dowolna

Domy podpiwniczone Warszawa - Ogłoszenia domów z piwnicą

572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

572 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wernyhory

Służew,Warszawa

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam lub zamienię zadbany słoneczny dom, z garażem na 2 samochody i ogrodem (zamienię na pół bliźniaka lub apartament). Możliwość rozbudowy domu! Okolica przyjemna, dużo zieleni, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dobrzańskiego Hubala

Groty,Warszawa

4 500 zł300 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bliźniak Warszawa Bemowo Groty 300 mkw (3 kondygnacje). Spokojna i zielona okolica domków jednorodzinnych, w pobliżu tereny rekreacyjne. Na podłodze klepka, w łazienkach glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ptasia

Wesoła,Warszawa

1 249 000 zł300 m² 4 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący 300m2 o pow. działki 700m2, w doskonałej lokalizacji dzielnicy Warszawa Wesoła bezpośrednio sprzedam. Cena 1 249 tys. do negocjacji. Własność hipoteczna. Dom jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Achera

Ursus,Warszawa

700 000 zł220 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedania dom mieszkalny 120m2 + budynek biurowy 100 m2 Dobra lokalizacja w Warszawie - 5 minut do kolejki miejskiej - 15 minut do centrum - 1 minuta do węzła A2 Budynek mieszkalny 120 m2 - 800 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 000 zł128 m² 39,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Do wynajęcia piętro domu, o powierzchni 128 mkw, zloakalizowanego na Warszawskim Mokotowie. W skład mieszkania wchodzą cztery sypialnie i jeden pokój werandowy-salonowy, widna oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Ursynów

Ursynów,Warszawa

5 000 zł250 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przestronny, elegancki dom w cichej okolicy. Na parterze salon z kominkiem, kuchnia, jadalnia, garderoba i wc. Z salonu wyjście na taras, a z tarasu na ogród. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Rembertów

Rembertów,Warszawa

810 000 zł180 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:783 m²

Szanowni Państwo polecam piękny i klimatyczny dom w Rembertowie.Willa z duszą lata 30-te położona w kameralnej uliczce,otoczona zadbanym ogrodem(działka 783 m!).Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Połowa bliźniaka w prestiżowej części Mokotowa, w rej. Królikarni o powierzchni 300m2. Siedem pokoi. Cztery kondygnacje. Piwnica: dwa duże, widne. ogrzewane pomieszczenia ( na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radość

Radość,Warszawa

1 150 000 zł216 m² 5 324,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:614 m²

Dom wolnostojący w centrum Radości. Około 500m od komunikacji miejskiej i sklepów. Rok budowy - 2000r Bardzo dobrze zaizolowany styropianem, dach kryty blachodachówką, nowoczesne centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 020 000 zł400 m² 5 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:424 m²

- jeśli chcecie Państwo mieszkać na sadybie w miejscu cichym i spokojnym - zapoznajcie się z ofertą domu idealnego latem i zimą! - Ogród zewnętrzny, ogród zimowy, kilka pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Sadyba

Sadyba,Warszawa

7 000 zł281 m² 24,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:379 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka, zlokalizowana na Warszawskim Mokotowie "sadyba" o powierzchni 281 mkw, w którego skład wchodzi pięć pokoi, w tym duży przestronny salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Siekierki

Siekierki,Warszawa

5 900 zł300 m² 19,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Do wynajęcia segment środkowy o powierzchni użytkowej 260 mkw, zlokalizowany na Warszawskim Mokotowie "siekierki". W skład domu wchodzi, zaczynając od poddasza to: pokój 12 mkw i 25 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Znicza

Praga-Południe,Warszawa

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Zapraszam do kupna segmentu w pobliżu parku Znicza. Dom na Grochowie na terenie kameralnego osiedla domów jednorodzinnych z ładnie zagospodarowanym ogrodem. Dom wybudowany w 1986roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Służewiec

Służewiec,Warszawa

21 400 zł648 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do wynajęcia budynek o powierzchni 648,49 mkw, zlokalizowany na Warszawskim Mokotowie "nowy Służewiec" w którego skład wchodzi 26 pokoi, trzy pomieszczenia gospodarcze, piwnice jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

8 500 zł401 m² 21,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:424 m²

Do wynajęcia 1/2 bliźniaka położona w starej części Sadyby. Dom składa si e z 4 kondygnacji Piwnica- suterena: 2 pomieszczenia gospodarcze, pralnia, kotłownia, spizarnia, pokój rekreacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

570 000 zł180 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Falenicy. Dom 2 pietrowy. Parter - duży salon 29,8m2 z wyjściem na taras 14m2.; oddzielna kuchnia 11m2; hol 10m2, WC 1,5 m2. Piętro -dwa pokoje 13m2 i 15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Siekierki

Siekierki,Warszawa

1 495 000 zł300 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Do sprzedania segment środkowy o powierzchni użytkowej 260 mkw, zlokalizowany na Warszawskim Mokotowie "siekierki". W skład domu wchodzi, zaczynając od poddasza: pokój 12 mkw i 25 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dworcowa

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł321 m² 3 489,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:703 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący, idealny dla rodziny dwupokoleniowej położony w Piastowie przy ul. Dworcowej. Dom ma powierzchnię użytkową 321m 2 i składa się z piwnicy, parteru, piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

6 000 zł260 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Wygodny, przytulny segment, położony w cichej, okolicy w małym ogrodzonym osiedlu, niedaleko Łazienek, 5min do centrum! Na terenie osiedla znajduje się również boisko do gry w piłkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

7 500 zł220 m² 34,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Luksusowy i unikalny Segment na Starych Bielanach o powierzchni 220 m2 ,z zachowanym klimatem przedwojennej Segment położony przy głównej ulicy Kasprowicza , tuż przy stacji metra Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 500 zł278 m² 16,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:251 m²

Środkowy segment na ogrodzonym, chronionym osiedlu. Dom podpiwniczony, z rozkładem poziomów co 1/2 piętra. W piwnicy dwa duże pomieszczenia, na poziomie "0" garaż, przedsionek i toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dominiki

Targówek,Warszawa

900 000 zł398 m² 2 261,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:268 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 398 m2 m2 z ogrodem na warszawskim Zaciszu Serdecznie zapraszam do zakupu domu na Zaciszu przy ul.Irminy. Dom wybudowany pod koniec lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kleczewska

Bielany,Warszawa

2 500 000 zł313 m² 7 987,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bezpośrednio! Unikalna Oferta. Dwupiętrowy, czterokondygnacyjny dom z cegły (pół bliźniaka) na Starych Bielanach z bardzo dużym ogrodem. Budynek ocieplony. Nowa elewacja i dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

4 300 zł270 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Przestronny, wygodny dom wolnostojący - usytuowany w willowej okolicy - w drugiej linii zabudowy. Parter - salon z kominkiem otwarty na aneks jadalnym z wyjściem na taras na następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Jelonki,Warszawa

950 000 zł213 m² 4 460,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:638 m²

Sprzedam bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się na terenie osiedla domów jednorodzinnych na Jelonkach Południowych w Warszawie. W odległości 300 m przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wawer

Wawer,Warszawa

7 000 zł400 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom przygotowany do celów biurowych, idealny na biuro rachunkowe, biuro projektów, etc. Dużo miejsca do parkowania, wyjazd z z centrum "pod prąd" korków. Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przestronne I słoneczne miejsce Z kominkiem I ogródkiem W enklawie zielonego mokotowa! miejsce idealne zarówno dla dużej rodziny, jak I na działalność gospodarczą! Atrakcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Strawczyńska

Groty,Warszawa

2 500 zł150 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Segment środkowy Warszawa Groty 150 mkw (3 kondygnacje po 50 mkw). Spokojna i zielona okolica domków jednorodzinnych, w pobliżu tereny rekreacyjne. Na podłodze klepka, w łazienkach glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

850 000 zł78 m² 10 897,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom po generalnym remoncie w 2012r., położony w cichej, spokojnej okolicy. Garaż na jeden samochód w części piwnicznej domu. Na parterze znajdują się: przedpokój, hal, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 950 000 zł374 m² 5 213,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:281 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka, usytuowana na Dolnym Mokotowie na Sadybie. Parter domu stanowi niewielki wiatrołap, który prowadzi do przestronnego holu z wejściem do półotwartej kuchni, jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

1 150 000 zł261 m² 4 406,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 261m2 i działce 1000m2 położony w malowniczej okolicy na Zaciszu. Wyjątkowa lokalizacja tworzy niepowtarzalny klimat, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

995 000 zł204 m² 4 877,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom szeregowy w bardzo dobrze skomunikowanej części Bemowa, blisko obiektów handlowo-usługowych i tras komunikacyjnych, a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Jelonki,Warszawa

1 550 000 zł300 m² 5 167,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:535 m²

Do sprzedania pół bliźniaka zlokalizowanego na Warszawskim Bemowie "jelonki" o powierzchni 299,95 mkw na działce o powierzchni 535 mkw. W skład domu wchodzi 7 pokoi, z czego jeden to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą, Ursynów

Ursynów,Warszawa

18 800 zł610 m² 30,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:851 m²

Do wynajęcia luksusowy budynek o powierzchni użytkowej 610 mkw, zlokalizowany na Warszawskim Ursynowie, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu "lasu Kabackiego". W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

4 950 zł240 m² 20,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia duży przestronny segment o powierzchni 240 mkw, zlokalizowany na Warszawskim Ursynowie. W skład nieruchomości wchodzi siedem pokoi i jeden salon (46 mkw), widna oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Solidnie zbudowany dom posadowiony na pięknej, zadrzewionej działce ze starodrzewiem w bardzo dobrej lokalizacji Falenicy. Zbudowany z podwójnego pustaka (maxa), z drewnianymi oknami Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawrat

Mokotów,Warszawa

1 900 000 zł196 m² 9 693,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

rodzaj domu: pół bliźniaka; powierzchnia domu: 196 m2; powierzchnia działki: 303 m2; materiał: cegła, dach: trójspadowy, dachówka ceramiczna; ogrodzenie: siatka metalowa na podmurówce; dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 150 000 zł289 m² 7 439,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:677 m²

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca Do sprzedania luksusowa willa o powierzchni 289 mkw, zlokalizowana na Warszawskim Wilanowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Znicza

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł220 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Zapraszam do wynajęcia segmentu w pobliżu parku Znicza chętnie na cele mieszkaniowe bądź biurowe. Dom na Grochowie na terenie kameralnego osiedla domów jednorodzinnych z ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dworcowa

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł321 m² 3 489,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:703 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

1 500 000 zł270 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²