dowolna

Domy w stanie deweloperskim Warszawa - Lista ofert od dewelopera

262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Wesoła

Wesoła,Warszawa

809 000 zł220 m² 3 677,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ładny o nowoczesnej architekturze dom w stanie deweloperskim.Materiał- Porotherm, dach- blachodachówka, ogrodzenie - siatka. Brak pieca i kaloryferów. Rozprowadzone wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom 220m kw w Ząbkach sąsiadują z Targówkiem( Chcę zamienić na mieszkanie w Warszawie dopłatą lub 2 mieszkania pow. od40m2) Dom to Rozbudowa z 2000 roku 160 m kw nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

1 100 000 zł183 m² 5 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość znajduje się w kameralnej inwestycji "Aleja Lazurowa" na Bemowie. Jest to osiedle pięciu domów w nowoczesnej architekturze o funkcjonalnych wnętrzach. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łodygowa

Targówek,Warszawa

526 000 zł125 m² 4 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Budynek ma 100 m2 + 25 m2 poddasza użytkowego parter: salon, kuchnia, łazienka, schowek, miejse na szafe wnękową, i piętro: trzy duże pokoje, łazienka , poddasze użytkowe wjazdy wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gilarska

Targówek,Warszawa

920 000 zł220 m² 4 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania pół bliźniaka na Warszawskim Zaciszu. W kameralnej okolicy, blisko szkoła, szpital, komunikacja miejska (w pobliżu planowanej stacji metra). Powierzchnia użytkowa ok.175m2 + ok.30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

865 000 zł231 m² 3 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Warszawa, wawer, dom, bliźniak, sprzedaż - wyjątkowo funkcjonalny, duży dom w stylu rezydencji. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej wg. indywidualnego projektu cechujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

1 080 000 zł249 m² 4 337 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:830 m²

Warszawa, wawer,Nowy Dom w stylu Świdermajer! 233 m2, 830 m2 działka, 1080 000, do negocjacji! Te wille, jak wójt podaje, są w stylu "świdermajer" - tak o przedwojennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Młociny

Młociny,Warszawa

1 500 000 zł245 m² 6 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:275 m²

Lewa połowa bliźniaka o powierzchni ok 245 m2 w stanie deweloperskim na działce 275m2. Świetna lokalizacja - zielone Młociny, cisza, spokój a jednocześnie blisko do Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Piękny dom w stanie deweloperskim zbudowany z najwyższej jakości materiałów z wielką starannością wykonany.Doprowadzone wszystkie media. Polożone tynki , elewacja zewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowy segment narożny położony w kameralnej części Falenicy. Na parterze znajduje się salon 40 m2 z kominkiem ( z rozprowadzaniem ciepła ) i wyjściem na na taras i ogródek. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

560 000 zł159 m² 3 522,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Sprzedam segment Z działką na osiedlu ogrodzonym. Segment w stanie developerskim: wylewki, tynki gipsowe, grzejniki, piec gazowy. Wszystkie media podłączone. Osiedle położone w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Ursynów,Warszawa

2 500 000 zł280 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom nowy ursynów Powierzchnia użytkowa całkowita - 281,7 mkw. Wolnostojący. Rok budowy 2011. Stan deweloperski. Parter - 148,0 mkw. Przedsionek - 10,6; hol - 9,4; klatka schodowa - 5,3; wc - 3,3; salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Prętowa

Kępa Zawadowska,Warszawa

1 299 000 zł320 m² 4 059,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Połówka bliźniaka ma około 320 metrów. Parter: salon 62 m, garaz 42 m2, gabinet 13 m2, kuchnia 13 m2, hall 18 m2, kotlownia, taras 14 m2, pomieszczenie 21 m2. Pietro: sypialnie: 20, 38, 19 m2 (mozliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Bliźniak - pow. użytkowa 180 m2, pow. działki 514 m2, salon + 4 sypialnie, zagospodarowany ogród, dom w stanie developerskim! dom po generalnym remoncie W 2010 roku! media miejskie: prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Ursynów,Warszawa

1 600 000 zł280 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Nowy dom niezamieszkany 2011r, ursynów, 280m2,cena 1600 000, przy ulicy biegnącej do ulicy Pulawskiej, tak więc zaciszne miejsce, zieleń a jednoczesnie świetny dojazd do glównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poleczki

Ursynów,Warszawa

1 400 000 zł300 m² 4 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:317 m²

Do sprzedania skrajny segment na Ursynowie Segment skrajny o pow. ok. 300 m2, usytuowany na Ursynowie w okolicy ulicy Poleczki. Rozmieszczenie poziomów co pół piętra. W chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

773 000 zł85 m² 9 094,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:56 m²

Mieszkanie w bliźniaku,po generalnym remoncie: wymienione wszystkie instalacje (kanalizacyjna, grzewcza, elektryczna), nowe tynki i szlichty, nowe okna (najlepsze na rynku o współczynniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strycharska

Rembertów,Warszawa

1 150 000 zł280 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Oferta bezpośrednia. Działka 711m2, dom 170m2, całkowita 280m2 do wykończenia wykonana instal. elektryczna i ocieplenie poddasza. Bardzo dobra lokalizacja, komunikacja skm i autobus, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tomaszowska

Wawer,Warszawa

1 560 000 zł305 m² 5 114,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Piękny dom w Radości. Nowy przestronny dom (305 m 2, działka 1238 m2) znajdujący się w Radości w sąsiedztwie kompleksów leśnych Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzeziny

Białołęka,Warszawa

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy dom wolnostojący parterowy z użytkowym podaszem i garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 200m2 z zagospodarowaną działką o powierzchni 1100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

690 000 zł171 m² 4 035,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:275 m²

Nieruchomość położona w okolicy ul Trakt Lubelski, borków. Dom o powierzchni 171 m2 na działce o powierzchni 287 m2. Parter Na parterze znajduje się salon o powierzchni 35 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Prętowa

Kępa Zawadowska,Warszawa

1 399 000 zł320 m² 4 371,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

840 000 zł185 m² 4 540,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Segment środkowy na osiedlu nowych domów w Aninie. Parter: salon, kuchnia, łazienka, garaż, cały parter wykończony - na podłodze gres, kuchnia wykończona, umeblowana, sprzęt agd w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 130 000 zł280 m² 4 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom murowany, bez białego montażu, dwupiętrowy, na parterze duży, przestronny salon, jadalnia, wc i garaż. Na piętrze trzy sypialnie, dwie łazienki, garderoba. Wszystko funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 400 000 zł300 m² 11 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Nowy dom wolno stojący na sprzedaż, warszawa, mokotów. -Kupujący nie płaci prowizji*- do sprzedania domy wolno stojące w doskonałej lokalizacji Dolnego Mokotowa. Nowoczesna architektura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

769 000 zł148 m² 5 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa, targówek, dom/segment na sprzedaż, 4 pokoje Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości Przedmiotem oferty jest segment środkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szulczyka

Aleksandrów,Warszawa

2 499 999 zł374 m² 6 680,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 917 m²

Sprzedam dom (wolnostojący, dwupiętrowy) o powierzchni mieszkalnej 302 m2 , z działką o powierzchni 1.917 m2. Działka narożna w kształcie kwadratu. Działka w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

790 000 zł141 m² 5 602 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa, targówek, dom/segment na sprzedaż, 4 pokoje Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości Przedmiotem oferty jest segment skrajny w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

769 000 zł148 m² 5 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa, targówek, dom/segment na sprzedaż, 5 pokoi Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości Przedmiotem oferty jest segment środkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszmirowa

Wawer,Warszawa

695 000 zł174 m² 3 994,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:140 m²

sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bielany

Bielany,Warszawa

1 180 000 zł190 m² 6 210 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment z gródkiem (300m) w stanie deweloperskim, położony na cichym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu. W pobliżu liczne zielone tereny, ścieżki rowerowe i rekreacyjne, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł700 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Mam do zaoferowania sprzedaż domu z możliwością prowadzenia biura, firmy. Jednopoziomowy. parter wyonczony z 300m2 halą , biurem i pow. mieszkaniową( 2 pkoje, salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Bielany,Warszawa

1 000 000 zł180 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom w trakcie budowy, docelowo stan deweloperski, położony na pięknym osiedlu, ogrodzonym i monitorowanym na Bielanach. Dom 2 piętrowy z użytkowym poddaszem. Na parterze znajduje się hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dankowicka

Bielany,Warszawa

1 350 000 zł257 m² 5 252,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Farbiarska

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Farbiarska

Ursynów,Warszawa

1 199 000 zł300 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fortuny

Jelonki,Warszawa

999 000 zł254 m² 3 933,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:706 m²

sprzedam dom 254m kw wraz z działką 706m kw. wiecej szczegółowych informacji na stronie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

2 780 000 zł420 m² 6 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:818 m²

Dom o charakterze rezydencji wiejskiej (dworek polski) na Targówku, w odległości 400m od ulicy Radzymińskiej.Urządzone 3 trzy kondygnacje , możliwa do zagospodarowania czwarta-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żyzna

Zacisze,Warszawa

795 000 zł150 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²