dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

1 540 000 zł141 m² 10 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferujemy komfortowy segment środkowy zlokalizowany w spokojnej, zielonej części Ursynowa. Idealny dla rodziny szukającej wygodnej przestrzeni do życia w otoczeniu przyrody i z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Jakuba

Wilanów,Warszawa

15 000 zł420 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Willa 420M2, 5 sypialni, przestronne wnętrza, ogród, doskonała lokalizacja, wilanów dane techniczne: budynek czterokondygnacyjny o powierzchni 420m2 na działce 450m2. Rozmieszczenie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Sadyba,Warszawa

12 000 zł200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Eurovilla prezentuje do wynajęcia dom - bliźniak o powierzchni 200 m2, położony na Mokotowie, w sercu miasta-ogrodu Sadyby. Świeżo wyremontowany dom o klasycznej bryle z ogrodem (300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Ochota,Warszawa

2 600 000 zł336 m² 7 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:335 m²

Na sprzedaż niewielki dwulokalowy dom wolnostojący zlokalizowany na Bliskiej Ochocie. Opis 1-go lokalu 105,5 m2: podpiwniczenie - pod częścią parteru ok. 22 m2 (suche, czyste, z umywalką).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Pyry,Warszawa

4 200 000 zł246 m² 17 073,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Exceptional place to exceptional people - Entwined House English version below dom spleciony Tylko dla najbardziej wymagających i wrażliwych na piękno form. Architektura współczesna, modernistyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

2 500 000 zł453 m² 5 518,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:619 m²

Na sprzedaż: 2 budynki bliźniacze na jednej działce | Możliwość wydzielenia 5 niezależnych mieszkań | Wawer | 453 m | Działka 619 m Idealna oferta inwestycyjna lub dla dużej rodziny |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Ursynów,Warszawa

2 999 000 zł255 m² 11 760,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferuję do sprzedaży budynek biurowy umiejscowiony na działce o powierzchni 140m2 przy ulicy Migdałowej na Ursynowie. Działka ma kształt trójkąta, jest w użytkowaniu wieczystym. Budynek dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

13 500 zł320 m² 42,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Eurovilla prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem na zamkniętym osiedlu blisko Placu Vogla. Dom wykończony w stylu countryside. Dom posiada parter, piętro i użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sielce,Warszawa

6 990 000 zł220 m² 31 772,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:281 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najpiękniejszych części Mokotowa - w cichej, urokliwej uliczce sąsiadującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mokotów,Warszawa

18 500 zł320 m² 57,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom 6 pokoi, 320 m , Mokotów garaż, ogród, prestiżowa lokalizacja Do wynajęcia przestronny, nowoczesny dom o powierzchni 260 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mesyńska

Sadyba,Warszawa

2 890 000 zł280 m² 10 321,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny segment o powierzchni ok. 280 m użytkowej, położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Mokotowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Stary Mokotów,Warszawa

25 000 zł380 m² 65,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:310 m²

Elegancki 8-pokojowy dom z ogrodem, 380 m , Stary Mokotów tuż przy metrze Wierzbno Do wynajęcia przestronny i reprezentacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 380.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Atlasowa

Włochy,Warszawa

2 229 000 zł212 m² 10 514,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Rezerwacja! Klimatyczny trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej w zielonej lokalizacji Włochy, warszawa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzykondygnacyjnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

9 990 zł300 m² 33,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na Bemowie o pow. 300m2 przy ul. Dywizjonu 303 składający się z: salonu z jadalnią i wyjściem na taras 4 sypialni (w tym główna z prywatną łazienką [wanna i prysznic].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolumba

Włochy,Warszawa

1 280 000 zł129 m² 9 922,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy parterowy dom wolnostojący w dzielnicy Włochy z dużym potencjałem! Dom jednorodzinny wolnostojący do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

1 749 000 zł266 m² 6 575,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:197 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny dom z ogrodem w sercu urokliwej i kameralnej zabudowy starych Włoch. Dom zlokalizowany w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truskawiecka

Sadyba,Warszawa

19 000 zł420 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:410 m²

Dom 8 pokoi, 400 m , Sadyba, wysoki standard po remoncie Do wynajęcia elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 400 m , położony na zadbanej działce w willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Ochota,Warszawa

7 500 000 zł800 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:436 m²

Przedmiotem sprzedaży jest cała kamienica w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Cała kamienica składa się z 26 mieszkań, pełna własność nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

6 900 000 zł248 m² 27 822,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Luksusowy dom na Bemowie blisko Woli najwyższy standard po generalnym remoncie. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na prestiżowym Bemowie, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiechy

Powsinek,Warszawa

5 200 000 zł255 m² 20 392,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Wyjątkowa nieruchomość 255M2 O ponadczasowym charakterze, 4 pokoje, 2 łazienki, piękny ogród, światowy design, wilanów Budynek: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 255m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

2 100 000 zł239 m² 8 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Z przyjemnością prezentuję nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zacisznej części warszawskiego Wawra - przy ul. Jeziorowej. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

12 000 zł200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Do wynajęcia bliźniak położony na warszawskim Mokotowie, sadyba. Wyremontowany dom z dużym ogrodem Parter - Salon, kuchnią z jadalnią, toaleta, przedpokój, taras Piętro - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opieńskiego

Ursus,Warszawa

2 200 000 zł450 m² 4 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:569 m²

Zamieszkaj w wyjątkowym domu z historią lub zrealizuj plan inwestycyjny w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Prezentujemy przedwojenną willę z 1920 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Płatnicza

Stare Bielany,Warszawa

2 900 000 zł170 m² 17 058,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:251 m²

Wyjątkowy dom w sercu Starych Bielan - ul. Płatnicza Na sprzedaż przestronny segment o powierzchni 170 m , położony w prestiżowej lokalizacji Warszawy - przy ul. Płatniczej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Powsin,Warszawa

4 790 000 zł245 m² 19 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

Gotowy do wprowadzenia || las kabacki || basen I sauna tylko dla mieszkańców osiedla || klimatyzacja W każdym pomieszczeniu Komfortowy, nowoczesny, gotowy do wprowadzenia dom na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łotewska

Saska Kępa,Warszawa

3 695 000 zł161 m² 22 950,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Na sprzedaż słoneczny, 161 m2 segment położony na starej Saskiej Kępie wraz z działką o powierzchni 193 m2. Dom składa się Z: parter ( 64 m2) 30 metrowego salonu z wyjściem na 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prętowa

Zawady,Warszawa

2 840 000 zł245 m² 11 591,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom zlokalizowany w zielonej części Wilanowa na Kępie Zawadowskiej. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

12 900 000 zł725 m² 17 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:951 m²

Unikalna nieruchomość! Mieszkaj + zarabiaj! Budynki po kompletnym remoncie w 2020 roku. Ta nieruchomość jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieszkać w komfortowym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Świerszcza

Włochy,Warszawa

3 000 000 zł266 m² 11 290,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:986 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kamiennicy z 1939 roku, zlokalizowanej na Warszawskich Włochach W skrócie: kamienica, powstała w 1939r., znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 450 000 zł160 m² 9 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:792 m²

Parterowy dom z dużą działką na Bielanach oferta na wyłączność Na sprzedaż parterowy dom z lat sześćdziesiątych, położony na przestronnej działce o powierzchni 792 m2.