dowolna

Domy z loggią Warszawa - Anonse sprzedaży i wynajmu domów

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 895 000 zł212 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

Skrót: na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135,21 m (212,24m z poddaszem nieużytkowym) w stanie deweloperskim, na kameralnym osiedlu - gotowy do przekazania. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Żerań,Warszawa

1 200 000 zł231 m² 5 200,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży jest duży dom z przeznaczeniem według własnego uznania do zamieszkania bądź przeprowadzenia gruntownego remontu. .Budynek wybudowany w 1989r. a rozbudowany na przełomie lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Litworowa

Grabów,Warszawa

1 730 000 zł205 m² 8 439,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:202 m²

Sprzedam bezpośrednio dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Segment środkowy w rzędzie pięciu budynków. Bardzo dogodna lokalizacja w pobliżu skrzyżowania Południowej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Korowodu

Grabów,Warszawa

1 530 000 zł184 m² 8 301,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu na Ursynowie, wybudowanego w 2004 roku. Nieruchomość położona jest na zadbanej działce o powierzchni 778 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Chorągwi Pancernej

Wilanów,Warszawa

22 000 zł370 m² 59,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

[englsh description below] Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą atrakcyjną nieruchomością, położoną w rezydencyjnej części Wilanowa. Nieruchomość o klasycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makowska

Praga-Południe,Warszawa

1 499 000 zł180 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:313 m²

Dom bliźniak w świetnym punkcie komunikacyjnym na Pradze Południe - tylko 100m od pkp Gocławek - niedaleko pętla tramwajowa i szybki wjazd na węzeł marsa i płowieckiej. - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

6 500 zł127 m² 51,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Oferuje na wynajem nowy dom jednorodzinny, o powierzchni 127 mkw, położony w cichej i spokojnej okolicy Wawra przy ul. Bysławskiej. Nieruchomość jest całkowicie nowa, zaprojektowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

1 199 000 zł182 m² 6 587,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Bez prowizji od kupującego oraz bez podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednia. Ostatni dostępny dom. - inwestycja jest zakończona i istnieje możliwość natychmiastowego zakupu nieruchomości. - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

1 965 000 zł140 m² 14 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Uroczy segment - ursynów budynek: nieruchomość o powierzchni 140m2 z 1984 roku w zabudowie szeregowej. Rozkład pomieszczeń: parter - kameralny pokój z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krupki

Wawer,Warszawa

3 200 000 zł235 m² 13 611,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:631 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy piękny, wolnostojący dom o całkowitej powierzchni 235 m , położony na działce o powierzchni 631 m , w prestiżowej dzielnicy Wawer, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Jeziorki Południowe,Warszawa

3 900 000 zł211 m² 18 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 890 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dom premium zlokalizowany na warszawskim Ursynowie Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty domu nad jeziorem - miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

2 550 000 zł169 m² 15 062,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Główne Atuty Domu : 169,32 m powierzchni użytkowej rozłożonej na 3 poziomach 100 m zielonego ogrodu idealne miejsce na relaks Ogrzewanie podłogowe dla maksymalnego komfortu Duża sauna Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poselska

Saska Kępa,Warszawa

9 800 000 zł322 m² 30 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:370 m²

Przestronny dom z lat 30-tych, gruntownie odnowiony, zachwyca połączeniem historycznego uroku z nowoczesnym komfortem. Wysokie wnętrza oraz drewniane skrzynkowe okna dodają przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Plac Konfederacji

Bielany,Warszawa

2 950 000 zł180 m² 16 388,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedaż za gotówkę. Oferujemy do sprzedaży segment środkowy o powierzchni całkowitej 180 m2 zlokalizowany w najpiękniejszej, historycznej części Starych Bielany z pięknym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Paczkowska

Sadul,Warszawa

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Urokliwa, zagospodarowana działka z domem w cichej i rodzinnej części wawerskiego Anina Sadul. Na działce o powierzchni 678m2 posadowiony jest dom wolnostojący (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

4 600 000 zł206 m² 22 349,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Avenue Estate prezentuje nowoczesną a rezydencje w Wilanowie! Unikatowa architektura, przepiękne przeszklenia oraz luksusowy standard. Dostępne są również inne rezydencje o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Korowodu

Ursynów,Warszawa

1 599 000 zł159 m² 10 056,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Sprzedam dom 2 piętrowy do własnej aranżacji Informacje ogólne: - rok budowy 2004r - powierzchnia działki 779m2 na działce znajduję się pom. gospodarcze o pow. 16m2 - powierzchnia domu 156m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

22 000 zł245 m² 89,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

Unikalny, słoneczny, o funkcjonalnym rozkładzie dom, położony w prestiżowej części Warszawy, na Wilanowie Niskim. Dom położony jest w cichej, zielonej, bezpiecznej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 500 000 zł320 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Dom 320 m2 zaprojektowany na indywidualne zamówienie , wygodny z ciekawym rozwiązaniami architektonicznymi ,wysoko podniesiony. Działka 1070 m2 zagospodarowana i ogrodzona z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

1 499 990 zł200 m² 7 499,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji w najbliższą środę pomiędzy godz. 16.00 a 17.30 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: 5 - pokojowy segment skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makowska

Praga-Południe,Warszawa

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, dom bliźniak w Warszawie na Pradze Południe. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 314 m2. .: zalety :. - lokalizacja- 200 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Żerań,Warszawa

2 550 000 zł231 m² 11 050,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 667 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

7 900 zł176 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Ustawne i ciche mieszkanie w środkowym segmencie na Saskiej Kępie! *for english, scroll down* piętro -1: - pomieszczenie gospodarcze (ok. 14,5 m2) - spiżarnia (ok. 4,5m2) - wc (ok. 3,4m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Lewinowska

Zacisze,Warszawa

850 000 zł150 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży dom do remontu kapitalnego w bardzo dobrej lokalizacji , blisko metra. W otoczeniu domy jednorodzinne. Polecam Centrum Warszawskich Nieruchomości Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szeroka

Rembertów,Warszawa

1 490 000 zł272 m² 5 488,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:926 m²

Cichy dom wolnostojący z ogrodem w Rembertowie Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupoziomowy dom wolnostojący z ogrodem, o łącznej powierzchni 271,5 m2. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Warszawa

Ursus,Warszawa

1 690 000 zł185 m² 9 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:472 m²

Dom wolnostojący w spacerowej odległości od stacji pkp Ursus. Klimatyczny klocek z 1969 roku - dwupiętrowy z przyziemiem, każda kondygnacja po 52,5mkw. Do tego dobudówka garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Wiązana

Międzylesie,Warszawa

1 380 000 zł240 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:297 m²

.Wawer! To największa i jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z roku 2006 przy ul. Wiązanej. 240m2. powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gilarska

Targówek,Warszawa

1 670 000 zł179 m² 9 339,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Bez prowizji. Oferuję do sprzedaży nowoczesne segmenty na Targówku w doskonałej lokalizacji ( Metro Trocka ), pełną infrastrukturą i licznymi zielonymi terenami. Prezentowana inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka Dworska,Warszawa

4 999 000 zł535 m² 10 261,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Podsumowanie: przedstawiam Państwu niezwykłą ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o imponującej powierzchni 535 metrów kwadratowych, usytuowanego na przestronnej działce o rozmiarze 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Warszawa

Białołęka,Warszawa

750 000 zł144 m² 5 213,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:108 m²

Inwestor: arwit deweloper Zamieszkaj w Markach, tylko 450m od granicy Warszawy! Najlepsza lokalizacja! Inwestycja : Marki, ul. Kozacka Mieszkanie trzypoziomowe (parter + piętro + poddasze) 143m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Warszawa

Targówek,Warszawa

750 000 zł144 m² 5 213,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:108 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wawer,Warszawa

899 000 zł127 m² 7 078,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu segment o powierzchni 127m2 w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji, realizacji własnej koncepcji - możliwość adaptacji dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gilarska

Targówek,Warszawa

1 620 000 zł179 m² 9 059,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ursus,Warszawa

2 150 000 zł200 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Dom wolnostojący posadowiony na działce o pow. 1353 m2 zlokalizowany w Ursusie. Urokliwa zabudowa jednorodzinna, zapewniająca komfort mieszkańcom. Budynek Budynek z 1958 r. rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

1 790 000 zł208 m² 8 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Okazyjna Oferta Wyremontowany Dom w świetnej lokalizacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Wolnostojący dom w Centrum dzielnicy Ursus. Idealny dla osób ceniących sobie dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chorągwi Pancernej

Wilanów,Warszawa

3 990 000 zł800 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom 1: wolnostojący jednorodzinny - Działka 400m2 - Ogródek. 260 m2, - powierzchnia domu 140m2. - parter - Poddasze użytkowe - Garaż. - rok budowy - 2000. - stan techniczny - dobry. - duża piwnica (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chorągwi Pancernej

Wilanów,Warszawa

1 990 000 zł403 m² 4 937,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:105 m²

Dom jednorodzinny 2-piętrowy na Wilanowie! - Pokoje: 5 o wielkości 203m2. - ogródek 150 m2. - loggia - Garaż - Wysokie kondygację - ok. 270 cm. - pełne meblowanie - Wyposażenie pełne Niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Piechoty Łanowej

Wilanów,Warszawa

5 300 000 zł270 m² 19 629,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Do sprzedaży dom na Starym Wilanowie z działką ok 840m. Dom z końca lat 90-tych z możliwością rozbudowy. Piękna działka około daje duże możliwości rozbudowy, lub dla tych co lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Kaniowska

Żoliborz,Warszawa

4 390 000 zł167 m² 26 287,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze-nowa niższa cena! Zapraszam biura nieruchomości do współpracy! Zapraszam na prezentację!dom doskonały również dla dwóch rodzin! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 650 000 zł290 m² 5 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:706 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom 290m2 w przepięknej leśnej okolicy warszawskiego Miedzeszyna. Standard Wygląd zewnętrzny domu utrzymany jest w stylu podmiejskiej willi z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Prawnicza

Ursus,Warszawa

2 380 000 zł200 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 353 m²