dowolna

Działki uzbrojone Warszawa - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Warszawa

Bemowo,Warszawa

4 000 000 zł700 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna dla dewelopera lub inwestora. Doskonałe miejsce. Centrum Bemowa, sąsiedztwo zabudowy usługowej, mieszkaniowej jednorodzinnej i apartamentowej. Nieruchomość obecnie zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szawelska

Białołęka,Warszawa

1 850 000 zł1 913 m² 967,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na Białołęce - ul. Szawelska 17, warszawa Powierzchnia: 1913 m Wymiary działki: ok. 65,7 m długości x 29,1 m szerokości Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Wesoła,Warszawa

750 000 zł437 m² 1 716,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży mała działka w znakomitej lokalizacji. Lokalizacja Cicha spokojna okolica. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dużo zieleni. spokojna osiedlowa uliczka. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Werbeny

Wawer,Warszawa

1 000 zł3 300 m² 0,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na wynajem działkę położoną w Warszawie dzielnica Wawer, ul. Werbeny obręb 3-12-101, nr działki 50/9 o powierzchni 3300m2. Działka przylega do ul. Werbeny, bokiem 78m. Ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Warszawa

Ursus,Warszawa

899 000 zł1 278 m² 703,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki 20 minut od centrum Warszawy? Dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1278 m2 z znajdującą się w Opaczy-Kolonii w wiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 450 000 zł1 191 m² 1 217,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam mam do sprzedania na Warszawskim Rembertowie Link do uchwały: /documents_uch1.pdf/df07bec7-d59e-e550-13c5-a6b4c50fcfa2?t= Nr działki: 61/1 Obręb: 3-09-10 1. Przeznaczenie terenu: 1) podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wawer,Warszawa

1 330 000 zł1 400 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 1400m2 z warunkami zabudowy na dwa budynki w zabudowie bliźniaczej ( cztery połówki). Lokalizacja Znakomita lokalizacja. Cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wawer,Warszawa

2 000 000 zł1 907 m² 1 048,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka W międzylesiu. Lokalizacja Znakomita lokalizacja. Cicha spokojna okolica, sąsiedztwo lasów. Osiedlowa uliczka, mały ruch samochodów. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł1 272 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w cieszącej się coraz większym prestiżem, zielonej dzielnicy Warszawy, gdzie możesz zrealizować swoje marzenia o wspaniałym, rodzinnym domu? Chcesz stworzyć miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 750 000 zł480 m² 3 645,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Centrum Bemowa. Na działce dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 z 1980 r., 2-piętrowy, podpiwniczony, w stanie do remontu lub wyburzenia. W przypadku wyburzenia domu potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Bielany,Warszawa

1 300 000 zł902 m² 1 441,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja! Do sprzedaży przedstawiam Państwu działkę budowlaną o powierzchni, zgodnie z dokumentacją 0,0902 ha (ok. 30m szerokość x 30m długość). Działka znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Szeroka

Rembertów,Warszawa

750 000 zł739 m² 1 014,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 739 m Lokalizacja: rembertów, warszawa Powierzchnia: 739 m | Wymiary: 39,19 x 24 m Jeśli marzysz o domu w spokojnym otoczeniu, blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 800 000 zł1 000 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Wesoła Stara Miłosna. Lokalizacja W otoczeniu zróżnicowana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - domy wolnostojące, bliźniaki , segmenty. Niedaleko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Szeroka

Rembertów,Warszawa

750 000 zł739 m² 1 014,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Puławska

Kabaty,Warszawa

970 000 zł784 m² 1 237,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Działka budowlana w znakomitej lokalizacji. Kilkaset metrów do Lasu Kabackiego. W podobnej odległości ul. Puławska. Cicha, spokojna okolica. W otoczeniu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 900 000 zł630 m² 4 603,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka na gocławku pod zabudowę wielorodzinną. W obowiązującym planie zagospodarowania nieruchomość przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, położona w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Białozora

Pyry,Warszawa

2 700 000 zł1 828 m² 1 477 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bez prowizji działka budowlana Idealnie położona działka pod budowę domu jednorodzinnego lub zabudowę szeregową. Działka o powierzchni 1828 m2 z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym (mu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Gocław,Warszawa

7 000 000 zł610 m² 11 475,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka pod zabudowę wielorodzinną na Pradze Południe z warunkami zabudowy. Warunki zabudowy na 1680 m pum. Działka narożna o wymiarach 22 x 28. Wszystkie media przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Nowodwory,Warszawa

2 650 000 zł2 633 m² 1 006,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna o pow. 2633m2 w W-wie na Białołęce. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Młociny,Warszawa

2 450 000 zł1 020 m² 2 401,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka na Młocinach. Cena 2.450.000,00 ZŁ + vat. Cicha, spokojna okolica. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, usługowa, handlowa, dużo terenów zieleni. Dogodne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

50 000 zł2 880 m² 17,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na wynajem atrakcyjna działka o powierzchni 2880 m położona przy jednej z najruchliwszych arterii Warszawy ul. Modlińskiej blisko Ratusza Białołęka. Idealna lokalizacja na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

1 999 999 zł1 128 m² 1 773,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa pow. ~1100 m doskonała lokalizacja blisko Galerii Północnej! Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni ok. 1100 m (wymiary 21x52 m) zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Wólka Węglowa,Warszawa

1 299 000 zł701 m² 1 853,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z warunkami zabudowy. Działka położona w spokojnej, rozwijającej się okolicy. Wólka Węglowa. Nieruchomość znajduje się przy lokalnej, asfaltowej uliczce. Wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Nowodwory,Warszawa

900 000 zł950 m² 947,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana o pow.950m2 w W-wie. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Przy działce są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wawer,Warszawa

1 330 000 zł1 400 m² 950 zł/m²

 

 

 

Olesin,Warszawa

650 000 zł1 641 m² 396,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Olesin | 1641 m | Spokojna okolica, szybki dojazd, pełna infrastruktura Szukasz przestrzeni pod budowę domu w zielonej, spokojnej i dobrze skomunikowanej części Warszawy? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Nowodwory,Warszawa

1 700 000 zł1 800 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna o pow. 1800m2 w W-wie na Białołęce. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wawer,Warszawa

1 200 000 zł747 m² 1 606,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

10 220 000 zł7 300 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna położona w Warszawie w rejonie ulicy Dźwigowej i ulicy Połczyńskiej. Teren objęty mpzp, przeznaczony pod usługi administracyjne, usługi dla ludności, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

739 000 zł552 m² 1 338,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka wawer Działka budowlana z gotowym projektem budowlanym, uzbrojona we wszystkie media. Powierzchnia działki = 552m2 = 0,0552ha Wymiary działki, 16.34 33.84 Projekt i zezwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Forsycji

Białołęka,Warszawa

950 000 zł1 060 m² 896,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż piękną działkę budowlaną o powierzchni 1060 m , położoną w prestiżowej, zielonej części Białołęki Dworskiej w Warszawie przy ul. Forsycji 19. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kurantów

Ursynów,Warszawa

1 195 000 zł1 150 m² 1 039,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 1150 m w zielonej części Warszawy, ul. Kurantów, tuż przy lesie! > to działka, która łączy wszystko, co ważne lokalizację, spokój, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Wesoła,Warszawa

750 000 zł437 m² 1 716,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ludwinowska

Jeziorki Północne,Warszawa

1 680 000 zł905 m² 1 856,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka na warszawskim ursynowie przy ul. Ludwinowskiej. Druga linia zabudowy a możliwością pobudowania domu w zabudowie bliźniaczej lub wolno stojącego. W sąsiedztwie ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 600 000 zł1 191 m² 1 343,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam mam do sprzedania w pełni uzbrojoną działkę na Warszawskim Rembertowie Link do uchwały: /documents_uch1.pdf/df07bec7-d59e-e550-13c5-a6b4c50fcfa2?t= Nr działki: 61/1 Obręb: 3-09-10 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Pyry,Warszawa

2 800 000 zł1 828 m² 1 531,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bez prowizji działka budowlana Idealnie położona działka dla dewelopera. Działka o powierzchni 1828 m2 z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym (mu). Według miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dostępna

Bemowo,Warszawa

1 538 000 zł838 m² 1 835 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

**** ładna willa prezentuje******** tylko W naszym biurze. Wznowione wydawanie warunków zabudowy!. Działaka O powierzni 838M2 Z budynkiem O powierzchni ok 70 M2 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 300 000 zł1 782 m² 729,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z gotowymi warunkami zabudowy, idealna dla osób marzących o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy. Najważniejsze atuty działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

999 000 zł673 m² 1 484,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Ursynów Dąbrówka. Cicha spokojna okolica. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Niedaleko ul. Puławska. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach : szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wawer,Warszawa

1 000 000 zł796 m² 1 256,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 796 m , zabudowaną budynkiem mieszkalnym w stanie surowym. Dwupiętrowy budynek o powierzchni użytkowej około 230 m daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 550 000 zł1 016 m² 1 525,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana Wesoła Zielona. Lokalizacja Znakomita lokalizacja. Cicha spokojna, zielona okolica. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Niedaleko dostępna infrastruktura.