dowolna

Działki uzbrojone Warszawa - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cedrowa

Wawer,Warszawa

1 649 000 zł1 240 m² 1 329,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej, zielonej okolicy, która jednocześnie zapewnia pełne możliwości inwestycyjne? Ta nieruchomość to wyjątkowa propozycja dla inwestora, dewelopera lub osoby marzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 353 000 zł559 m² 2 420,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji. Cena 1.100.000,00 zł + Vat. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowe, usługowe, placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krynoliny

Targówek,Warszawa

4 790 000 zł2 552 m² 1 876,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Warszawie | Grunt inwestycyjny Warszawa | Działka Budowlana | mpzp | Sprzedaż Sprzedam działkę budowlaną w Warszawie objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Boernerowo,Warszawa

2 500 000 zł888 m² 2 815,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Boernerowo. Znakomita lokalizacja. najładniejsze, klimatyczne osiedle Bemowa w otoczeniu lasów. W okolicy niezbędna infrastruktura osiedlowa. Działka położona, przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kępa Tarchomińska

Białołęka,Warszawa

6 499 000 zł19 546 m² 332,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 19 546 m (1,9546 ha), położony w dzielnicy Warszawa - Białołęka, obręb 4-01-24, w rejonie ulicy Kępa Tarchomińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wolęcińska

Radość,Warszawa

999 000 zł734 m² 1 361,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Narożna działka w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Uchwalony miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. -Wskaźnik maksymalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 300 000 zł1 191 m² 1 091,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam mam do sprzedania na Warszawskim Rembertowie Link do uchwały: /documents_uch1.pdf/df07bec7-d59e-e550-13c5-a6b4c50fcfa2?t= Nr działki: 61/1 Obręb: 3-09-10 1. Przeznaczenie terenu: 1) podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Opieńki

Powsin,Warszawa

1 900 000 zł1 197 m² 1 587,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam serdecznie Państwa, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Do sprzedaży działka pod zabudowę jednorodzinną. -1197 m2 -wymiary 25x47, -maksymalną wysokość zabudowy - 10m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szawelska

Białołęka,Warszawa

1 600 000 zł1 913 m² 836,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na Białołęce - ul. Szawelska 17, warszawa Powierzchnia: 1913 m Wymiary działki: ok. 65,7 m długości x 29,1 m szerokości Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Potułkały

Wilanów,Warszawa

1 496 430 zł1 279 m² 1 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w prestiżowej części warszawskiego Wilanowa. Okolica charakteryzuje się nowoczesną infrastrukturą, zielonym otoczeniem oraz sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wałowicka

Włochy,Warszawa

2 500 000 zł1 346 m² 1 857,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z ustalonymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie domu wielorodzinnego, media w ulicy. Szerokość elewacji frontowej 12m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Rembertów,Warszawa

999 000 zł881 m² 1 133,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 881m2 przy jednaj z głównych ulic Rembertowa - Czwartaków. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, konieczne Warunki Zabudowy - w okolicy zabudowa jednorodzinna lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cementowa

Wawer,Warszawa

850 000 zł1 442 m² 589,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wstrzymana! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1443 m z kw, położoną w malowniczej części Radości (obręb 3-12-12). Działka ma wymiary 64 m x 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spytka z Melsztyna

Targówek,Warszawa

850 000 zł434 m² 1 958,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 434 m Zacisze, targówek, ul. Spytka z Melsztyna Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, ale jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Wilanów,Warszawa

6 233 000 zł5 194 m² 1 200,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 5071 + 123 m2 (droga wewnętrzna) łącznie 5194 m2 j w dzielnicy Warszawa-Wilanów. Nieruchomość ma kształt prostokątny (ok. 90 x 60 m) i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

730 000 zł552 m² 1 322,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wawer Las ul. Poprawna, powierzchnia działki 552 m2 (17 x 32,5). Prąd na działce, wszystkie media, gaz, woda, kanalizacja są już doprowadzone do działki. Jest pozwolenie na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lucerny

Wawer,Warszawa

2 054 000 zł1 027 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1027 M2, w super lokalizacji, w dzielnicy wawer. Wymiary: ok. 29 m szerokości x ok.35 m długości. Wszystkie media. Wydane pozwolenie na budowę domu dwu lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zabraniecka

Targówek,Warszawa

699 000 zł841 m² 831,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Umowa rezerwacji! skrót: działka aktualnie zabudowana domem z wiatą i pomieszczeniem gospodarczym - w odległości 85 m od ul. Zabranieckiej. Opis: obszar na którym położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Jelonki Południowe,Warszawa

3 500 000 zł858 m² 4 079,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) Oferuję Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 858 m zlokalizowaną na skrzyżowaniu ul. Okrętowej i Człuchowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kurantów

Ursynów,Warszawa

999 000 zł1 150 m² 868,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 1150 m w zielonej części Warszawy, ul. Kurantów, tuż przy lesie! > to działka, która łączy wszystko, co ważne lokalizację, spokój, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Białołęka,Warszawa

10 000 zł1 100 m² 9,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam do wynajęcia atrakcyjny plac położony przy ul. Kasztanowej / Białołęka. Działka o powierzchni ok 1100 m , płaska, niezadrzewiona, wybetonowana co daje dużą swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

539 000 zł736 m² 732,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 736 m2 na sprzedaż, położona w trzeciej linii zabudowy od ulicy Arkuszowej, w gminie Bielany. W trakcie procedowania wz na dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Wawer,Warszawa

1 790 000 zł1 192 m² 1 501,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w znakomitej lokalizacji. Cicha spokojna i zielona okolica. w otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Asfaltowa , oświetlona uliczka. W niedalekiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Ursus,Warszawa

1 350 000 zł1 007 m² 1 340,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży zabudowanej działki Ursus, warszawa Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1007 m , zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Aksamitna

Włochy,Warszawa

2 500 000 zł1 466 m² 1 705,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1466 m2 zlokalizowana przy ul. Aksamitnej 7 na warszawskich Włochach. W pobliżu Aleja Krakowska i Lotnisko Chopina. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Boernerowo,Warszawa

2 500 000 zł805 m² 3 105,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w najładniejszej , klimatycznej, zalesionej części Bemowa. Historyczne osiedle Boernerowo. Sąsiedztwo lasu. Cisza, spokój, świeże powietrze, znakomite warunki do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł559 m² 1 967,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowe, usługowe, placówki służby zdrowia, edukacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

750 000 zł684 m² 1 096,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Hampton Home oferuje na sprzedaż działkę narożną o wielkości 684m2 wśród zabudowy domów jednorodzinnych. Działka o numerze 93/17. Brak wz Brak mpzp Studium uwarunkowań przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Czeremchowa

Białołęka,Warszawa

4 640 000 zł4 778 m² 971,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzut okiem na przyszłość - inwestycja w Czeremchowo Jestem przekonany, że ta propozycja nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Chciałbym przedstawić Ci unikatową okazję - ulicę Czeremchową na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Skrzyneckiego

Wawer,Warszawa

699 000 zł503 m² 1 389,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z domem z cegły nieużywanym od 30 lat z dostęp od ul. Skrzyneckiego. Działka płaska, zgodnie z załączonym rzutem, ogrodzona. Na działce budynek z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Koziorożca

Włochy,Warszawa

1 890 000 zł597 m² 3 165,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 597 m2 w zielonej okolicy Włochy, ulica Koziorożca 13a. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania. Możliwa budowa na wz. Sprawdź możliwości zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Szelągowizna,Warszawa

124 900 zł522 m² 239,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17).Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

4 200 000 zł4 639 m² 905,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4 639m , położona przy ul. Ruczaj 96 w Warszawskim Wilanowie (działka nr 6/12, obręb 146516_8.0629 ) Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 450 000 zł1 191 m² 1 217,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Potażowa

Włochy,Warszawa

670 000 zł310 m² 2 161,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz małej działki pod dom dla swojej rodziny? Nie przepłacaj za metry. Koniecznie zainteresuj się ofertą zakupu działki na ul. Potażowej w Warszawskich Nowych Włochach. Nie ma mpzp oraz wz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Nowe Włochy,Warszawa

1 050 000 zł525 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w zielonej, spokojnej okolicy a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Warszawy? Ta działka to idealne połączenie natury, komfortu i potencjału inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wawer,Warszawa

1 200 000 zł747 m² 1 606,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka W międzylesiu. Lokalizacja Znakomita lokalizacja. Cicha spokojna okolica, sąsiedztwo lasów. Osiedlowa uliczka, mały ruch samochodów. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Nowe Włochy,Warszawa

1 300 000 zł780 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprawdź ofertę zakupu działki 780m2. Działka kształtna, warszawa Nowe Włochy. Aktualnie na działce stoi dom, nadający się do wyburzenia. Dane techniczne: media na działce: prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kurantów

Ursynów,Warszawa

999 000 zł1 150 m² 868,70 zł/m²

 

 

 

Wilanów,Warszawa

2 160 000 zł1 205 m² 1 792,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjnie położona działka w spokojnej okolicy, z gotowym pozwoleniem na budowę - możliwość projektu zamiennego. Idealna dla osób szukających miejsca na obrzeżach miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Skalnicowa

Międzylesie,Warszawa

945 000 zł730 m² 1 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niezwykły Wawer! To największa i jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy! Na sprzedaż działka budowlana 730m2. przy ul. Skalnicowa Otaczające sąsiedztwo domy jednorodzinne.