ładna kawalerka w doskonałej lokalizacji tuż obok Galerii Północnej, idealna pod wynajem - dobrze doświetlona kawalerka - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

565 915 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

600 039 zł61 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera. Ładne mieszkanie w doskonałej lokalizacji: - funkcjonalny rozkład - duża loggia - tuż obok Galerii Północnej - liczne inne sklepy: Lidl, biedronka, carrefour - szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

405 000 zł40 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Świetne, komfortowe mieszkanie na Białołęce! Na sprzedaż nowe z 2020 roku niezamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie z ogromnym 13m tarasem częściowo zadaszonym. Przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

393 309 zł45 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

437 920 zł54 m² 8 048,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania na Białołęce, ul. Kąty Grodziskie, mieszkania 1-, 2-,3- oraz 4 pokojowe od 25m2 do 60m2 Oferta bez prowizji! Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Kupujący zwolniony z pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

496 280 zł52 m² 9 558,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

405 076 zł54 m² 7 444,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

450 828 zł55 m² 8 124,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Marywilska,Warszawa

407 000 zł59 m² 6 898,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio - brak prowizji I podatku pcc zadzwoń I dowiedz się więcej! dostępne również inne mieszkania W tej I innych inwestycjach. Biuro Sprzedaży Mieszkań Deweloperskich k:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

482 423 zł61 m² 7 925,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marmurowa

Białołęka,Warszawa

370 000 zł54 m² 6 788,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikatowe mieszkanie w malowniczej okolice tuż przy granice z Białołęką. Sprzedaż tego nieruchomości odbywa się na zasadzie cesji , dlatego nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Marywilska,Warszawa

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

619 560 zł69 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość sprzedawana bez prowizji! Inwestycja developerska. Osiedle Zielona Dolina II powstało przy ul. Verdiego (w pobliżu ul. Zdziarskiej i Ostródzkiej) na warszawskiej Białołęce. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

470 286 zł58 m² 8 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Marywilska,Warszawa

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

449 668 zł57 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

481 320 zł61 m² 7 925,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021