dowolna

Działki uzbrojone Warszawa - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 353 000 zł559 m² 2 420,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji. Cena 1.100.000,00 zł + Vat. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowe, usługowe, placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Jelonki Południowe,Warszawa

3 500 000 zł858 m² 4 079 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Oferuję Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 858 m zlokalizowaną na skrzyżowaniu ul. Okrętowej i Człuchowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Białołęka,Warszawa

9 900 000 zł4 696 m² 2 108,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż wspaniała działka inwestycyjna Z domem przy ul. Leśnej polanki 6 na białołęce oferta na wyłączność Nieruchomość prezentuje agent Grunt składa się z 4 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Skorosze,Warszawa

6 000 000 zł1 929 m² 3 110,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki Ursus Skorosze. orientacyjne wymiary: 66 x 28 m. Media : kanalizacja, wodociąg, gaz i prąd, w ulicy przy działce. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Chomiczówka,Warszawa

27 000 000 zł8 670 m² 3 114,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na bielanach Działka budowlana pod budownictwo wielorodzinne W procesie wzizt: na działkach o powierzchni 8670m2 planowany pum około 45000m2. Uzgodnione wszystkie przyłącza. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Estrady

Wólka Węglowa,Warszawa

1 250 000 zł1 043 m² 1 198,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z gotowym potencjałem do realizacji. Nieruchomość położona na warszawskich Bielanach przy ul. Estrady, składająca się z 3 działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Warszawa

Skorosze,Warszawa

13 000 000 zł3 707 m² 3 506,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki w Ursus Skorosze. Orientacyjne wymiary: 141 x 26 m. Media : kanalizacja, wodociąg, gaz i prąd, w ulicy przy działce. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dmuchawcowa

Wawer,Warszawa

2 599 000 zł1 254 m² 2 073 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną z prawomocnym pozwoleniem na budowę kameralnego budynku wielorodzinnego. Działka o wymiarach 37 x 34 m, położona w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kępa Zawadowska,Warszawa

1 170 000 zł1 421 m² 823,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana | 1421 m | mpzp | pozwolenie na budowę | wilanów - kępa zawadowska Cena: 1 170 000 zł Powierzchnia: 1421 m Lokalizacja: warszawa - Wilanów | Kępa Zawadowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bieńczaka

Ursus,Warszawa

1 249 000 zł106 m² 11 783 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 106 m2 z możliwością rozbudowy zlokalizowany na działce o powierzchni 691 m2. Budynek i działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Hołubcowa

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wystawione są dwie sąsiednie/przylegające do siebie działki po 500m2 o łącznej powierzchni 1000m2. Położone są w Grabowie w dzielnicy Ursynów. Jest mpzp. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Wawer,Warszawa

1 851 250 zł1 478 m² 1 252,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W 3. linii zabudowy od Traktu Lubelskiego, działka o powierzchni 1477 m2 i wymiarach ok. 54 x 27 m, objęta mpzp. Wszystkie media w ulicy przy granicy działki (w tym woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

1 696 500 zł1 131 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę bliźniaczą lub szeregową. Powierzchnia 1191 m2, w tym 99 m2 pod lokalną uliczkę, położona w dzielnicy Wawer, przy ul. Palmowej. Nie ma mpzp, trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dmuchawcowa

Wawer,Warszawa

2 699 000 zł1 254 m² 2 152 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

10 625 000 zł4 250 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich, grunt pod usługi. Działki o łącznej pow. 4.250 m2 w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej od 5. do 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Pyry,Warszawa

3 100 000 zł1 829 m² 1 694,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do kupienia działka budowlana o powierzchni 1829 m2, ursynów Pyry. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową (obowiązuje mpzp o symbolu mu- tereny o funkcji mieszkaniowo-usługowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Tytułowa

Bielany,Warszawa

2 610 000 zł1 200 m² 2 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana 1200 m2, bielany. Doskonała na budowę domu wolnostojącego lub bliźniaka. Położona na osiedlu domów jednorodzinnych, płaska, ogrodzona, wymiary 30,22 x 39,71 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Wólka Węglowa,Warszawa

1 299 000 zł701 m² 1 853,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z warunkami zabudowy. Działka położona w spokojnej, rozwijającej się okolicy. Wólka Węglowa. Nieruchomość znajduje się przy lokalnej, asfaltowej uliczce. Wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Mokotów,Warszawa

6 499 998 zł4 492 m² 1 447,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 4 493 m | Mokotów | wz na budynek biurowy Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4 493 m , położona w Warszawie - dzielnica Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Jarząbków

Ursynów,Warszawa

2 180 000 zł1 339 m² 1 628,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana o pow. 1339 m2, o wymiarach 53,5x25m, w okolicy ul. Jarząbków, ursynów. Działka z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym (obowiązuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Fleminga

Białołęka,Warszawa

6 972 000 zł2 800 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bez pośredników - bezpośrednio od właścicieli Sprzedam trzy działki o łącznej powierzchni około 2800m2 tworzących prostokąt Działki położone w Warszawie dzielnicy Białołeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Wawer,Warszawa

1 851 254 zł1 478 m² 1 252,54 zł/m²

 

 

 

Mokotów,Warszawa

20 000 000 zł40 180 m² 498 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowe zabytkowe założenie parkowe w Warszawie o powierzchni 4.18ha. Odległość od Centrum 10min oraz 5 min od lotniska. Na całość składa się park w stylu angielskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Rosochata

Powsinek,Warszawa

2 500 000 zł1 786 m² 1 399,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego | Wilanów - Powsin | przy Jeziorze Lisowskim Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

3 499 000 zł996 m² 3 513,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-nieruchomość dostępna tylko W estate - działka inwestycyjna 996 m bezpośrednio przy ul. Puławskiej, warszawa Idealna lokalizacja pod biura, klinikę, hotel lub obiekt edukacyjny Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

23 540 000 zł10 700 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka narożna, w pobliżu obwodnicy południowej, bezpośrednio przy Alei Krakowskiej. Szerokość 35 m. Media miejskie. Przybliżone parametry zabudowy: maks. pow. zabudowy 40%, maks pow. zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 700 000 zł1 000 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Wesoła Stara Miłosna. Lokalizacja W otoczeniu zróżnicowana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - domy wolnostojące, bliźniaki , segmenty. Niedaleko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 479 675 zł3 548 m² 698 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową na sprzedaż o łącznej powierzchni gruntowej 3.548 m2 ,w skład której wchodzą 3 prostokątne działki:( 1210m2 , 1210m2 , 1128m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 585 000 zł10 024 m² 757 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 10.024 m2 ( 2.841 m2 i 7.183 m2 ). Teren położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Nowe Włochy,Warszawa

1 050 000 zł525 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecana dzialka, w 2.linii zabudowy na ul. Rybnickiej. Uregulowana sytuacja prawna, kw. - dzielnica: nowe Włochy, obręb ewidencyjny 2-08-20, na przeciwko ks Przyszłość. - powierzchnia: 525 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Zawady,Warszawa

1 480 000 zł1 608 m² 920,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 1.608 m | MPZP | Warszawa Wilanów Kępa Zawadowska | Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - wolnostojąca, bliźniacza lub dwulokalowa Oferujemy wyjątkową działkę położoną na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 556 900 zł2 841 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchmości: mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową na sprzedaż położoną w obszarze Wilanów Zawady o powierzchni 2841 m2. Działka ta jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 595 300 zł14 430 m² 665 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 14430 m2 ( 4.316 m2 i 10.114 m2 ). Teren położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 353 000 zł559 m² 2 420,39 zł/m²

 

 

 

Stara Miłosna,Warszawa

800 000 zł1 240 m² 645,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna przy S17 | Warszawa Wesoła - Stara Miłosna Idealna pod usługi ponadlokalne, parkingi, dominanta do 25 m wysokości Na sprzedaż oferujemy doskonale położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Boernerowo,Warszawa

2 500 000 zł888 m² 2 815,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Boernerowo. Znakomita lokalizacja. najładniejsze, klimatyczne osiedle Bemowa w otoczeniu lasów. W okolicy niezbędna infrastruktura osiedlowa. Działka położona, przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kurantów

Ursynów,Warszawa

975 000 zł1 150 m² 847,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 1150 m w zielonej części Warszawy, ul. Kurantów, tuż przy lesie! > to działka, która łączy wszystko, co ważne lokalizację, spokój, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

2 610 000 zł1 200 m² 2 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia działka budowlana 1200 m2, na Bielanach blisko lasu i metra. Idealna na budowę domu wolnostojącego lub bliźniaka dla inwestora jak i dla rodziny. Okolica cicha spokojna wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Mokotów,Warszawa

6 499 999 zł4 493 m² 1 446,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 4 493 m - Mokotów | wz na budynek biurowy Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 493 m , zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Warszawa

Piaski,Warszawa

4 500 000 zł5 907 m² 761,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa na sprzedaż - mop przy dk 373, chojno Nowe Długie, gm. Siedliszcze, powiat chełmski, woj. lubelskie Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 5 907 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł1 272 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w cieszącej się coraz większym prestiżem, zielonej dzielnicy Warszawy, gdzie możesz zrealizować swoje marzenia o wspaniałym, rodzinnym domu? Chcesz stworzyć miejsce, gdzie.