dowolna

Domy wyremontowane Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

15 000 zł241 m² 62,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:275 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny dom do wynajęcia w Starym Wilanowie o powierzchni 240m2 ,6 pokoi ,3 łazienki ,wysoki standard wykończenia. Lokalizacja Apartament położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kabaty,Warszawa

2 399 000 zł210 m² 11 415,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Szukasz kameralnego i funkcjonalnego domu wśród zieleni? I jednocześnie. Potrzebujesz domu gotowego do wprowadzenia się bez konieczności remontu i modernizacji? Marzysz o jasnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

1 349 000 zł158 m² 8 537,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Oferta sprzedaży bliźniaka Na sprzedaż oferujemy nowoczesny bliźniak położony w wyjątkowej lokalizacji, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Sadyba,Warszawa

12 600 zł300 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjnie położony dom na Sadybie z przeznaczeniem na cele biurowe lub mieszkaniowe. Istniejąca część mieszkaniowa o powierzchni ok. 140 m. kw. (wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Wilanów,Warszawa

4 850 000 zł499 m² 9 715,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 877 m²

Eurovilla przestronny dom w zielonej części Wilanowa, z pięknie zagospodarowanym ogrodem, na działce o powierzchni 1877 m2. Lokalizacja Dom położony w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Zacisze,Warszawa

4 300 000 zł376 m² 11 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:732 m²

"dom Z basenem" Wirtualny spacer: niezwykły dom, wybudowany technologią tradycyjną, modernizowany, rozbudowywany, unowocześniany: - lata 80-e, konstrukcja pierwotna: trzykondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Biskupia

Gocławek,Warszawa

17 000 zł340 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szanowni Państwo, w imieniu Firmy Flat Rent - opiekuna tej nieruchomości i wyspecjalizowanego zarządcy najmu - zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Funkcjonalny, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

2 500 000 zł340 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:120 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronny segment na zamkniętym kameralnym osiedlu na Skarpie Ursynowskiej. Lokalizacja Środkowy segment o łącznej powierzchni 340 m2, położony w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

3 199 000 zł336 m² 9 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:892 m²

Piękny, przestronny, z dużą ilością okien bliźniak położony na Wilanowskich Zawadach. Nieruchomość o powierzchni 336 m2, 6 pokoi , 3 łazienki, 2 garaże w których mieszczą się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 489 000 zł323 m² 7 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Okazja: dobra cena! Funkcjonalny i solidnie wykończony dom dla Twojej rodziny, południe Warszawy, okolice Piaseczna. Lokalizacja Spokojna okolica, czyste powietrze, spokój. Tymczasem.samochodem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Juraty

Sadyba,Warszawa

2 550 000 zł120 m² 21 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż unikatową nieruchomość w samym sercu Starej Sadyby, tuż obok Jeziorka Czerniakowskiego i Skweru Starszych Panów. Ten kompaktowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Sadyba,Warszawa

16 500 zł222 m² 74,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:280 m²

| do wynajęcia dom po remoncie, wyposażony w meble kuchenne oraz szafy wnękowe. Pozostałe wyposażenie na życzenie najemcy. W domu została zainstalowana klimatyzacja. Do dyspozycji 3 poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zelwerowicza

Sadyba,Warszawa

12 000 zł194 m² 61,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Przedstawiamy Państwu do na wynajem w okolicy ul. Zelwerowicza na zielonej Sadybie. Ciche i spokoje miejsce. Dom jest wykończony. Wysoki standard. Kuchnia kompletnie urządzona. Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nizinna

Stara Miłosna,Warszawa

1 999 000 zł195 m² 10 251,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Idealne miejsce na nowy początek! Na sprzedaż urokliwy bliźniak w prestiżowej dzielnicy Wesoła Stara Miłosna przy ulicy Nizinnej. Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kalenicka

Białołęka,Warszawa

1 150 000 zł147 m² 7 846,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przestronny dwupoziomowy apartament, położony w malowniczej okolicy pełnej terenów zielonych. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury. Cicha okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jodłowa

Sadyba,Warszawa

16 500 zł222 m² 74,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom na Sadybie w okolicy ul. Jodłowej, wysoki standard wykończenia. Piwnica: 3 pokoje / 17, 12 i 10 m/, łazienka, pralnia. Parter: salon 34 m, częściowo połączony z kuchnią, wc, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Białołęka,Warszawa

2 099 000 zł122 m² 17 204,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Zieleń, światło, spokój to pierwsze skojarzenia jakie pojawiają się tuż po przekroczeniu drzwi tego wyjątkowego i nietuzinkowego segmentu. Otoczony ogrodami sąsiednich posesji, ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

2 300 000 zł341 m² 6 744,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:982 m²

Duży luksusowy dom! Przy niewielkich nakładach mogą powstać 3 luksusowe apartamenty , mieszkania , biura , gabinety! Dom 340 m z ogromnym potencjałem - 13 pokoi Przy połączeniu parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piasta Kołodzieja

Brzeziny,Warszawa

1 170 000 zł70 m² 16 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dzień dobry. Sprzedajemy segment/mieszkanie bezczynszowe w atrakcyjnej i spokojnej okolicy Warszawa - Brzeziny. W okolicy zabudowa domów wolnostojących, bliźniaków oraz segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Wawer,Warszawa

977 000 zł86 m² 11 360,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:463 m²

Wolnostojący dom na Marysinie Wawerskim - bliskim Wawrze. Kilkaset metrów od stacji skm i przystanków autobusowych, co zapewnia szybki dostęp do centrum miasta. Optymalny rozkład dla rodziny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

2 099 000 zł236 m² 8 894,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej zbudowany pod rodzine z dwójką dzieci (3 sypialnie), która poszukuje wysokiej jakości wykonania oraz docenia innowacyjne rozwiązania - rekuparacja, automatycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radość,Warszawa

3 690 000 zł368 m² 10 040,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom jednorodzinny, dwulokalowy(163 m2 + 204,5 m2, łącznie 367,5 m2) ) z pięknym ogrodem, mieszczący się na dobrze zaaranżowanej i zadbanej działce (1250m2) w Wawrze, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

16 500 zł146 m² 113,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Brief: nowoczesny dom (skrajny segment ) o powierzchni 146m2, na nowym osiedlu. | 4 pokoje | 3 sypialnie | 2 łazienki I toaleta I zadbany piękny ogród 260m2 I 2 miejsca garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reniferowa

Brzeziny,Warszawa

1 590 000 zł135 m² 11 805,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

English version below Przedstawiam na sprzedaż dwupoziomowy, funkcjonalny skrajny segment o powierzchni mieszkalnej 135 m2 z dodatkowym garażem, zlokalizowany na osiedlu Viking 2 na bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strąkowa

Bemowo,Warszawa

2 150 000 zł300 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Warszawa / bemowo / wola / okolica ul Olbrachta i ul. Strąkowej/ ul. Batalionu "miotła" Oferta sprzedaży skrajnego segmentu na zamkniętym, kameralnym i bezpiecznym osiedlu położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sielanki

Wilanów,Warszawa

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy na wynajem połowę bliźniaka położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Wilanowie, w zabudowie willowych domów. Nieruchomość z ogrodem, sauną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

1 348 174 zł101 m² 13 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowy Inteligentny dom - bezpośrednia sprzedaż od dewelopera Zadzwoń! lub sęczkowa eco house - to idealne miejsce dla ciebie i Twojej rodziny! Nowoczesne i energooszczędne osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

9 000 zł263 m² 34,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:346 m²

Avenue Estate prezentuje biuro gotowe do wejścia w Wilanowie Królewskim. Prestiżowa lokalizacja, pełna infrastruktura biurowa oraz liczne miejsca parkingowe. Lokalizacja Biuro zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

1 348 174 zł101 m² 13 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Twój inteligentny dom Warszawa Wawer, ul. Sęczkowa Nowy Inteligentny dom - bezpośrednia sprzedaż od dewelopera Zadzwoń! lub sęczkowa eco house - to idealne miejsce dla ciebie i Twojej rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrody Przyjaciół

Las,Warszawa

1 125 000 zł130 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu segment mieszkalny położony na spokojnym osiedlu na Białołęce w Warszawie. Zlokalizowany zaledwie 100 metrów od sosnowego lasu! Krótko o ofercie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Motylkowa

Wawer,Warszawa

1 499 000 zł89 m² 16 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu unikatowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,39m2, położonego w kameralnej okolicy w Wawrze. Jest to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Stara Miłosna,Warszawa

2 299 000 zł236 m² 9 741,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Warszawa Wesoła - Stara Miłosna. Wymarzony nowocześnie wyposażony dom dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Falenica,Warszawa

800 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom w zabudowie szeregowej | 150 m2 | Garaż wolnostojący | Blisko Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej na spokojnym osiedlu , Zaporoże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

3 900 000 zł193 m² 20 238,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 192,7 m , zlokalizowany na cichej i spokojnej ulicy w dzielnicy Praga-Południe na Osiedlu Saska Kępa. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Motylkowa

Wawer,Warszawa

1 499 000 zł89 m² 16 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Farbiarska

Pyry,Warszawa

2 350 000 zł281 m² 8 362,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Warszawa Ursynów (pyry) : dom o powierzchni całkowitej 281 m2 : na prostokątnej działce o pow. 2100 m2 oferującej szerokie możliwości aranżacji lub rozbudowy domu : własne ujęcie wody : 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

3 195 000 zł385 m² 8 298,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Zapraszamy do zakupu urokliwego domu o powierzchni całkowitej 385 mkw,(270 powierzchnia użytkowa) położonego na Ursynowie. Dom został niedawno odświeżony, prezentując się w pełnej krasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klubowa

Pyry,Warszawa

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej na Ursynowie! W skrócie: pyry, dom z 2007 r. z garażem (20mkw), a z tyłu ogród z tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Saska Kępa,Warszawa

14 000 zł310 m² 45,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Standard Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 310 m . Budynek ten charakteryzuje się nowoczesnymi wnętrzami zaprojektowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Brzeziny,Warszawa

1 750 000 zł260 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu z osobnym garażem o łącznej powierzchni 266 m , usytuowanego na obszernej, pięknie zagospodarowanej działce.