dowolna

Nowe mieszkania i domy Bemowo, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Bemowo

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Górce,Warszawa

839 989 zł67 m² 12 537,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku Zakup od Dewelopera Kameralny budynek w pobliżu powstającej stacji metra, na pograniczu Bemowa i Woli. Atuty: -Nowoczesny bryła budynku. -Panele fotowoltaiczne na dachach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

588 300 zł45 m² 13 053 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania w spokojnej okolicy na Bemowie! Blisko stacja metra! 0% prowizji, 0% pcc! Od dewelopera! Lokalizacja: - stacja metra bemowo (1 km) - Przystanek autobusowy i tramwajowy (800 m) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szlifierska

Bemowo,Warszawa

533 927 zł36 m² 14 831,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji Bez podatku pcc Dziękujemy, że zainteresowała ciebie nasza oferta, pozwól że ci ją przybliżę. Jest to inwestycja położona na Bemowie, lokalizacja: -Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Bemowo,Warszawa

1 133 210 zł94 m² 12 055,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji |bez podatku pcc| Mieszkania w stanie deweloperskim Funkcjonalne rozkłady | Trasy Rowerowe | Apartament| Kameralna Inwestycja| Blisko Metra| Na spotkaniu prezentujemy wirtualną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

687 898 zł54 m² 12 652,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku Zakup od Dewelopera Miło nam, że zainteresowała Cię nowa inwestycja położona na Bemowie przy ulicy Wieśniaczej. Pozwól, że przedstawimy Ci garść informacji będących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

834 401 zł67 m² 12 494,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

509 909 zł36 m² 13 970,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

599 898 zł46 m² 13 041,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 159 300 zł94 m² 12 333 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

850 876 zł67 m² 12 699,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Górce,Warszawa

998 699 zł75 m² 13 316 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

647 128 zł54 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni państwo, oferujemy nowoczesny 2 pokojowy apartament - 46,94 mkw - o funkcjonalnym układzie znajdujące się na 2 p. nowo powstałej inwestycji - lokal w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

550 160 zł36 m² 15 303,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, bemowo. Ostatnie o takim metrażu. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

590 898 zł46 m² 12 845,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Bemowo,Warszawa

584 702 zł44 m² 13 426 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji |bez podatku pcc| Mieszkania w stanie deweloperskim Funkcjonalne rozkłady | Trasy Rowerowe | Apartament| Kameralna Inwestycja| Blisko Metra| W inwestycji dostępne są również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

526 500 zł37 m² 14 229,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szlifierska

Bemowo,Warszawa

691 500 zł59 m² 11 720,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Górce,Warszawa

598 989 zł47 m² 12 744,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

593 200 zł47 m² 12 621,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Bemowo,Warszawa

691 865 zł59 m² 11 696,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

513 269 zł37 m² 13 872,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szlifierska

Bemowo,Warszawa

898 120 zł75 m² 12 039,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji Bez podatku pcc Dziękujemy, że zainteresowała ciebie nasza oferta, pozwól że ci ją przybliżę. Jest to inwestycja położona na Bemowie, lokalizacja: - przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Górce,Warszawa

688 989 zł59 m² 11 679,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

900 000 zł130 m² 6 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

589 300 zł46 m² 12 819,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

948 844 zł54 m² 17 696 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szanowni państwo, oferujemy nowoczesny pokojowy apartament - 73,74 mkw - o funkcjonalnym układzie znajdujące się na parterze nowo powstałej inwestycji - lokal w stanie deweloperskim; apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

676 000 zł59 m² 11 457,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 239 300 zł94 m² 13 229,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szanowni państwo, oferujemy nowoczesny pokojowy apartament - 93,68 mkw - o funkcjonalnym układzie znajdujące się na 3 piętrze nowo powstałej inwestycji - lokal w stanie deweloperskim;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

900 000 zł130 m² 6 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

825 700 zł67 m² 12 360,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

895 000 zł75 m² 11 933,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu duże, przestronne mieszkanie w nowej inwestycji na Bemowie! Z dużym 40 metrowym balkonem! Mieszkanie o powierzchni 75 m2 składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

745 000 zł58 m² 12 844,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie w nowej inwestycji na Bemowie! Ustawne mieszkanie o powierzchni 58 m2 składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

1 240 000 zł94 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu duże, przestronne mieszkanie w nowej inwestycji na Bemowie! Z dużym 34- metrowym balkonem! Mieszkanie o powierzchni 94 m2 składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

585 900 zł48 m² 12 314 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w dobrym punkcie komunikacyjnym ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie na Bemowie przy ulicy Narwik usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

641 000 zł55 m² 11 654,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu mieszkanie w nowej inwestycji na Bemowie! Kameralna inwestycja, tylko 89 mieszkań, z czego połowa już sprzedana na etapie przedsprzedaży! Ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

568 058 zł41 m² 13 787,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Bemowie. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

895 784 zł75 m² 12 011 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oto idealna inwestycja dla tych, którzy chcą odetchnąć od wielkomiejskiego pośpiechu i zgiełku! Właściciele czworonogów, osoby aktywne, seniorzy, rodziny z dziećmi - wszyscy odnajdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

654 412 zł55 m² 11 868,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

507 360 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Fantazja budynek B z ekspozycją południową, zapewniającą świetlistą przestrzeń. Wygodny rozkład, loggia i niewielki metraż oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

598 400 zł49 m² 12 277,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 PRZYTULNE MIESZKANIE - 48,74 m2 - SALON Z ANEKSEM KUCH. - 23,95 m2 - sypialnia - 14,47.