dowolna

Domy w stanie deweloperskim Warszawa - Lista ofert od dewelopera

262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 500 000 zł263 m² 20 912,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego (pół bliżniaka) położonego na działce o powierzchni 357,5 m . Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

911 100 zł100 m² 9 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Bez pcc! bez prowizji! Zakup od Inwestora- nieaktualne Więcej inwestycji na stronie Funkcjonalny 5 pokojowy dom w zabudowie szeregowej. Inwestycja składa się z 8 budynków i jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

1 225 000 zł85 m² 14 411,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam dom w zabudowie bliźniaczej do sprzedaży w stanie deweloperskim. Znajduje się na nowo powstałym kameralnym kompleksie, składającym się z dwóch domów czterolokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Białołęka,Warszawa

999 000 zł117 m² 8 560,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz segmentu w zielonej i spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum i okolicznych miejscowości? Zapoznaj się z poniższą ofertą:! ostatni segment! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł117 m² 5 949,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni o 117,49 m2 zlokalizowany w pobliżu Warszawy, w Słupnie koło Radzymina. oraz podatku pcc. Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 099 000 zł128 m² 8 585,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Ostatni wolny dom o powierzchni 128 m2! Kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy. Gotowe do odbioru! Dom o powierzchni 128 m2 z prywatnym, 200 metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 365 000 zł190 m² 7 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakończona kolejna budowa solidnego developera , inwestycja na terenie Starego Rembertowa. Dom w zabudowie segmentowej w stanie deweloperskim, ok 130m2 pow. użytkowa, całkowita 190m2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł117 m² 5 949,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

1 870 000 zł170 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Wawrze. Przestronny dom oferuje komfortowe warunki mieszkalne w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Billewicza

Żerań Wschodni,Warszawa

1 330 000 zł138 m² 9 646,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

= rezerwacja = Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowy segment zewnętrzny z ogromnym ogrodem przy ul. Billewicza (białołęka) w Warszawie! Jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kinetyczna

Włochy,Warszawa

858 000 zł88 m² 9 709,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Bliźniak 15 minut od Galerii Mokotów w cenie mieszkania - od rzetelnego dewelopera zrzeszonego w Polskim Związku Firm Deweloperskich. Sprzedaż w oparciu o ustawę deweloperską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Baletowa

Ursynów,Warszawa

858 000 zł88 m² 9 709,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wawer,Warszawa

1 417 221 zł120 m² 15 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy segment o metrażu 105 m2 w skład którego wchodzi: parter: przestronny salon z aneksem kuchennym, duża łazienka hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

1 050 000 zł153 m² 6 862,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 153 m2. Działka o wymiarach 433 m2 z delikatnie zadrzewionym ogrodem oraz miejscem na własne aranżacje ogrodowe. Powierzchnia ogrodu to 60 m2. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

4 850 000 zł217 m² 22 346,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny segment blisko szkoły brytyjskiej - zadzwoń Piotr Sławek Posiadamy jeszcze 5 innych domów w podobnym metrażu w Miasteczku Wilanów - zadzwoń, prześlemy listę. Ogromny ogrów 500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przyczółkowa

Powsin,Warszawa

2 850 000 zł272 m² 10 477,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Osiedle Na Skarpie to kameralny zespół sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja położona jest w Powsinie, na granicy dzielnicy Warszawy Wilanowa i Konstancina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 490 000 zł214 m² 6 962,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom W stanie deweloperskim położony na ursynowie dane techniczne: dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w cichej i eleganckiej części Ursynowa. Budynek o powierzchni 214m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 500 000 zł188 m² 23 928,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

PL, ukr, ru 0% pcc 0% prowizji Przedstawiamy Państwu zamknięte i luksusowe osiedle położone jest w modnej części Wilanowa. Dom 188 m2 + 600m2 ogród Składa się: parter - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobiałka

Białołęka,Warszawa

659 000 zł81 m² 8 135,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:62 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji marki k/warszawy. Mieszkanie W segmencie O powierzchni 81,07M2, dwupoziomowe (105 m2 licząc przy podłodze), z ogródkiem O powierzchni 62 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu piękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim! Posiadamy w ofercie również drugą połówkę domu wykończoną pod klucz! Zdjęcia na ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Artystyczna

Wawer,Warszawa

2 250 000 zł242 m² 9 295,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:824 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, w Warszawie, w dzielnicy Wawer, na skraju lasu. Powierzchnia netto budynku po podłodze wynosi 242,05 m2. Dom składa się z 2 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 299 000 zł141 m² 9 212,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Przedsprzedaż domów w Nowej inwestycji eko park wawer II Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera -okazja-okazja-okazja-okazja-okazja- eko Park Wawer II to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 299 000 zł141 m² 9 212,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 448 000 zł150 m² 9 672,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, powierzchnia użytkowa położony 1,7km od wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy. Budynek z 2013 roku, (północ, południe) wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 299 000 zł395 m² 13 415,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w stanie deweloperskim. Nowoczesna willa o powierzchni 395 m2 z przynależącą 1470 metrową zadrzewioną działką znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 890 000 zł165 m² 11 477,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Warszawa Wawer. Do sprzedania lokal w domu jednorodzinny dwulokalowym o pow. 164,67 mkw w stanie deweloperskim na działce o pow. 499 mkw, a drugi na działce o pow. 629 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wawer,Warszawa

1 099 000 zł113 m² 9 747,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc (2%), bez prowizji Posiadam też inne dostępne lokale w tej inwestycji Oferujemy do sprzedania 4 pokojowy bliźniak-segment zlokalizowany na Wawrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Niedźwiadek,Warszawa

1 140 000 zł138 m² 8 270,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Środkowy lokal W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim na granicy warszawy I piastowa zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc osiedle Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Powsin,Warszawa

2 340 000 zł200 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej W wilanowie I pcc Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej (bliźniaki połączone garażem) - gotowy - do własnej aranżacji ( inwestorowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akurat

Stare Włochy,Warszawa

2 490 000 zł166 m² 14 999,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Narożny segment na kameralnym osiedlu | W pobliżu parku | miasto-ogród włochy osiedle: akurat 4 to kameralne osiedle eleganckich i nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 690 000 zł310 m² 5 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:940 m²

Przedstawiamy dom wolnostojący oddany do użytkowania w 2006r., powierzchnia użytkowa domu to 244,86m2 a całkowita 310 m2. Nieruchomość położona na dużej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wawer,Warszawa

1 099 000 zł113 m² 9 747,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Oferujemy do sprzedania segment 4 pokojowy zlokalizowany na Wawrze w Radości w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu przystanków autobusowych ztm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Zawady,Warszawa

15 900 000 zł650 m² 24 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Wolnostojący dom Z windą na kameralnym osiedlu W super prestiżowej części zawad osiedle: kameralne i ciche osiedle zlokalizowane w najlepszym punkcie osiedla Wilanów Zawady. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 365 000 zł190 m² 7 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kądziołeczki

Grabów,Warszawa

1 490 000 zł217 m² 6 866,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom w stanie deweloperskim - Warszawa Ursynów. Dom w zabudowie bliźniaczej, dwulokalowy, połowa powierzchni budynku stanowi 217 m2 przestrzeni użytkowej, zlokalizowany na warszawskim Ursynowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Baletowa

Ursynów,Warszawa

1 400 000 zł127 m² 11 023,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

NA sprzedaż bliźniak W stanie deweloperskim usytuowany na kameralnym osiedlu dwóch bliźniaków, blisko do centrum miasta, doskonały dojazd obwodnicą Warszawy do każdej dzielnicy. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 995 000 zł258 m² 7 724,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom z przestronnym ogrodem w inwestycji Eko Lake, zlokalizowanej w podwarszawskich Markach przy ul. Glinieckiej. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

1 500 000 zł163 m² 9 202,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Gotowy segment - wrócił do sprzedaży. Nie czekaj. Zadzwoń, dowiedz się więcej I umów na oglądanie! Tel: 695.590.062 ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - BRAK PROWIZJI I PODATKU PCC :KRÓTKO:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lusińska

Targówek,Warszawa

1 998 000 zł324 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:185 m²

Atrakcyjny dom k/stacji Metro Trocka segment środkowy na targówku mieszkaniowym przy klimatycznej cichej uliczce Lusińskiej. Stan deweloperski! Dom do wykończenia o bardzo funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 099 000 zł128 m² 8 585,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy. Gotowe do odbioru! Dom o powierzchni 128 m2 z prywatnym, 200 metrowym ogródkiem. W cenie domu ogrzewanie podłogowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 279 000 zł168 m² 7 613,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów szeregowych położone w zielonej części warszawskiej Białołęki. Gotowy do odbioru! Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij