dowolna

Magazyny ogrzewane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i najmu

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Rudzka

Sady Żoliborskie,Warszawa

250 zł12 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia miejsce postojowe w parkingu podziemnym w budynku przy ulicy Rudzkiej 9. Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości 100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łużycka

Mokotów,Warszawa

89 000 zł18 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Jeśli szukasz przestronnego garażu na Mokotowie, to ta oferta powinna Cię zainteresować! Do sprzedania murowany i suchy naziemny garaż, brama garażowa jest drewniana. Posiada doprowadzony prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Brylowska

Czyste,Warszawa

250 zł12 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia miejsce postojowe w parkingu podziemnym w budynku przy ulicy Brylowskiej 2. Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

300 zł12 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia miejsce postojowe w parkingu podziemnym w budynku przy ulicy Optyków 3 A. Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

250 zł12 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia miejsce postojowe w parkingu podziemnym w budynku przy ulicy Kabacki Dukt 2. Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Kępna

Stara Praga,Warszawa

300 zł12 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia miejsce postojowe w parkingu podziemnym w budynku przy ulicy Kępnej 2 B. Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Warszawa

Annopol,Warszawa

12 150 €1 620 m² 7,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - powierzchnia magazynu 1620 m2; - istnieje możliwość wybudowania powierzchni biurowej zgodnie z zapotrzebowaniem najemcy; - wysokość składowania netto: 10 m.; - duży plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Warszawa

Targówek,Warszawa

24 336 €5 408 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - powierzchnia magazynowa 5408 m2 - Powierzchnia biurowa: 236 m2 - Wysokość składowania: 10 m. - nośność posadzki: 5 t/m2. - nowoczesne bramy rozładunkowe z podnośnikami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Warszawa

Włochy,Warszawa

3 245 €515 m² 6,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - powierzchnia magazynowa 515 m2 - Powierzchnia biurowa: 85 m2 - Wysokość składowania: 10 m. - nośność posadzki: 5 t/m2. - nowoczesne bramy rozładunkowe z podnośnikami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

3 681 €818 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - powierzchnia magazynu 818 m2; - istnieje możliwość wynajęcia powierzchni biurowej; - wysokość składowania netto: 7 m.; - duży plac manewrowy; - brama z poziomu 0; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Estrady

Bielany,Warszawa

17 000 zł450 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. 450 m2 , zlokalizowany na parterze w wolnostojącym budynku na Bielanach w pobliżu ul. Estrady. Spokojna okolica domków jednorodzinnych, w promieniu 450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Warszawa

Targówek,Warszawa

9 885 €1 364 m² 7,25 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - powierzchnia magazynu 1363,5 m2; - istnieje możliwość wybudowania powierzchni biurowej zgodnie z zapotrzebowaniem najemcy; - wysokość składowania netto: 10 m.; - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Warszawa

Włochy,Warszawa

21 622 €3 432 m² 6,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - powierzchnia magazynowa 2505 m2 plus antresola 927 m2; - powierzchnia biurowa: 373 m2 - Wysokość składowania: 10 m. - nośność posadzki: 5 t/m2. - nowoczesne bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Warszawa

Targówek,Warszawa

11 259 €1 620 m² 6,95 €/m²

 

 

 

Targówek,Warszawa

24 336 €5 408 m² 4,50 €/m²

 

 

 

Annopol,Warszawa

8 946 €1 491 m² 6 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - proponowana powierzchnia magazynowa: 1491 m2; - istnieje możliwość wynajęcia powierzchni biurowej; - doki i brama "0"; - magazyn klasy A; - wysokość netto 9,5 m; - siatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

2 250 €500 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - powierzchnia magazynu 500 m2; - powierzchnia niewygrodzona; - istnieje możliwość wynajęcia powierzchni biurowej; - wysokość składowania netto: 7 m.; - duży plac manewrowy; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, Trakt Brzeski

Wawer,Warszawa

15 000 zł630 m² 23,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapytaj o ofertę :. Samodzielny magazyn 550 m2 z biurem 80m2 położony na dużej działce przylegającej do trasy wylotowej z Warszawy w rejonie Zakrętu. Hala murowana, dach dwuspadowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, Aleja Wyścigowa

Służewiec,Warszawa

300 zł12 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia miejsce postojowe w parkingu podziemnym w budynku przy alei Wyścigowej 4 B. Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Okęcie,Warszawa

24 800 zł1 035 m² 23,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia. Do wynajęcia hala magazynowa 1035 mkw plus powierzchnia biurowa 212 mkw, usytuowana w nowoczesnym parku logistycznym na warszawskim Okęciu. Efektywny czynsz najmu magazynu 5,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

200 zł12 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia miejsce postojowe w parkingu podziemnym w budynku przy ulicy Marcina Kasprzaka 29 C. Wymagana kaucja gwarancyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

30 000 zł662 m² 45,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:955 m²

Do wynajęcia. Budynek magazynowo biurowy dwukondygnacyjny o pow. 662m2. + budynek garażowo - magazynowy 115m2.9 (blaszak). Na działce narożnej , ogrodzonej 955m2. Praga Południe. Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

30 000 zł676 m² 44,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia. Do wynajęcia hala magazynowa z biurem o łącznej powierzchni 675 mkw , w tym magazyn 517 mkw i biuro 159 mkw, na Okęciu. Czynsz za magazyn 6,5 eur/mkw, czynsz za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Wynajmę! Posiadam do wynajęcia garaż przy ul. Powstańców Śląskich 50m2. W garażu poprowadzona woda oraz prąd. Od zaraz! Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

22 500 zł470 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz magazynu, siedziby dla swojej firmy, przestrzeni do składowania ? - dobra komunikacja, w pobliżu lotnisko chopina - wysoki standard wykończenia ta oferta może cię zainteresować! Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Pomorska

Tarchomin,Warszawa

150 zł12 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwu stanowiskowe (platforma) miejsce postojowe w parkingu podziemnym w budynku przy ulicy Pomorskiej 5. Wymagana kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

29 000 zł998 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz magazynu w Warszawie w dogodnej lokalizacji ? ta oferta może cię zainteresować! - 0% prowizji od najmującego, - warszawa wilanów magazyn 998 m2, - dogodny dojazd do centrum oraz S2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

28 000 zł650 m² 43,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:760 m²

Do wynajęcia nowy obiekt handlowo usługowy z magazynem wysokiego składowania. Budynek składa się z części handlowo-usługowej 160 mkw (wysokość 3,3 m) i magazynowej 220 mkw (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

8 582 €1 907 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - powierzchnia magazynu wydzielona siatką 1907 m2; - istnieje możliwość wynajęcia powierzchni biurowej; - wysokość składowania netto: 7 m.; - duży plac manewrowy; - brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

2 106 €468 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - powierzchnia magazynu 468 m2; - powierzchnia niewygrodzona; - istnieje możliwość wynajęcia powierzchni biurowej; - wysokość składowania netto: 7 m.; - duży plac manewrowy; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

3 150 €700 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - powierzchnia magazynu 700 m2; - powierzchnia niewygrodzona; - istnieje możliwość wynajęcia powierzchni biurowej; - wysokość składowania netto: 7 m.; - duży plac manewrowy; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, Annopol

Annopol,Warszawa

10 540 €1 700 m² 6,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - proponowana powierzchnia magazynowa: 1700 m2; - brak biura - wjazd na teren parku z portiernią i szlabanami; - podjazdy do bram z poziomu zero; - place manewrowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 899 €422 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - powierzchnia magazynu 422 m2; - kontener biurowy 46 m2 - powierzchnia wygrodzona siatką; - istnieje możliwość wynajęcia powierzchni biurowej; - wysokość składowania netto: 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

22 000 zł400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:760 m²

Do wynajęcia parter nowego obiektu handlowo usługowego z magazynem wysokiego składowania. Budynek składa się z części handlowo-usługowej 160 mkw (wysokość 3,3 m) i magazynowej 220 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Bielany

Bielany,Warszawa

4 811 zł127 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - proponowana powierzchnia magazynowa: 126,61 m2; - powierzchnia biura: do uzgodnienia; - powierzchnia idealna pod handel internetowy, magazynowanie, usługi, drobną produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rzeczna

Targówek,Warszawa

55 300 zł2 503 m² 22,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa 2503 mkw (plus biuro z socjalem 45 mkw), usytuowana w parku logistycznym na warszawskim Targówku. Czynsz za magazyn 4,70 eur/mkw, czynsz za biuro 10,50 eur/mkw, koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

770 zł35 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio - bez prowizji Warszawa, ul. Okopowa 47. Powierzchnia magazynowa 35 m2 na poziomie -1 w budynku o przeznaczeniu biurowo-usługowym położonym w atrakcyjnej lokalizacji (blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, Annopol

Annopol,Warszawa

4 569 €737 m² 6,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - proponowana powierzchnia magazynowa: 737 m2; - możliwość wybudowania biura wewnątrz hali magazynowej, o powierzchni ok. 108 m2; - wjazd na teren parku z portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Bielany

Bielany,Warszawa

8 960 zł320 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Charakterystyka obiektu: - proponowana powierzchnia magazynowa: 320 m2; - powierzchnia biura: do uzgodnienia; - powierzchnia pod magazynowanie, usługi, drobną produkcję, wysokie skłądownie; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Annopol

Annopol,Warszawa

27 000 000 zł6 000 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Żerań Annopol Do sprzedania grunt 1,4 ha obecnie zabudowany halą magazynową wysokiego składowania o pow. 2774 m2 i budynkami biurowo gospodarczymi o pow .1100 m2 , portiernią o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

13 770 €1 620 m² 8,50 €/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij