dowolna

Szeregówki Warszawa - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Poleczki

Ursynów,Warszawa

1 999 000 zł360 m² 5 552,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:301 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w cichej enklawie na Ursynowskich Wyczółkach. ***dom*** Prezentowany dom o powierzchni 360m2, położony jest na 3 piętrach oraz 2 półpiętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 770 000 zł207 m² 8 550,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

Sprzedam segment w pięknej okolicy w doskonałej lokalizacji, otoczony zielenią i parkiem (park Akcji Burza - termin oddania 2023). Od strony zachodniej domu jest taras z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wesoła

Wesoła,Warszawa

885 000 zł128 m² 6 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:129 m²

Kameralna inwestycja położona przy cichej ulicy w Starej Miłosnej w dzielnicy Wesoła. W ramach inwestycji powstały cztery mieszkania segmenty o metrażach pow. całkowita 127,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 150 000 zł240 m² 8 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:96 m²

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w jednej z najbardziej cenionych części prawobrzeżnej Warszawy, saskiej Kępie, ul. Saska Urokliwa i kameralna zabudowa, zapewniająca komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

999 000 zł128 m² 7 804,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy. Odbiór w III kwartale 2023 roku. Dom o powierzchni 128 m2 z prywatnym, 200 metrowym ogródkiem. W cenie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 149 000 zł168 m² 6 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów szeregowych położone w zielonej części warszawskiej Białołęki. Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą. Jednocześnie bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bliźniak 160m2 + 190m2 ogróek + 2 miejsca postojowe - gotowy do odbioru! Przestronny bliźniak położony na świetnie skomunikowanej Białołęce Nowodworach. Na parterze odnajdziemy: - salon - 30m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Wesoła,Warszawa

1 380 000 zł280 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Okazja dom W cenie mieszkania! W sercu Starej Miłosnej do sprzedania dom o pow. całkowitej 280m2, z bezpośrednim wyjściem na cichy ogródek ( 261m2). Stan do zamieszkania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

16 000 zł150 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wysoki standard wykończenia | nowoczesne wzornictwo | kameralny ogród | dobrze doświetlone wnętrza | 2 miejsca postojowe w garażu Dom o funkcjonalnym rozkładzie z pięknym i zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

15 000 zł260 m² 57,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia piękny dom z ogrodem na strzeżonym osiedlu przy cichej ulicy. Budynek zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jodłowa

Sadyba,Warszawa

16 000 zł222 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Przestronny dom z ogrodem, klimatyzowany na Sadybie Mokotów Lokalizacja: dom w spokojnej dzielnicy, dobry dojazd do centrum miasta, blisko do szkół, centrum usługowo-rozrywkowego. Rozkład: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzeszyn

Miedzeszyn,Warszawa

1 350 000 zł167 m² 8 098,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:158 m²

W ofercie atrakcyjny i bardzo obszerny segment 166,7 m2 w zabudowie szeregowej usytuowany na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w Warszawskim Wawrze. Wjazd na pilota. Segment składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 790 000 zł186 m² 9 623,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Miłośnicy nowoczesnych i skandynawskich wnętrz na pewno docenią jakość wykończenia i wyjątkowy charakter tego domu. Dom w zabudowie szeregowej z 2021 roku, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mokotów,Warszawa

1 990 000 zł250 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Skrajny segment położony na terenie Górnego Mokotowa (wyględów), w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Ogromną zaletą nieruchomości jest możliwość czerpania dodatkowych zysków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jastrzębia

Ursynów Północny,Warszawa

1 890 000 zł306 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 306,46 m2 ( użytkowa 233,88 m2) na Ursynowie w okolicach Centrum Onkologii ( ul. Roentgena) na cichym osiedlu domów w zabudowie szeregowej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

3 000 000 zł420 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment na dolnym mokotowie; o powierzchni 420 m2, na działce 250 m2, wybudowany w 1996 roku z cegły, w technologii tradycyjnej. 4 kondygnacje. Strop drewniany, dach pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 900 000 zł342 m² 8 479,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:363 m²

Segment 342 mkw na starym wilanowie - funkcjonalny dla rodziny lub na inwestycję. Piwnica 82 mkw (wysoka 2,5m) : 3 pomieszczenia techniczne 14,8 i 10,7mkw, pralnia/kotłownia 8,6 mkw, garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 450 000 zł210 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Segment o powierzchni użytkowej 210 m2 na Mokotowie, na cichej ulicy, chroniony od miejskiego zgiełku ogrodami w enklawie domów jednorodzinnych. Lokalizacja: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

2 350 000 zł214 m² 11 007 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

W niepowtarzalnej lokalizacji bardzo zadbany segment o powierzchni 213,5m2. Jednopiętrowy z poddaszem użytkowym. Na parterze salon o pow. 38m2 z wyjściem na taras i do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

2 700 000 zł420 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Oferta sprzedaży segmentu, położonego w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Królowej Marysieńki. Powierzchnia domu wynosi 420 m2. Usytuowany jest na działce o powierzchni 470 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 279 000 zł173 m² 7 393,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 249 000 zł173 m² 7 219,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piknikowa

Białołęka,Warszawa

950 000 zł109 m² 8 726 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom położony w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, przy ulicy Piknikowej. Jest to nieruchomość w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lusińska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

3 300 000 zł324 m² 10 185,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:185 m²

Atrakcyjny dom k/stacji Metro Trocka segment środkowy na targówku mieszkaniowym przy klimatycznej cichej uliczce Lusińskiej. Stan deweloperski! Dom do wykończenia o bardzo funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 320 000 zł126 m² 10 513,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Zapraszamy do zakupu zacisznego domu szeregowego, który został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Dom składa się z przestronnego salonu, kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

979 000 zł128 m² 7 648,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 149 000 zł168 m² 6 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

1 149 000 zł160 m² 7 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment 160m2 + 190m2 ogróek + 2 miejsca postojowe - gotowy do odbioru! Przestronny segment położony na świetnie skomunikowanej Białołęce Nowodworach. Na parterze odnajdziemy: - salon - 30m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 250 000 zł240 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:96 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Artemidy

Bemowo,Warszawa

2 250 000 zł318 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:328 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu skrajny segment zlokalizowany na Bemowie, przy ulicy Artemidy. Jest to urocze, ciche osiedle położone między ulicami Powstańców Śląskich, radiową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Grochów Północny,Warszawa

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Dom w zabudowie szeregowej (środkowy) wzniesiony pod koniec lat pięćdziesiątych przy cichej, kameralnej ulicy na Gocławku. Ściany budynku o grubości około 0,5 metra wykonano z kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

14 000 zł180 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny dom na osiedlu "ateńska" na Saskiej Kępie wokół niskiej willowej zabudowy domów jednorodzinnych. Lokalizacja: saska Kępa to część dzielnicy Praga-Południe, mieszczącej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do wynajęcie segment na Starym Mokotowie o powierzchni 300 metrów kwadratowych na działce 330 metrów kwadratowych. Przy segmencie, na terenie działki jest niezależny budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 861 000 zł297 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:285 m²

Miejska Willa na Starym Imielinie w doskonałej, komunikacyjnej części Warszawy (ursynów). Jest to bezczynszowy, szeroki, środkowy segment dwuskrzydłowy gotowy do wprowadzenia. Okolica: niedaleko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 249 000 zł173 m² 7 219,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

2 680 000 zł231 m² 11 610,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

*Wyłącznie u nas* Z przyjemnością prezentuję Państwu klasyczny Townhouse na warszawskiej Saskiej Kępie. Nieruchomość Dom w zabudowie szeregowej składa się z trzech kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

3 650 000 zł263 m² 13 878,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Nowoczesny segment położony na Wyględowie o powierzchni 263 m2 na działce o powierzchni 225 m2. Wybudowany w 1960 r. W 2016 przeprowadzono generalny remont. Segment został rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Walcownicza

Wawer,Warszawa

870 000 zł109 m² 7 981,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:136 m²

Sprzedam segment środkowy w centrum Falenicy, dwukondygnacyjny, podpiwniczony. Do remontu/ odświeżenia / zamieszkania. Atrakcyjna lokalizacja, wokół lasy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Sadyba

Sadyba,Warszawa

16 000 zł220 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Komfortowy segment skrajny po kapitalnym remoncie zlokalizowny na Mokotowie na Sadybie. Dom składa sie z: piwnica - pralnia, łazienka, 3 pokoje Parter - salon (34M2), kuchnia (6M2), wc I piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Aniceta

Białołęka,Warszawa

1 310 000 zł137 m² 9 534,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Zakątek Brzeziny to kameralna inwestycja w nowoczesnym stylu przy ulicy Ojca Aniceta na warszawskiej Białołęce. Inwestycja dzieli się na dwa etapy, po 8 lokali każdy z przynależnymi.