dowolna

Domy z garażem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 212 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

2 780 000 zł150 m² 18 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu nowy, gotowy do wprowadzenia dom, wykonany z materiałów najwyższej jakości w najlepszej części Wawra na granicy z Gocławiem. Dom gotowy do wprowadzenia, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

3 600 000 zł143 m² 25 174,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Bezczynszowe mieszkanie W domu jednorodzinnym O metrażu 143 m2 Z dużym ogrodem 510 m2. Mieszkanie posiada duży salon I trzy sypialnie, ale istnieje możliwość uzyskania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 950 000 zł282 m² 10 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:386 m²

Segment skrajny, 5 sypialni, 3 łazienki, garaż na 2 samochody i ładny ogródek w Centrum Zawad. Dom z 2008 roku znajduje się na zamkniętym i kameralnym osiedlu (brama na pilota) ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

6 500 000 zł792 m² 8 207,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Klasyczna rezydencja w zielonej części Wilanowa, otulona ciszą i przestrzenią, z ogrodem i pełną prywatnością. Zapraszam do poznania domu przy ul. Zapłocie - miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wyględów,Warszawa

2 900 000 zł420 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:230 m²

Duży dom w zabudowie Bliźniaczej - Do Remontu - Górny Mokotów, wyględów - metro wierzbno / racławicka W skład nieruchomości wchodzi: 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 700 000 zł268 m² 10 074,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej i zielonej części Ursynowa. Ten przestronny, liczący 268 m skrajny segment z dużym 117m2 ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

1 750 000 zł210 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:197 m²

Avenue Estate oferuje do sprzedaży 3-kondygnacyjny dom wolnostojący, na działce 197m2. w cichej i bezpiecznej okolicy domów jednorodzinnych w dzielnicy Stare Włochy. Atuty: lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 250 000 zł244 m² 5 122,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dla inwestora. Sprzedaż w całości. Do sprzedania pięć mieszkań w kamienicy w Starym Rembertowie. Dwa mieszkania na parterze i trzy na drugim piętrze. Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

22 000 zł420 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Stylowy pół-bliźniak | Z dużym tarasem | W nowoczesnej odsłonie W sercu Starej Saskiej Kępy | 2 Miejsca parkingowe w garażu | Cicha, spokojna okolica | Taras | Atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jakuba

Wilanów Niski,Warszawa

13 000 zł350 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:487 m²

Avenue Estate prezentuje komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z dużym tarasem i kameralnym ogrodem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrody

Wawer,Warszawa

1 390 000 zł101 m² 13 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Poranna kawa we własnym ogrodzie w ciszy i spokoju. To możliwe na wyciągnięcie ręki. Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcepanowa

Powsinek,Warszawa

12 500 zł230 m² 54,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Avenue Estate prezentuje wyjątkowy segment narożny na wynajem, położony w prestiżowej i zielonej części Wilanowa przy ul. Marcepanowej. To propozycja dla wymagających rodzin, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

22 000 zł320 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:520 m²

English description below Luksusowy dom w Wilanowie, 5 sypialni, pow. domu ok 320 m2, czeka na najemcę od sierpnia 2026 roku (obecnie jest zamieszkany przez poprzedniego najemcę ale prezentacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

15 000 zł370 m² 40,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Połówka bliźniaka przystosowana do wykorzystania na cele biurowe. Otwarta aranżacja przestrzeni, światłowód, okablowanie, klimatyzacja. Dom po dokładnym odświeżeniu, czysty i pachnący, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

22 000 zł420 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Powsin,Warszawa

12 500 zł230 m² 54,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny segment W bliskiej odległości od szkoły amerykańskiej na zamkniętym osiedlu Dla rodziny | Ogród | Garaż na dwa auta | Zamknięte osiedle ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Armii Krajowej

Wesoła,Warszawa

579 000 zł71 m² 8 143,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Działki z dwoma domami przy lesie w Warszawie | ogromny potencjał | Wesoła, ul. Armii Krajowej 97. Szukasz miejsca z klimatem, gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Raduńska

Bielany,Warszawa

3 950 000 zł145 m² 27 207,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ten apartament przy ul. Raduńskiej, kameralnej cichej uliczce na styku Żoliborza i zielonego Marymontu, to coś więcej niż mieszkanie. To willa miejska - parterowy apartament z tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żegiestowska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł210 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wolnostojący dom położony W sercu starej sadyby. W cichej lokalizacji Z dala od ruchu ulicznego. Kameralny dwukondygnacyjny budynek ,nowoczesna bryła, zbudowany w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

19 000 zł420 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom na starym wilanowie 4 Sypialnie | Po odświeżeniu | Garaż na 2 samochody | Nowoczesna bryła | Dostępny od 1 maja 2026 ***** rozkład pomieszczeń: parter: * Salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bielska

Ochota,Warszawa

12 500 zł360 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Wyjątkowy dom na wynajem, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując niepowtarzalne wrażenia z zamieszkania w prestiżowej, willowej części Ochoty, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

25 000 zł389 m² 64,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Stegny | 389 m2 | po remoncie | Na biuro Elegancki dom z klasycznym wnętrzem, usytuowany na Mokotowie. Ten ponadczasowy bliźniak został starannie odrestaurowany z wykorzystaniem materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

12 000 zł215 m² 55,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przytulny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej części Wilanowa na Zawadach. Nieruchomość oferuje komfortową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

4 000 000 zł352 m² 11 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:596 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego domu podzielonego na 3 lokale z garażami na 2/3 samochody. Możliwość połączenia lokali i stworzenie jednego dużego domu. Historia budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

23 000 zł380 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:320 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie - przy ulicy Naruszewicza, zaledwie kilkadziesiąt metrów od stacji metra "wierzbno". Idealna propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wisełki

Radość,Warszawa

2 290 000 zł480 m² 4 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:956 m²

Oferujemy do sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 480 m , zlokalizowany na cichej i spokojnej ulicy w dzielnicy Wawer - Radość. Opis nieruchomości: 2 piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wilanów,Warszawa

19 000 zł300 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny design | Smart dom | Alarm | Monitoring | Klimatyzacja | Funkcjonalny rozkład | Kameralna okolica | Piesza odległość do Placu Vogla Ten wyjątkowy, nowoczesny dom po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Zawady,Warszawa

12 000 zł216 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rodzinny bliźniak na zielonych zawadach Garaż | ogródek | 2 sypialnie | Plac Vogla I tereny zielone | Umeblowany ***** rozkład pomieszczeń I standard: kompaktowy dom w typie bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Latarnika

Włochy,Warszawa

1 150 000 zł92 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Dom dla rodziny w Warszawie Włochy, 5 pokoi, działka 261 m Na sprzedaż wyjątkowy dom w spokojnej i zielonej części Warszawy dzielnica Włochy. Idealny dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 080 000 zł220 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość -segment środkowy O pow 220M2 Z działką O pow 256M2- w poszukiwanym przez klientów rejonie mokotowa, w enklawie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

3 390 000 zł290 m² 11 689,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję do sprzedaży połowę nowoczesnego bliżniaka usytuowanego w prestiżowej lokalizacji Wilanowa. Kameralne bezpieczne osiedle Zawady zaprojektowane z myślą o prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Ochota,Warszawa

14 900 zł360 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

2 180 000 zł174 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Avenue Estate przedstawia przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. gen. Kaliskiego! Położony na ostatich piętrach kameralnej inwestycji. To propozycja dla osób, które szukają dużej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

4 700 000 zł402 m² 11 691,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Modernistyczny dom z funkcją biura | Wilanów Dom został zaprojektowany w minimalistycznym stylu, z użyciem materiałów wysokiej jakości. Duże przeszklenia dodają wnętrzom przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Zawady,Warszawa

19 000 zł350 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zawady | 6 pokoi | 2 tarasy | garaż 2-stanowiskowy | energooszczędny dom z ogrodem Elegancki dom wolnostojący o powierzchni 350 m , usytuowany na działce 1000 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Genewska

Praga-Południe,Warszawa

5 185 000 zł304 m² 17 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:313 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przepiękny, nowoczesny dom w prestiżowej części Warszawy przy ul. Genewskiej na Saskiej Kępie. - jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny ogromnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

15 000 zł360 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wysoki standard | Plac Vogla | 360 m2 | 4 sypialnie Nowoczesny dom wykończony przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Drewno i naturalny kamień w świetnie dobranych proporcjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Borkowska

Stara Miłosna,Warszawa

1 399 000 zł157 m² 8 910,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferta godna uwagi, gdzie miasto spotyka się z Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym Szukasz domu, w którym po pracy jedynym dźwiękiem będzie szum sosen, a rano wypijesz kawę na tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 790 000 zł300 m² 9 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:407 m²

Prezentujemy Państwu piękny dom w zabudowie bliźniaczej, w znakomitej, warszawskiej lokalizacji - Wilanów. Dom składa się z 7 pokoi, kuchni, 2 łazienek, wc, pokoju gospodarczego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skoczna

Stara Miłosna,Warszawa

1 290 000 zł173 m² 7 456,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Wygodny, rodzinny dom w zabudowie szeregowej, w dzielnicy Wesoła, stara Miłosna. Położony przy kameralnej uliczce. Przyjazna okolica, cisza i spokój, życzliwe sąsiedztwo. Opis Dom oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Warszawa

Kępa Zawadowska,Warszawa

3 800 000 zł300 m² 12 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Interesująca oferta dla miłośników przyrody i kameralności - rezydencja położona w pięknym otoczeniu w pobliżu rzeki Wilanówki, jednocześnie około 3 km od centrum Wilanowa.