dowolna

Domy podpiwniczone Warszawa - Ogłoszenia domów z piwnicą

572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

572 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostródzka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

2 177 000 zł299 m² 7 280,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Dom położony na Targówku, na dużej działce z przepięknym zadbanym ogrodem z oczkiem wodnym oraz dużym tarasem. Wygodny i funkcjonalny segment skrajny znajduje się na miniosiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Służewiec,Warszawa

2 800 000 zł250 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:373 m²

Dom idealny na cele biurowe z doskonałym dostępem do komunikacji publicznej. Zlokalizowany na Mokotowie w okolicy Al. Wilanowskiej i ul. Puławskiej. Budynek 4-ro kondygnacyjny, na który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

13 000 zł270 m² 48,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

English description at the bottom of this page Dom dla rodziny blisko międzynarodowych szkół na Mokotowie - Sadybie (blisko British School, lycee Francais de Varsovie przy ul.Limanowskiego, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dźwigowa

Włochy,Warszawa

1 870 000 zł295 m² 6 338,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż segment skrajny w dzielnicy Włochy, w sąsiedztwie Parku Kombatantów i Stawów Koziorożca, w okolicy ul. Dźwigowej. Budynek o pow. 295 m2, na działce o pow. 341.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wesoła,Warszawa

14 700 zł741 m² 19,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 650 m2 (pow. całkowitej 754 m2), na działce o pow. 1254 m2, zlokalizowany w dzielnicy Wesoła, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Sadyba,Warszawa

2 300 000 zł298 m² 7 727,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Na sprzedaż dom - bliźniak o pow. użytkowej 184,81 m2 (pow. całkowitej 297,65 m2) zlokalizowany na Sadybie. Świetna lokalizacja: w pobliżu centrum handlowe Sadyba Best Mall, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Włochy,Warszawa

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Dom w zabudowie szeregowej na osiedlu domów jednorodzinnych 5 pokoi, 2 łazienki, osobna widna kuchnia, garaż oraz ogródek za domem w dzielnicy Warszawa Włochy piwnica: garaż na 1 duży albo 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słodka

Białołęka,Warszawa

2 850 000 zł390 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentowany dom wolnostojący składa się z: parter: - salon z jadalnią i kuchnią, - 2 x gabinet/sypialnia, - łazienka - toaleta, - hol, - wiatrołap. Piętro: - 4 x sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

5 600 000 zł277 m² 20 216,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Eurovilla prezentuje wyjątkowy dom na sprzedaż w Starym Wilanowie o powierzchni 277 m2 na działce 340 m2, 5 pokoi, 4 łazienki, duży garaż na 2 samochody, idealna lokalizacja i elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Młociny,Warszawa

2 400 000 zł350 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:727 m²

Reprezentujemy Państwu dom wolnostojący na sprzedaż położony na Młocinach obok "dębów Młocińskich" i "parku Młociny", podpiwniczony, posiada żaluzje elektryczne w oknach. Do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Puzonistów

Pyry,Warszawa

8 500 zł220 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wynajem | dom | ursynów pyry | las kabacki Wyjątkowy drewniany dom wolnostojący z artystycznym charakterem, otoczony zielenią na działce o powierzchni 1200 m , w pobliżu Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Puzonistów

Pyry,Warszawa

2 100 000 zł220 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

NA sprzedaż | dom | ursynów pyry | las kabacki Wyjątkowy drewniany dom wolnostojący z artystycznym charakterem, otoczony zielenią na działce o powierzchni 1200 m , w pobliżu Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

8 400 000 zł600 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu luksusowy 600 metrowy dom na zamkniętym osiedlu, położony obok terenów zielonych do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Całość wykończona z najwyższej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

2 299 000 zł229 m² 10 028,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Dom (połowa bliźniaka) 229,25m2 pow. użytkowej, 5 pokoi, sadyba, ul. Zielona Na sprzedaż: wyjątkowy, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej z zagospodarowanym poddaszem oraz podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 940 000 zł484 m² 6 074,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz całej kamienicy? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację/potrzebujesz więcej informacji? Dzwoń -> Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajdy

Ursynów,Warszawa

2 800 000 zł400 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Elegancka willa na warszawskim Ursynowie Piękna, modernistyczna willa w typie rezydencjonalnym, o powierzchni ok. 400 m . Otoczona dużym, doskonale utrzymanym ogrodem ze starodrzewiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Zacisze,Warszawa

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiam do wynajęcia przestronny (300 m.kw), stylowy i świetnie położony dom, który znajduje się na Zaciszu. Oferuje on łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, usług, sklepów jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Anin,Warszawa

2 390 000 zł460 m² 5 199,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Okazja inwestycyjna - możliwy podział na 3 lokale z oddzielnymi kw ul. Alpejska Warszawa-Wawer. Lokalizacja nieruchomości świetnie sprawdzi się dla osób ceniących sobie ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fitelberga

Mokotów,Warszawa

3 299 000 zł243 m² 13 581,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Opiekun oferty tel. Dom w Warszawie w spokojnej i cichej okolicy. 6 pokoi z widną kuchnią i jadalnią o całkowitej powierzchni 242 m2 na dwóch kondygnacjach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Walcownicza

Falenica,Warszawa

1 999 999 zł215 m² 9 302,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok 164 m (użytkowa ok 215m), wykończony z dbałością o każdy detal i przy użyciu bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Brzeziny,Warszawa

1 750 000 zł260 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu z osobnym garażem o łącznej powierzchni 266 m , usytuowanego na obszernej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajdy

Ursynów,Warszawa

2 850 000 zł430 m² 6 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:640 m²

Zapraszam na prezentację pięknego i przestronnego domu wolnostojącego z ogrodem na Warszawskim Ursynowie. Rozkład pomieszczeń: parter: hol wejściowy z szafami w zabudowie 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

3 100 000 zł169 m² 18 310,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży fantastycznego domu zlokalizowanego na Saskiej Kępie, z dogodnym dojazdem do Centum Warszawy. Nieruchomość posiada 5 pokoi, ogród, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowoursynowska

Natolin,Warszawa

2 990 000 zł196 m² 15 255,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Eurovilla prezentuje dom na sprzedaż o powierzchni 196m2, w zabudowie szeregowej, otulony zielenią na strzeżonym osiedlu, z tarasem i ogródkiem zapewniającym prywatność. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogonowskiego

Żoliborz,Warszawa

9 999 999 zł509 m² 19 646,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:722 m²

Kamienica z 1937 roku, usytuowana w sercu prestiżowego Starego Żoliborza przy ulicy Pogonowskiego, stanowi wyjątkową okazję do realizacji architektonicznych marzeń. Budynek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Żoliborz,Warszawa

7 599 999 zł231 m² 32 900,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:386 m²

Szanowni Państwo Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę domu na Żoliborzu. Dom otoczony jest od południowej strony skarpą ze skwerem, a od północy willowym osiedlem, które od domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 940 000 zł484 m² 6 074,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

30 000 zł714 m² 42,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Prezentujemy Państwu duży wolnostojący dom na wynajem na Wilanowie Wysokim, dom z dużym tarasem z widokiem na Wilanów oraz sauną i przestrzenią na siłownie w przyziemiu. Wynajem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Służew,Warszawa

15 000 zł286 m² 52,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom na siedzibę firmy - 7 pokoi, w pobliżu stacji Metro Służew : piwnica: 2 garaże : 2 stanowiska + 1 stanowisko, kotłownia-pralnia 20 , wc, wyjście na ogródek. parter; przestronny hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

7 850 000 zł260 m² 30 180,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

Przedstawiamy Państwu elegancki dom na sprzedaż usytuowany w samym sercu warszawskiego Mokotowa. Dom jest w zabudowie bliźniaczej, komfortowy, otwarty z dużym tarasem i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

14 000 zł380 m² 36,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:390 m²

Funkcjonalny bliźniak z niewielką działką. Preferowane cele mieszkalne. Możliwe wynajęcie na cele biurowe - do czynszu najmu należy doliczyć vat. Nieruchomośc będzie przygotowana dla nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ursus,Warszawa

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stylu dworkowym (1/2 bliźniaka) w Warszawie, w dzielnicy Ursus-Gołąbki, o powierzchni około 120 m2, położony na działce o powierzchni 478 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marysin Wawerski,Warszawa

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom w Marysinie Wawerskim - Idealne Połączenie Spokoju i Bliskości Centrum Warszawy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 170 m , położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gubinowska

Wilanów Wysoki,Warszawa

2 350 000 zł214 m² 10 981,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom z olbrzymim potencjałem na warszawskim Wilanowie, dom idealny dla rodziny z dziećmi. Segment powstał w 1981 r, w latach 90-tych był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przewodowa

Wawer,Warszawa

2 099 000 zł200 m² 10 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, ogrodzony, o powierzchni 220 m2, na ładnie zagospodarowanej działce 800 m2.Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej.W pobliżu przedszkola , szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 990 zł90 m² 55,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:720 m²

Do zaoferowania mieszkanie - niewielki dom - do zamieszkania od zaraz, odświeżony i wyremontowany w częściach tego wymagających. Mieszkanie - dom składa się z 3 pokoi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

20 000 zł300 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:550 m²

Jeśli szukasz domu wolnostojącego na wynajem, zlokalizowanego w świetnej lokalizacji na pograniczu 3 dzielnic Żoliborza, śródmieścia i Woli co zapewni wygodną i sprawną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Falenica,Warszawa

2 050 000 zł215 m² 9 534,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wilanów,Warszawa

6 800 zł270 m² 25,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom do Wynajęcia w Wilanowie - Idealna Lokalizacja dla Biznesu i Rodziny Prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

8 400 000 zł600 m² 13 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy Państwu ekskluzywny dom na sprzedaż ulokowany w najlepszym miejscu wilanowskich Zawad, z własny dojściem do rzeczki Wilanówka. Dom jest bardzo duży, jasny i przestrzenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Sadyba,Warszawa

11 000 zł246 m² 44,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom do wynajęcia na Sadybie (mokotów) o powierzchni 246m2, położony w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 3 łazienek, kuchni, garaż, cisza, zieleń. Cena.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij