dowolna

Działki uzbrojone Warszawa - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Jeziorki

Ursynów,Warszawa

700 000 zł1 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka (25m x 40m) znajduje się na terenie "zielonego Ursynowa" pomiędzy ulicami Jeziorki (kostka) a Ludwinowską. W bezpośredniej okolicy działek znajdują się domki jednorodzinne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł825 m² 581,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka usługowo-przemysłowa przy ul Mehoffera, bezpośredni dostęp do ulicy, kształt : trapez , szerokośc od 15 do 25 m . Działka jest utwardzona oraz posiada dostęp do mediów : woda , prąd ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przyczółkowa

Warszawa,mazowieckie

5 120 000 zł1 957 m² 2 616,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja na wysokości Rezerwatu Park Natoliński. Bliskie sąsiedztwo parku kultury w Powsinie. Działka objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

3 048 870 zł3 548 m² 859,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową na sprzedaż o łącznej powierzchni gruntowej 3.548 m2 ,w skład której wchodzą 3 prostokątne działki:( 1210m2 , 1210m2 , 1128m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Patrolowa

Włochy,Warszawa

999 000 zł989 m² 1 010,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od Kupujących. Warszawa, włochy, stare Włochy, ul. Patrolowa. Ogrodzona, budowlana działka z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka o wymiarach 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł539 m² 2 226,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren pod budowę wielorodzinną niską w Warszawie /ursynów/ Grunt znajduje się przy ulicy Puławskiej jednej z najdłuższych i najbardziej skomunikowanych ulic Warszawy,.