dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu budynków użytkowych

270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

270 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

14 300 zł190 m² 75,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:862 m²

reprezentacyjny lokal narożny, parter z dużymi witrynami od ul. Ryżowej, wysokość pomieszczeń ok. 4 m, 9 11 miejsc parkingowych, działka ogrodzona, 2 niezależne bramki wejściowe, szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

46 700 zł852 m² 54,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa z częścią biurową w Warszawie Białołęka, o łącznej powierzchni 852 m . Obiekt łączy magazyn ok. 600 m oraz biura ok. 250 m , dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

10 240 zł320 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia przestrzeń magazynową o pow. 320 m2. Lokalizacja to warszawskie Bielany, niedaleko metra Młociny i trasy S7. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł540 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, wynajmie dom o powierzchni użytkowej 540m2, z ogrodem i parkingiem na 50 samochodów. Nieruchomość to budynek murowany, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

35 750 zł650 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia obiekt 650 m2 na pograniczu Wilanowa i Mokotowa, tuż obok siedziby tvn. Obiekt to aktualnie przestrzeń handlowo-wystawiennicza.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu niezależnego, 3-poziomowego obiektu o ogromnym potencjale aranżacyjnym. Zlokalizowany on jest przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia magazyn z biurem o pow. ok 120 m2 w rejonie Jelonek i ulicy Sterniczej. Dostęp do lokalu od 1 czerwca ,aktualnie po długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 320 zł216 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Różne powierzchnie magazynowe od 216m2 rampa od zaraz ogrzewane lub nie teren chroniony od zaraz ,biura male i duże, ceny konkurencyjne, ogrzewane magazyny 20 zł/m2+ 3.50ZŁ/M220, Powyższa.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł700 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą obiektu magazynowego w bliskim Rembertowie, blisko drogi 631, co gwarantuje dobry dostęp logistyczny dla firm z dużym natężeniem ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł194 m² 113,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję do wynajęcia funkcjonalną halę o powierzchni 170 m , biuro o powierzchni 24 m na placu oraz plac 800 m . Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł1 578 m² 67,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu oddanego do użytku w 2024 nowoczesnego budynku biurowego z garażem podziemnym, położonego w Warszawie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 200 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

| do wynajęcia obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni około 1200 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 2529 m . Nieruchomość składa się z dwóch działek. Na.

Szczegóły ogłoszenia

15 768 €2 190 m² 7,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny park magazynowy zlokalizowany w dzielnicy Rembertów w okolicy elektrociepłowni Kawęczyn. Oferujemy do wynajęcia od zaraz moduł magazynowy o powierzchni 2190m2 z czego.

Szczegóły ogłoszenia

11 851 €1 522 m² 7,79 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 1083 m2 + dodatkowa powierzchnia na antresoli 227 m2, wraz z powierzchnią biurową 212 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesny park.

Szczegóły ogłoszenia

10 624 zł332 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia przestrzeń magazynową o pow. 332m2. Lokalizacja to warszawskie Bielany, na terenie parku przemysłowego, niedaleko metra.

Szczegóły ogłoszenia

19 156 zł638,54 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia przestrzeń magazynową o pow. 638,54m2 z dwiema bramami wjazdowymi. Lokalizacja to warszawskie Bielany, na terenie parku.

Szczegóły ogłoszenia

27 288 €5 644 m² 4,83 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 5.408 m2 z biurem 236 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja: targówek Fabryczny, ul. Kś. Ziemowita.

Szczegóły ogłoszenia

13 114 zł409,81 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia przestrzeń magazynową o pow. 409,81m2 z parteru. Lokalizacja to warszawskie Bielany, na terenie parku przemysłowego,.

Szczegóły ogłoszenia

12 185 €1 875 m² 6,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 1.563 m2 z biurem 312 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja: targówek Fabryczny, ul. Kś. Ziemowita.

Szczegóły ogłoszenia

9 066 zł283,32 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia przestrzeń magazynową o pow. 283,32m2 z parteru z bramą. Lokalizacja to warszawskie Bielany, na terenie parku.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł780 m² 51,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Do wynajęcia cały budynek na siedzibę firmy. Blisko S7, mostu Curie-Skłodowskiej, wjazdu na S2 Nowoczesny, bezpieczny, dostosowany do wysokich wymagań i przepisów. Całkowicie nowy, czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

7 920 zł360 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo-usługowa - 360 m | Warszawa, białołęka Oferuję do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię o metrażu 360 m , zlokalizowaną na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

4 200 zł120 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 120 m2. Położony jest na kondygnacji -1. W budynku sa 2 windy towarowe , zejście schodami i zjazd taśmociągiem. Przy budynku duży parking oraz wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł450 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowo elegancka i niepowtarzalna rezydencja na Okęciu, wykończona materiałami najwyższej jakości z bardzo dużymi oknami, znakomicie doświetlającymi jasne wnętrza. Wewnątrz części.

Szczegóły ogłoszenia

26 800 zł706 m² 37,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Prowadzisz firmę sklep, serwis, e-commerce, produkcję, szwalnię i potrzebujesz w końcu jednego miejsca gdzie mieścisz wszystko: towar, zespół i klientów? Ten obiekt jest dla Ciebie. 706.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł117 m² 42,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek biurowy położony w świetnej lokalizacji w Rembertowie. W skład biura wchodzą: -cztery gabinety (12m, 16,9m, 13,4m, 11,8m) - możliwość ustawienia 8 biurek, -pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 €360 m² 8 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: magazyn o powierzchni 360 m2, zlokalizowany w nowoczesnym parku magazynowo biurowym. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, wysoki standard, dostępne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

42 680 €9 700 m² 4,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do podnajmu oferowana jest funkcjonalna powierzchnia magazynowa zlokalizowana w północnej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

15 256 zł311,35 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: 311,35 m2 magazyn na parterze nowoczesnego budynku. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, wysoki standard, miejsca parkingowe. Lokalizacja: obiekt położony w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

10 780 €2 200 m² 4,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o charakterze produkcyjno-magazynowym zlokalizowana w płn. części Warszawy z szybkim dostępem do trasy S8 i S7 Hala o konstrukcji stalowej: rozstaw słupów 12m.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł560 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

Zapytaj o ofertę : 19766. Samodzielna nieruchomość, na terenie której, od lipca 2026, do wynajęcia jest powierzchnia magazynowo - biurowa, podzilona na 3 części: 1/ Magazyn 360 m2, z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł647 m² 18,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

magazyn 6 m wysokości, 500m 2+ biuro 147 m2 parter,dobry dojazd ,za halą plac około 500 m, teren ogrodzony, składowanie, produkcja, nie ogrzewany, od już, kaucja jednomiesięczna, najem.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł690 m² 46,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 770 m²

Do wynajęcia niezależny obiekt magazynowo-biurowy w Warszawie- wawer. Na działce o powierzchni ok. 1800m2 znajduje się budynek o łącznej powierzchni ok. 700m2, składający się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 €2 000 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 2000m2 pod magazynowanie lub produkcję Warszawa, bielany. Powierzchnia biurowo-socjalna od 50m2 do 350m2. Opis: posadzka o nośności 5t/ m2 wysokość 10,0.

Szczegóły ogłoszenia

23 720 €3 765 m² 6,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia miejski magazyn o powierzchni 3 765 mkw, dostosowany do potrzeb magazynowych klientów z różnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 520 €550 m² 6,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 550m2 Warszawa Włochy. Bardzo dobra lokalizacja. Biuro 113m2. Standard: składowanie 10m nośność posadzki 5t/m2 1 x dok brama z poziomu 0 świetliki system przeciwpożarowy.

Szczegóły ogłoszenia

14 189 €2 027 m² 7 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 2 027 mkw w parku logistycznym zlokalizowanym w Warszawie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

14 990 zł200 m² 74,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate prezentuje magazyn o powierzchni 200 m po generalnym remoncie zakończonym w lipcu 2025 roku w doskonałej lokalizacji na Wawrze, z możliwością rozszerzenia najmu do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

3 145 zł55,83 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia magazyn i pow. 56 m 2 na terenie ogrodzonego terenu z całodobową ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

6 591 zł193,85 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia magazyn i pow. 193,85 m 2 na terenie ogrodzonego terenu z całodobową ochrona.