dowolna

Domy pod klucz Warszawa - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 790 000 zł300 m² 9 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:407 m²

Prezentujemy Państwu piękny dom w zabudowie bliźniaczej, w znakomitej, warszawskiej lokalizacji - Wilanów. Dom składa się z 7 pokoi, kuchni, 2 łazienek, wc, pokoju gospodarczego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Falenica,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej części Wawra, tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

2 350 000 zł250 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:453 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o pow. 250 m w prestiżowej dzielnicy Warszawy w Wilanowie w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Liliowa

Wawer,Warszawa

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zakochaj się w tym miejscu - dom w zielonym Wawrze z charakterem i potencjałem! Powierzchnia domu: 200 m | Powierzchnia działki: 280 m | Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Saska Kępa,Warszawa

22 000 zł420 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym tarasem i kameralnym ogrodem, dostępny do wynajęcia w jednej z najbardziej pożądanych częściach miasta - na Saskiej Kępie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jeziorna

Sadyba,Warszawa

16 000 zł320 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły nieruchomości: - typ budynku: segment środkowy - Powierzchnia użytkowa: 320 m - Liczba pokoi: 9 - Liczba łazienek: 3 Stan wykończenia: wykończony - do wprowadzenia Rodzaj ogrzewania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 690 000 zł160 m² 10 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Lokalizacja Warszawa Wawer ok Wał Miedzeszyński Połowa bliźniaka z 2014 roku gotowa do zamieszkania, garaż, miejsce postojowe, pięknie urządzony ogród, osiedle zamknięte Parter 81m2: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Dąbrówka,Warszawa

1 700 000 zł131 m² 12 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Kameralne osiedle nowoczesnych willi, stworzone z myślą o osobach ceniących przestrzeń, prywatność i wysoki standard życia. Idealna propozycja dla rodzin oraz inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Powsinek,Warszawa

17 000 zł315 m² 53,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 315 m (ok. 250 m powierzchni użytkowej), położony w prestiżowej i spokojnej części Wilanowa Powsinku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielony Las

Wawer,Warszawa

2 249 000 zł200 m² 11 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:235 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 198 m z ogródkiem 50 m , położony przy ul. Zielony Las w warszawskim Wawrze. Nieruchomość jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

13 900 zł280 m² 49,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Sadyba | 280 m2 | 7 pokoi | 5 sypialni | 4 łazienki Komfortowy dom wykończony w wysokim standardzie z małym ogrodem zlokalizowany na urokliwej Sadybie. Idealna propozycja dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Mokotów,Warszawa

14 000 zł250 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta skierowana do wymagających klientów, rodziny expatów. Reprezentacyjny, wolnostojący, zupełnie nowy dom na zamkniętym , kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Osiedle z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

919 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ursus,Warszawa

2 150 000 zł264 m² 8 159,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:795 m²

Dom wolnostojący 263,5 m | 7 pomieszczeń | garaż | wydzielony lokal usługowy | top lokalizacja - ul. Drzymały Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 263,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 658 000 zł110 m² 15 072,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż lokal w domu jednorodzinnym dwu-lokalowym o powierzchni 110 m w stanie do zamieszkania, na kameralnym zadbanym osiedlu atuty: ciche, bezpieczne, zielone osiedle. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Ursynów,Warszawa

1 400 000 zł133 m² 10 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom nr 14 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 079 000 zł91 m² 11 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż | 91 m Użytkowa| 100 m2 Całkowita | bezczynszowe | Wawer ul. Pod Brzozami Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Falenica,Warszawa

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i naturą? Ta kameralna inwestycja 18 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej w Wawrze (falenica) to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Dąbrówka,Warszawa

1 700 000 zł179 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Nowoczesna willa w kameralnej inwestycji Ursynów / Mysiadło Kameralne osiedle 29 nowoczesnych willi, stworzone z myślą o osobach ceniących przestrzeń, prywatność i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 649 000 zł270 m² 9 811,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:479 m²

Ten ekskluzywny dom położony jest na kameralnym, nowoczesnym oraz bezpiecznym osiedlu 10 willi miejskich, zaprojektowany w harmonii z otaczającą przyrodą, gdzie walory estetyczne łączą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Dąbrówka,Warszawa

1 970 000 zł195 m² 10 119,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sobczaka

Bemowo,Warszawa

3 000 000 zł214 m² 14 018,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:907 m²

Na sprzedaż: dom z budynkiem gospodarczym - Warszawa, bemowo, ul. Sobczaka 2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej perspektywicznych części Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szawelska

Białołęka,Warszawa

2 250 000 zł479 m² 4 697,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Dom wolnostojący o powierzchni ok. 479,5 m , z poddaszem użytkowym, garażem dwustanowiskowym i ogrodem o powierzchni 1718 m , zlokalizowany w rejonie Buków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wyględów,Warszawa

10 000 zł150 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy 2-piętrowy dom 150 m2 w zabudowie szeregowej na działce 300m2, mokotów, wierzbno. Po remoncie, elegancko wykończony, gotowy do wprowadzenia się. Idealny dla rodziny lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Kobiałka,Warszawa

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Firma Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie dwulokalowej stanowiącej idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

4 700 000 zł450 m² 10 444,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:620 m²

Avenue Estate prezentuje wyjątkową rezydencję z dużym ogrodem, położoną w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, stanowiącą doskonałą propozycję inwestycyjną! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasadowa

Wawer,Warszawa

2 548 000 zł180 m² 14 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Brak opłaty pcc realna oszczędność! Zamiast spędzać długie miesiące wśród hałasu, kurzu i trudnych wyborów dotyczących każdego szczegółu, możesz po prostu odebrać klucze i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Ursynów,Warszawa

1 135 000 zł118 m² 9 610,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Dom nr 9 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 620 000 zł178 m² 9 101,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 178 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nad Wisłą (wawer, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla dużej rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Zawady,Warszawa

20 000 zł450 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

14 500 000 zł500 m² 29 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom położony w ostatniej linii zabudowy, graniczącej bezpośrednio w pierwszej linii z Lasem Kabackim. ******** Na sprzedaż Inteligentny dom wykończony przy użyciu najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

9 000 zł144 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:94 m²

Słoneczny i ustawny dom o pow. 144 m2 na działce o pow. 94 m2 na nowym, spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2025 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Skalnicowej i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

1 300 000 zł107 m² 12 167,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

wykończone domy w Warszawie rembertów bez pcc bez prowizji Adres: okolice ul. Strażackiej, rembertów, warszawa Metraż: 105,5 m2 i 92,15 m2 Liczba pokoi: 4 Status: gotowe Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Powsin,Warszawa

3 999 999 zł200 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Agencja Nieruchomości Belvedere Estate oferuje na sprzedaż świeżo wykończony dom na nowo powstałym osiedlu Wille Powsin! Skrajny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 196,72 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Ursynów,Warszawa

1 155 000 zł118 m² 9 779,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Dom nr 2 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

2 350 000 zł250 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:453 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 999 000 zł190 m² 10 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zamieszkaj w zielonym sercu Warszawy- wawrze Jeśli marzysz o spokoju, bliskości natury i domu gotowym do zamieszkania ten adres może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Syta

Zawady,Warszawa

11 500 zł227 m² 50,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

Przedstawiamy nową ofertę - środkowy segment o powierzchni 265 m, usytuowany na zamkniętym, kameralnym osiedlu w okolicy Placu Vogla. To spokojne, bezpieczne osiedle składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Nowoczesne domy z prasowanego drewna | Nowa technologia prosto z Niemiec | Certyfikowane, trwałe, ciepłe dostępne już w Polsce! Marzysz o własnym domu? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Powsin,Warszawa

3 999 999 zł200 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu świeżo wykończony dom na nowo powstałym osiedlu Wille Powsin! Skrajny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 196,72 m2 wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²