dowolna

Nowe mieszkania i domy Bemowo, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Bemowo

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

568 058 zł41 m² 13 781,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oto idealna inwestycja dla tych, którzy chcą odetchnąć od wielkomiejskiego pośpiechu i zgiełku! Właściciele czworonogów, osoby aktywne, seniorzy, rodziny z dziećmi - wszyscy odnajdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

899 000 zł130 m² 6 915 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

740 480 zł55 m² 13 421,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

513 958 zł37 m² 13 917,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

744 926 zł58 m² 12 786,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

1 133 220 zł94 m² 12 096,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 583,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje w stanie deweloperskim, jedne z ostatnich w tej inwestycji na Bemowie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

900 000 zł130 m² 6 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bemowo,Warszawa

967 200 zł74 m² 13 077,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem na Bemowie. Ostatnie w tej inwestycji. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

613 836 zł43 m² 14 315,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

1 275 000 zł93 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Avenue Estate prezentuje rodzinny apartament na Bemowie! nie pobieramy prowizji! Opis nieruchomości Wspaniały apartament w nowej inwestycji Novelia Bemowo. Apartament oddawany będzie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Bemowo,Warszawa

1 270 000 zł93 m² 13 670,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Bemowie. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

692 640 zł47 m² 14 777,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje w stanie deweloperskim, jedne z ostatnich w tej inwestycji na Bemowie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

820 000 zł72 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Panstwu czteropokojowe mieszkanie, na pierwszym pietrze w budynku z 2022 roku w dzielnicy Bemowo przy ul. Narwik 23a. Bardzo dobra oferta dla rodziny lub pod cele inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bemowo,Warszawa

737 360 zł55 m² 13 416,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Bemowie. Stan deweloperski, apartamentowiec Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bemowo,Warszawa

737 360 zł55 m² 13 416,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, stan deweloperski, bemowo. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej ogródek bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

660 400 zł47 m² 14 048,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

602 392 zł46 m² 13 104 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. Przestronny apartament Z balkonem, tylko 15 min od stacji metra! O inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bemowo,Warszawa

1 006 720 zł75 m² 13 480,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym ogródkiem na Bemowie. Ostatnie w tej inwestycji. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

745 967 zł59 m² 12 639,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. Tylko 15 min od stacji metra! O inwestycji Nowa inwestycja to wielorodzinny, 7 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Bemowo,Warszawa

1 133 000 zł93 m² 12 195,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szlifierska

Bemowo,Warszawa

898 120 zł75 m² 12 039,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji Bez podatku pcc Lokalizacja: - przystanek autobusowy i tramwajowy 10 min. pieszo ( 900 m) - Stacja metra Bemowo ok. 13 min. pieszo - Wjazd na trasę S8 - 9min autem - Przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

681 200 zł55 m² 12 354 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Expander- bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

1 133 000 zł94 m² 12 091,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku Zakup od Dewelopera Kameralny budynek w pobliżu powstającej stacji metra, na pograniczu Bemowa i Woli. Atuty: -Nowoczesny bryła budynku. -Panele fotowoltaiczne na dachach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

550 160 zł36 m² 15 303,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 PRZYTULNE MIESZKANIE - 35,95 m2 - SALON Z ANEKSEM KUCH. - 14,61 m2 - sypialnia - 11,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

1 270 000 zł94 m² 13 510,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

892 780 zł75 m² 11 903,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku Zakup od Dewelopera Miło nam, że zainteresowała Cię nowa inwestycja położona na Bemowie przy ulicy Wieśniaczej. Pozwól, że przedstawimy Ci garść informacji będących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

598 898 zł42 m² 14 218,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Górce,Warszawa

961 587 zł74 m² 12 994,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023