dowolna

Domy wyremontowane Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, Ochota

Ochota,Warszawa

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wynajmę dom Warszawa Mokotów ( Królikarnia) Dom wolnostojący o powierzchni 350m, 5 sypialni, 3 łazienki, 3 garderoby oraz pokój służbowy z łazienką, pralnię, 3 pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Saska Kępa,Warszawa

2 980 000 zł290 m² 10 275,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment znajduje się w przedwojennej willi położonej przy kameralnej ulicy na Saskiej Kępie. Na trzech poziomach znajdziemy 6 pokoi, 3 łazienki, kuchnię z jadalnią, taras, 2 balkony, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopna

Międzylesie,Warszawa

795 000 zł108 m² 7 339,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

2 pokoje - pracownia - garaż - ogród w dwu-lokalowym domu, na styku Międzylesia i Anina. Wyjątkowa nieruchomość - jasna, cicha i otoczona półdzikim, zadbanym ogrodem, zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

1 399 000 zł161 m² 8 676,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Wynagrodzenie agencji W całości pokrywa strona sprzedająca Serdecznie zapraszam na prezentację bardzo zadbanego i funkcjonalnego domu znajdującego się na osiedlu domów "viking" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

10 500 zł155 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w ok. ul. Wołoskiej i Etiudy Rewolucyjnej. Do wynajęcia od zaraz, na biuro. Dom został odnowiony. Są zrobione gładzie. Parter: pokój ok. 25m z wyjściem na taras i do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 950 000 zł380 m² 7 763 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:255 m²

Bardzo atrakcyjny dom na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Doskonały na cele inwestycyjne lub do zamieszkania. Skrajny segment z ładnie zagospodarowaną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na Saskiej Kępie, do wynajęcia na cel biurowy, w ok. ul. Ateńskiej. Parter: pokój ok. 20m, wyjście na taras i do ogródka, pomieszczenie na recepcję. Ipiętro: 3 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Rembertów,Warszawa

3 350 000 zł350 m² 9 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:978 m²

Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 350 m2 położony w Rembertowie z pięknym zadbanym ogrodem. Dom z zewnątrz wykończony elementami piaskowca - wokół cokoły schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Borków

Borków,Warszawa

629 000 zł80 m² 7 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:84 m²

Sprzedam atrakcyjny lokal 53,1m2 + poddasze 27,40m2 z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- borków w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Borków Lokal bez czynszowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 900 000 zł4 434 m² 879,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki w Wilanowie Lokalizacja: przyczółkowa 34 a, warszawa Działka 1 Zabudowana Na działce o powierzchni 2000 m2 jest dom mieszkalny wraz ze sklepem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zelwerowicza

Mokotów,Warszawa

11 000 zł194 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Dom w okolicy ul. Zelwerowicza po kapitalnym remoncie, do wprowadzenia. Piwnice: pokój rekreacyjny 25 m, garderoba 10 m, łazienka, pralnia/kotłownia, schowek. Parter: salon 31, 5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Truskawiecka

Mokotów,Warszawa

13 000 zł200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:303 m²

Dom po kapitalnym remoncie w okolicy ul. Truskawieckiej, wysoki standard. Piwnica: pokój rekreacyjny 21 m, kotł/pralnia, garderoba 8,5 m, wc. Parter: kuchnia z jadalnią 13 m, salon 32 m, wc, holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

1 590 000 zł190 m² 8 355,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Zapłocie. Powierzchnia całkowita domu wynosi 190 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ulrychów

Ulrychów,Warszawa

2 150 000 zł287 m² 7 491,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:178 m²

Segment składa się z czterech niezależnych kondygnacji z jedną wspólną klatką schodową. Podpiwniczenie 50m zagospodarowane z sauną na podłodze terakota. Parter 60m łazienka 4m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Służew,Warszawa

6 250 000 zł573 m² 10 899,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:689 m²

Rezerwacja Nieruchomość została zarezerwowana w dniu 1/10/2022 poprzez zawartą umowę przedwstępną z zadatkiem, sprzedaż jest nieaktualna do odwołania. Jeżeli masz do sprzedania podobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niedźwiedzia

Służew,Warszawa

2 200 000 zł180 m² 12 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom na Służewiu, w ok. ul. Niedźwiedziej. W pobliżu jest Galeria land. Rewelacyjna lokalizacja. Jest ładny ogródek. Wyjątkowo duża ilość miejsc parkingowych na podwórku. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł259 m² 9 652,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Dom W zabudowie szeregowej na zamkniętym , kameralnym osiedlu. Bez prowizji od kupującego. Idealny do zamieszkania oraz na biuro. Powierzchnia całkowita 259,33 m2. pow. użytkowa 190,5m2. na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 150 000 zł136 m² 8 455,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Nieruchomość położona jest w zielonej części Białołęki okolice ul. Białołęckiej , wśród niskiej zabudowy. Lokalizacja ta szczyci się komfortem zamieszkania przy pełnej infrastrukturze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

2 800 000 zł284 m² 9 859,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:479 m²

Na sprzedaż dwupiętrowa nieruchomość składająca się z 8, gotowych do zamieszkania pomieszczeń typu studio z podstawowym wyposażeniem oraz 2 lokali usługowych z witryną znajdujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł354 m² 3 534 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w miejscowości Jadów ( 40min do Warszawy ) Bardzo dobra lokalizacja. Powierzchnia: 354m2 Salon + jadalnia Sypialnie - 4 Kuchnia Łazienki - 3 Siłownia Spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 990 000 zł350 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

350 mkw - połowa bliźniaka w wilanowie, dobrze utrzymany dom z 1986roku; 3 kondygnacje: piwnica pod częścią budynku 20 m2: pomieszczenie gospodarcze, pralnia, kotłownia. przyziemie 90m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ursus

Ursus,Warszawa

2 200 000 zł394 m² 5 590,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:253 m²

Dom położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu (jeden szeregowiec) w pobliżu dwóch stacji pkp. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Motylkowa

Zerzeń,Warszawa

6 500 zł134 m² 48,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Podstawowe informacje: segment skrajny 134 m2 z ogródkiem na terenie zamkniętym dla pary lub rodziny z dziećmi. Zalety nieruchomości: komfortowy, częściowo umeblowany dom w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Służew,Warszawa

6 250 000 zł573 m² 10 899,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:689 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

15 000 zł250 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Avenue Estate prezentuje słoneczny, przestronny i doskonale rozplanowany dom- mokotów Stegny do wynajęcia od połowy lipca 2022. Lokalizacja: nieruchomość położona w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

6 900 000 zł1 400 m² 4 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży obiekt biurowo- usługowy po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 1300 m2 położony w doskonałym punkcie bezpośrednio przy ul.Grochowskiej. Nieruchomość posiada 10 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sikorska

Wawer,Warszawa

6 500 zł215 m² 30,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ładny i słoneczny dom ma 3 sypialni. Na parterze jest jasny salon z jadalnią, w którym na podłodze znajduje się efektowna podłoga z egzotycznego drewna. Okna salonu wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

1 598 000 zł300 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

W ofercie trzykondygnacyjny dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji na Bielanach (ul. Arkuszowa), gotowy do zamieszkania. Duży dom z ogromnym potencjałem, można wygospodarować z niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jodłowa

Sadyba,Warszawa

13 000 zł200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom o powierzchni 200 m2 na Sadybie na cele mieszkalne lub biurowe. Dom jest wykończony w wysokim standardzie, drewniane okna oraz naturalne deski dębowe na podłogach, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sulejkowska

Grochów,Warszawa

4 100 000 zł500 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży budynek w trakcie remontu. W budynku będzie 11 mieszkań praktycznie nowych ( nowe kuchnie , część nowych łazienek, część odświeżonych itd , klima w niektórych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 799 000 zł324 m² 8 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:443 m²

Dom zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, dwupiętrowy, ze sporym ogrodem i tarasem na dachu, w zabudowie bliźniaczej, idealnie skomunikowany z finansowym centrum miasta, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 000 000 zł488 m² 18 443 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom przy metrze Służew. Idealny pod działalność gospodarczą lub jako inwestycja. W budynku jest Najemca zainteresowany pozostaniem w obiekcie. Wysoki standard wykończenia. Na podłodze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Luksusowy dom o powierzchni 300 m2, położony w cichej, bezpiecznej okolicy na Mokotowie, na prestiżowym osiedlu strzeżonym, zamieszkanym w znacznej mierze przez pracowników korpusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 m²

Wykończony w dobrym standardzie. Opis domu: garaż ok. 16 m2. Parter - hall +garderoba + wc - 14 m2, kuchnia (w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd) + jadalnia + pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bruzdowa

Kępa Zawadowska,Warszawa

15 500 zł226 m² 68,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Wynajem | 4 pokoje | 226 m2 I ul. Bruzdowa | Warszawa Wilanów Kępa Zawadowska Przedmiotem najmu jest wolnostojący dom o powierzchni 226 m2 na działce 1213m2. Dom składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilanowska

Służew,Warszawa

8 000 zł240 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do wynajęcia dom w spokojnej, willowej okolicy, otoczony zielenią, w doskonałej lokalizacji 400 m od stacji metro Wilanowska. Wynajem dotyczy powierzchni użytkowej 120 m2, piwnicy 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Wesoła,Warszawa

2 600 000 zł334 m² 7 784,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Nowy, energooszczędny, w wysokim standardzie wykończeń, dom na przedmieściach Warszawy w dzielnicy Wesoła Dom jest zbudowany z cegły, w technologii nf-40, czyli jest bardzo ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

14 900 zł360 m² 41,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Duży bliźniak na Starym Wilanowie. Dom składa się z: -Piwnica: pokój rekreacyjny lub sypialnia gościnna, spiżarnia, kotłownia, pralnia, wc; -Parter: salon, jadalnia, kuchnia, wc, garderoba; -Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł96 m² 13 020,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Piętrowy segment z ogródkiem, po remoncie, z wymienionymi instalacjami, umeblowany, gotowy do wprowadzenia. Zabudowana kuchnia z oknem, otwarta na salon, wyposażona we wszystkie sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzygłowska

Miedzeszyn,Warszawa

6 500 zł180 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do wynajmu komfortowy, w pełni umeblowany duży budynek w zabudowie bliźniaczej w zamkniętym osiedlu w Wawrze w okolicy ul Strzygłowskiej. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modra

Służew,Warszawa

2 997 353 zł230 m² 13 022,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:261 m²

Do zaoferowania wspaniale działający obiekt pod wynajem krótkoterminowy o powierzchni 230,16 m2 na warszawskim Mokotowie. W skład obiektu wchodzi 7 pokoi rozlokowanych na każdym z czterech.