dowolna

Domy pod klucz Warszawa - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

15 000 zł420 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in wilanów! dom na wynajem W wilanowie! Do wynajęcia ładny i przestrzenny dom w Sarym Wilanowie z przepięknym ogrodem, blisko do sklepów, szkoły niemieckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Alzacka

Praga-Południe,Warszawa

2 500 000 zł306 m² 8 169,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja na sprzedaż-saska kępa Do sprzedania skrajny segment na Saskiej Kępie o powierzchni 306 m2 , działka 400 m2. Dom z bardzo dużym potencjałem pod inwestycję lub do prywatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Niedźwiedzia

Mokotów,Warszawa

1 900 000 zł280 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Dom do sprzedaży - mokotów/służew Segment skrajny z garażem w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu metra służew nadający się zarówno do zamieszkania jak i na cele biurowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gimnastyczna

Mokotów,Warszawa

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia - mokotów house for rent - mokotów Bardzo dobrze położony segment skrajny po remoncie generalnym w 2008 roku i rozbudowie w 2012.( cicha i zielona okolica ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

11 000 zł400 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in mokotów dom do wynajmu na mokotowie Segment skrajny na terenie osiedla strzeżonego. Stan bardzo dobry, po generalnym remoncie, 2 miejsca parkingowe w garazu i jedno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żenczykowskiego

Mokotów,Warszawa

5 500 zł380 m² 14,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

House for rent dom do wynajęcia Mokotów okolice ul.Bartyckiej narożny segment powierzchnia 380m2 na cichym, zamkniętym osiedlu chronionym, świetnie zlokalizowany, doskonały obiekt na cele mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Woziwody

Mokotów,Warszawa

14 500 zł280 m² 51,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

House for rent in mokotów/sadyba dom na wynajem na mokotowie/sadybie oferta na wyłączność Luksusowy dom jednorodzinny na Sadybie. Rozkład: 4 wygodne sypialnie, w tym jedna główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żenczykowskiego

Mokotów,Warszawa

3 100 000 zł381 m² 8 136,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

House for sale in mokotów dom na sprzedaż na mokotowie Dom w zabudowie szeregowej o pow.381m2 na działce o pow. 503m2 z dodatkową działką o pow.335m2 na której można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Woziwody

Mokotów,Warszawa

3 000 000 zł280 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

House for sale in mokotów/sadyba dom na sprzedaż na mokotowie/sadybie Luksusowy dom jednorodzinny na Sadybie. Cztery wygodne sypialnie, w tym jedna główna z garderobą i pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Chomiczówka,Warszawa

1 350 000 zł250 m² 675 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:226 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Warszawie przy ulicy Księżycowej, niedaleko Puszczy Kampinowskiej. Powierzchnia domu 260 m, działka 222 m2. Skrajny segment z roku 2002 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dziennikarska

Żoliborz Dziennikarski,Warszawa

3 300 000 zł255 m² 12 941,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Pięć minut od stacji metra 'plac Wilsona' stoi przytulna, modernistyczna willa (skrajny segment). To komfortowy dom rodziny, który dzięki wyjątkowemu stylowi może pełnić też funkcje reprezentacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gołąbki

Gołąbki,Warszawa

1 090 000 zł255 m² 4 276,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Nowy, energooszczędny, funkcjonalny dom położony jako skrajny w zabudowie szeregowej na spokojnym osiedlu Gołąbki w Ursusie. Dom ma okna na 3 słoneczne strony świata, ma 2 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

Atrakcyjny dom na Mokotowie w sąsiedztwie Jeziorka Czerniakowskiego 6 pokoi, 240m 2 , działka 312m 2 Skrajny szereg oddany do użytku w 1993 roku, podpiwniczony, z dużym, dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

890 000 zł264 m² 3 371,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Funkcjonalny, położony w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego segment skrajny, czterokondygnacyjny, z garażem w bryle budynku i zagospodarowanym ogrodem. Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 250 000 zł315 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wspaniałe miejsce położone blisko centrum Ursynowa. Najbliżej położony do linii metra dom na Zielonym Ursynowie. Zaciszna i spokojna enklawa, wokół zieleń, "wszystko co potrzebne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Denarowa

Włochy,Warszawa

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Skrajny segment na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Warszawa-Włochy, stan bardzo dobry. Budynek dwupiętrowy. Parter: pokój, hall, przedpokój, łazienka i wc, pralnia z kotłownią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 135 000 zł260 m² 4 365,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:312 m²

Dom w uroczym miejscu, na zacisznym, kameralnym osiedlu na skraju Doliny Służewieckiej i Ursynowa. Osiedle ogrodzone, pięknie zagospodarowane, blisko tras komunikacyjnych, ale ciche, odgrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kępa Tarchomińska

Tarchomin,Warszawa

670 000 zł139 m² 4 820,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Oferujemy do sprzedaży segment skrajny z 2010 roku umiejscowiony w sąsiedztwie urokliwych, zielonych terenów nadwiślańskich, uważanych za park krajobrazowy. Na parterze znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:120 m²

Południowo północny segment skrajny w cichej spokojnej okolicy domków jednorodzinnych na Jelonkach. Dom zawiera 4 kondygnacje. 1 poziom: kawalerka z osobnym wejściem z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 000 zł135 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Segment skrajny na Mokotowie. Parter: salon z wyjściem na taras, kuchnia, hall, wc. Piętro: 3 sypialnie, łazienka. Piwnica: 3 pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, pralnia z łazienka. Garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 500 zł220 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny na osiedlu grabów. Przyziemie: garaż na 1 samochód, hall, pomieszczenia gospodarcze, pokój z wyjściem na ogródek. I piętro: salon, jadalnia, kuchnia, łazienka. II piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Taneczna

Ursynów,Warszawa

6 500 zł360 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Segment narożny na Ursynowie. Parter: salon z kominkiem, kuchnia, gabinet, wc. Piętro I: 3 sypialnie, 2 łazienki. Piętro II: otwarta przestrzeń. Piwnica: garaż na 2 samochody, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 450 000 zł316 m² 4 588,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:465 m²

Dom w cichym i nasłonecznionym kameralnym osiedlu, zapewnia spokój i wyjątkową atmosferę. Jednocześnie bliskość węzła komunikacyjnego ( 11 linii autobusowych i metra) umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 000 zł180 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment skrajny w prestiżowej części Sadyby. Parter: podwójny salon (45+ 37 m2) z wyjściem na taras i do ogródka, kuchnia, łazienka. Piętro: 3 sypialnie,łazienka. Piwnica: pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

3 800 zł150 m² 25,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Skrajna szeregówka 149,9 m2 - w pełni umeblowane. Działka 580m2. Zagospodarowany ogródek ,meble ogrodowe. Osiedle ogrodzone indywidualna ochrona. Cicha okolica w pobliżu ścieżka rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

7 500 zł200 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny w Wilanowie (zawady). Parter: salon z kominkiem i wyjściem na taras i ogród, kuchnia i jadalnia, wc. Garaż na 1 samochód, pralnia, pomieszczenie techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żenczykowskiego

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł381 m² 5 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:503 m²

Piękny dom w zabudowie szeregowej ( skrajny segment ) z klimatycznymi wnętrzami zaaranżowanymi z wyczuciem przestrzeni i smaku przez właścicielkę. Usytuowany jest na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przanowskiego

Wola,Warszawa

1 300 001 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

1 ulica: przanowskiego Władysława; dzielnica: wola; okolice: górczewska Rok budowy: 1995; f.władania: własność; Materiał: cegła; Zabudowa: segment; Powierzchnia: 240; L. pokoi: 5; pow. działki: 300;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł180 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom do wynajęcia na cele biurowe. 2 garaże i działka około 600 metrów z miejscem do parkowania na 10 samochodów. Prestiżowa lokalizacja na Saskiej Kępie z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Wawer,Warszawa

3 900 zł125 m² 31,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Dom posiada świetną lokalizację na granicy Gocławia i Wawra. Doskonałe połączenie komunikacyjne zapewnia bliskość pętli autobusowej na Gocławiu, trasy Siekierkowskiej, trasy Łazienkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 135 000 zł260 m² 4 365 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:312 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Karwińska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł220 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

bardzo ładny segment skrajny, wyremontowany,wszystkie pokoje z tarasami, kilka oddzielnych wejść do budynku, w pobliżu metro, autobusy, tramwaj, 15 min. do Centrum,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

795 000 zł265 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej, skrajny, na strzeżonym zamkniętym osiedlu, garaż + 3 miejsca postojowe na terenie własnym, 6 pokoi, 4 łazienki, taras na dachu o pow. 22m2, 2 balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Narocz

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł287 m² 4 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:421 m²

W przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego Segment skrajny o powierzchni 287m2 usytuowany na 421m2 działce na warszawski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Taneczna

Ursynów,Warszawa

4 500 zł160 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

7 pokoi w segmencie na zielonym Ursynowie. Po generalnym remoncie. Duży, umeblowany salon, 6 sypialni bez mebli, umeblowana kuchnię oraz 3 łazienki. - tylko na cele mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Borkowska

Wesoła,Warszawa

1 200 000 zł168 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 174 m2 na działce o powierzchni 660m2, na osiedlu Wesoła Stara Miłosna, w cichej, spokojnej okolicy zabudowanej domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

560 000 zł159 m² 3 522,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Sprzedam segment Z działką na osiedlu ogrodzonym. Segment w stanie developerskim: wylewki, tynki gipsowe, grzejniki, piec gazowy. Wszystkie media podłączone. Osiedle położone w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Motylkowa

Wawer,Warszawa

3 000 zł134 m² 22,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

Opis domu: 1. pow. domu wraz z garażem to 133,61 m2, garaż to 17,63 m2, czyli pow. domu to: 116 m2 ale bardzo funkcjonalny układ dla rodziny. 2. pow. całej działki to 264 m2.można założyc, że.