dowolna

Domy wyremontowane Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Kępa Zawadowska,Warszawa

3 399 000 zł244 m² 13 930,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Eurovilla prezentuje do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 244m2 położony na pięknej i dobrze zagospodarowanej działce 1200m2, zlokalizowany w cichej części Zawad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Warszawa

Mokotów,Warszawa

18 000 zł247 m² 72,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:348 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 247m2. Na powierzchnię domu składa się m.in: salon z jadalnią, kuchnia, gabinet, 3 sypialnie, 2 łazienki, 2 wc, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Powsin,Warszawa

2 390 000 zł227 m² 10 528,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 227m2 zlokalizowany na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w Powsinie. W skład nieruchomości wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Włochy,Warszawa

1 850 000 zł174 m² 10 659,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom z potencjałem także dla dużej rodziny. Z przyjemnością prezentuję wygodny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), położony w spokojnej okolicy Starych Włoch. Dla kogo?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 250 000 zł144 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny dom na sprzedaż o powierzchni 144 m2 | Działka 130 m2 | 5 pokoi | Wilanów kluczowe atuty Nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami Świetna lokalizacja - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 690 000 zł137 m² 12 335,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, nowocześnie wykończony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 137 m , idealny dla rodziny poszukującej wygody, funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażancia

Ursynów,Warszawa

2 590 000 zł290 m² 8 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Do sprzedaży dom z ogrodem i basenem w willowej części Ursynowa w sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Idealna nieruchomość dla wszystkich ceniących sobie klasyczny wystrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa Polana

Wawer,Warszawa

2 399 000 zł163 m² 14 707,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom Premium w zabudowie bliźniaczej | 163 m2 | Garaż | Tarasy | Ogród narożny | Wawer - Wille Miejskie Na sprzedaż nowoczesny, elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Warszawa

Tarchomin,Warszawa

1 899 000 zł183 m² 10 365,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Gotowy do zamieszkania, bezczynszowy dom z garażem i ogrodem - Tarchomin, białołęka 164,6 m komfortu - 3 sypialnie, kominek, ogrzewanie podłogowe, garaż - blisko Galerii Północnej! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sałatkowa

Mokotów,Warszawa

5 990 000 zł298 m² 20 127,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Nowoczesny dom wolnostojący W zacisznej okolicy mokotowa Doskonała lokalizacja w okolicy szkół międzynarodowych | Nowoczesna bryła | Minimalistyczny design | Osiedle strzeżone | Zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kłodzka

Falenica,Warszawa

2 580 000 zł200 m² 12 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 201 m , usytuowany na zadbanej, 890-metrowej działce w zielonej części warszawskiego Wawra (falenica, ul. Kłodzka). Funkcjonalny układ -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

15 000 zł180 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo ciekawa oferta domu jednorodzinnego położonego na osiedlu Patio przy ul. Zapłocie w dzielnicy Wilanów. Dom charakteryzuje się wyjątkowo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baletowa

Ursynów,Warszawa

9 900 000 zł804 m² 12 313,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować luksusową rezydencję zlokalizowaną na Ursynowie nieopodal lasu Kabackiego. Lokalizacja Oferowana nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pisarka

Praga-Południe,Warszawa

12 000 zł240 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom idealny dla osób pracujących zdalnie - cisza, bezpieczeństwo i prywatny relaks na wyciągnięcie ręki. Opis nieruchomości Na wynajem przestronny i elegancki segment narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rymarska

Marina Mokotów,Warszawa

20 000 zł247 m² 80,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:348 m²

Marina Mokotów, ul. Rymarska Marina Mokotów, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia domu: pow. użytkowo 247 m2 parter 119,41 m2 pokoje 6 balkon 7,60 m2 taras 97,73 m2 wysokość 2, 76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Aleksandrów,Warszawa

995 000 zł92 m² 10 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 92m2 do budynku przynależ działka ok 300m2 1.Pomieszczenia na parterze wysokość ok. 3m: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

2 388 000 zł160 m² 14 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:257 m²

Na sprzedaż segment 6 pokojowy o powierzchni użytkowej 160 m2 + 50 m2 poddasza z przeznaczeniem na cele mieszkalne , posadowiony na działce o powierzchni 257 m2. znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

2 100 000 zł239 m² 8 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Z przyjemnością prezentuję nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zacisznej części warszawskiego Wawra - przy ul. Jeziorowej. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

2 620 000 zł163 m² 16 073,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Komfortowy dom dla rodziny 163m2, 4 sypialnie, gustowne wykończenie, osiedle zamknięte, bliskość Puszczy Kampinowskiej, bielany Radiowo Budynek: dom o powierzchni użytkowej 163m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

30 000 zł450 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Perfekcyjny dom w klasycznym stylu - Wilanów Niski Wyjątkowa rezydencja położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy - w Wilanowie Niskim, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Wisłą

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł178 m² 8 932,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:208 m²

Na sprzedaż wyjątkowy segment z duszą - prywatność, zieleń i komfort w sercu Wawra. Są miejsca, do których chce się wracać. Gdzie cisza naprawdę wycisza, zieleń otula dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

16 000 zł360 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Komfortowy | Przestronny | 6 sypialni | 4 łazienki + toaleta | Garaż na 3 auta | Cicha okolica | Sauna Dom na wynajem o dużej powierzchni użytkowej na cichej i spokojnej uliczce Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Berensona

Lewandów,Warszawa

1 390 000 zł140 m² 9 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

R-e-Z-E-R-W-A-C-J-A okazja! Zapraszam! polecam gorąco! Oferta na wyłączność! Piękny, klimatyczny segment skrajny o powierzchni 140m2 z zadbanym ogródkiem, położony w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

3 650 000 zł350 m² 10 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:913 m²

Dom Wawrze elegancja, komfort i wysoka jakość wykończenia Prezentowana nieruchomość to wyjątkowy dom jednorodzinny łączący nowoczesne technologie, ponadczasową elegancję oraz funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

25 000 zł380 m² 65,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:308 m²

Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom, zlokalizowany na Starym Mokotowie przy ul. Naruszewicza. Nieruchomość idealna dla rodziny, zespołu pracującego hybrydowo lub firmy poszukującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Berensona

Lewandów,Warszawa

1 390 000 zł140 m² 9 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

R-e-Z-E-R-W-A-C-J-A okazja! polecam gorąco! Oferta na wyłączność! Piękny, klimatyczny segment skrajny o powierzchni 140m2 z zadbanym ogródkiem, położony w cichym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łasaka

Las,Warszawa

2 149 900 zł160 m² 13 436,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż wyjątkowy segment położony w najlepszej lokalizacji zielonej części Warszawy - w dzielnicy Wawer, osiedle Las, przy ul. Łasaka. To spokojna, kameralna okolica o willowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Nowe Miasto,Warszawa

17 000 zł170 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Nowe Miasto. Dom o charakterze loftowym. Świeżo po remoncie. Pierwsze trzy miesiące - czynsz najmu 10 tys zł/m-ąc. Wysoki parter: otwarta przestrzeń z kuchnią. Wyjście na balkon i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zapłocie

Powsin,Warszawa

15 000 zł230 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący otoczony zielenią. Osiedle ładnie zagospodarowane, ciche, z własną administracją oraz z dostępem do miejskiej komunikacji. Na jego terenie znajduje sięfryzjer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Europejska

Powsinek,Warszawa

17 000 zł300 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny. Położony w spokojnej okolicy, w bezpośredniej bliskości Pałacu w Wilanowie, w pobliżu Jeziora Powsinkowskiego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

3 999 999 zł177 m² 22 642,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Elegancki segment z ogródkiem i słonecznym tarasem na najbardziej urokliwym osiedlu Saskiej Kępy. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy segment w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

1 840 000 zł152 m² 12 105,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Nieruchomosci Pure Estates, ma przyjemność zaprezentować 5 pokojowy segment z garażem na warszawskich Bielanach. Nieruchomość z 2016 r., o powierzchni całkowitej 152 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 310 000 zł76 m² 17 236,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

A może nowy, zadbany segment przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? Sprzedajemy nowy, wykończony pod klucz (do zamieszkania) segment Z ogrodem. Dotychczas był domem pokazowym (biurem) - nikt w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Groty,Warszawa

11 000 zł140 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:369 m²

Zapraszam do wynajęcia pięknego, przestronnego domu po generalnym remoncie w 2023 roku, położonego w zielonej, spokojnej i doskonale skomunikowanej części Bemowa - Groty. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Nowe Włochy,Warszawa

3 100 000 zł300 m² 10 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie polecam Do sprzedaży 1/2 bliźniaka w stanie do zamieszkania o powierzchni ok. 300 m2. Lokalizacja- na pograniczu Nowe Włochy / Ursus (1km do Factory). Dobrze skomunikowana (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Ochota,Warszawa

4 300 000 zł324 m² 13 271,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:357 m²

Lex nieruchomości tel. Oferujemy Państwu dom - skrajny segment, położony w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie a co do możliwości kameralnego, wygodnego, spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

2 449 000 zł229 m² 10 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Przestronny dom na sprzedaż, (narożny segment - 5 pokoi) - Warszawa Bemowo, ul. Dywizjonu 303 - Idealny do zamieszkania. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy narożny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grabów,Warszawa

8 900 000 zł807 m² 11 028,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 732 m²

Na sprzedaż przestronna, trzypoziomowa rezydencja z basenem, rozbudowaną strefą wellness i ogrodem. Idealna dla rodziny ceniącej przestrzeń, prywatność oraz możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

19 000 zł330 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajmu 1-piętrowy dom typu bliźniak, podpiwniczony z garażem i ogrodem, położony na Wilanowie Królewskim w cichej i bezpiecznej okolicy (w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu.