dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiślna

Żerań,Warszawa

1 090 000 zł67 m² 16 290,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe, przestronne mieszkanie (66,91 m ) położone w spokojnej części Białołęki, tuż przy malowniczym Kanale Żerańskim. Idealne miejsce do życia - z dala od zgiełku, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

790 000 zł74 m² 10 618,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Są mieszkania, które nie udają ideału tylko dają coś cenniejszego: świetny metraż, funkcjonalny układ i realną przestrzeń do stworzenia wnętrza po swojemu. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²21 m² 1 667 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 21,37 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

50 zł/m²61 m² 3 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.61 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²11 m² 881 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,29 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

845 000 zł50 m² 16 934 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,9m2 z ogródkiem o pow 23,44m2 oraz tarasem o pow.5,38m2 w budynku z 2020r przy ul. Głębockiej 115 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

775 000 zł71 m² 10 915,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane na Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór 67. Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 450 000 zł132 m² 10 986,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 450 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | 131,98 m2 | warszawa zielona białołęka promocja noworoczna - nowa niższa cena do połowy lutego 2026! Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

640 000 zł46 m² 13 763,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

**2 pokoje z balkonem | winda | osiedle zamknięte** Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane przy ul. Odkrytej (tarchomin, warszawa). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 515 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronny, słoneczny 2-pokojowy apartament z klimatyzacją i widokiem na zieleń | Białołęka, ul. Mochtyńska Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 627,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z windą z 2017 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Belliniego Na powierzchnie mieszkania składa się: -dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

637 000 zł49 m² 12 939,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, w pełni wyposażonego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m , położonego na 1. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

897 000 zł56 m² 16 017,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,50 m , zlokalizowanego przy ul. Aluzyjnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starej Gruszy

Białołęka,Warszawa

675 000 zł52 m² 12 980,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , z ogródkiem 98m , zlokalizowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 2004 roku. Bezpośrednie wyjście na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

608 000 zł40 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 40 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy z 2011 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania, jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Żerań,Warszawa

619 000 zł36 m² 17 256,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Henryków,Warszawa

899 000 zł59 m² 15 333,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, przestronne 3 pokoje - Gotowe do wprowadzenia Powierzchnia: 58.63 m , Balkon 10,5 m2, Piętro: 2/3 (z windą ) , Lokalizacja: ulica Dziatwy, tuż obok Parku Henrykowskiego Krótki opis Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

595 000 zł51 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Żeglugi Wiślanej > 51 m2 > 2 pokoje z oddzielną kuchnią > duży balkon ok 5 m2 > bio-kominek > miejsce postojowe naziemne (płatne dodatkowo 25 tys. zł) > komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

1 280 000 zł158 m² 8 101,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Szukasz połączenia przestronności domu z wygodą mieszkania? To 5-pokojowe lokum przy ul. Kiersnowskiego to idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących styl slow life w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Białołęka,Warszawa

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia część budynku przygotowana do prowadzenia żłobka lub punktu przedszkolnego na Białołęce. Powierzchnia budynku to 100 m kw na jednej kondygnacji. Toalety i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milenijna

Anecin,Warszawa

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Budynek z 2006 roku. Osiedle strzeżone. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Brzeziny,Warszawa

2 199 000 zł250 m² 8 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na sprzedaż - Białołęka Brzeziny idealny dla rodziny Ul. Białołęcka Podstawowe informacje: dom wolnostojący - 250 m Działka - 1000 m Bardzo jasny, ustawny Rozkład - Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

622 000 zł42 m² 14 635,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, wykończone mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 42,5 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

795 000 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,37 m , usytuowane na II piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Starowiślnej. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warzelnicza

Białołęka,Warszawa

795 000 zł56 m² 14 298,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Warszawa, białołęka, ul. Warzelnicza Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Żerań,Warszawa

419 000 zł29 m² 14 448,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Są mieszkania, które łączą nowoczesność z prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu - i właśnie taka jest ta oferta. Funkcjonalna kawalerka z ogródkiem, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

840 000 zł64 m² 13 228,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku bez barier architektonicznych z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - Tarchomin. Osiedle strzeżone, zamknięte. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

670 000 zł43 m² 15 523,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Są mieszkania, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie równowagi między funkcjonalnością a komfortem, miastem a zielenią, codziennością a przestrzenią do odpoczynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

570 000 zł38 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37,5 m - Warszawa, białołęka, ul. Winorośli 10 Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (8 m ), sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wiśniewo,Warszawa

8 000 zł190 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy, 2-piętrowy segment narożny 190m2, na działce 300m2, białołęka, henryków. Doskonały zarówno dla rodziny z dziećmi jak i na potrzeby firmy z cichą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościeszów

Białołęka,Warszawa

1 225 000 zł79 m² 15 506,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie 79 m z tarasem | Białołęka, warszawa Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dziatwy

Henryków,Warszawa

719 000 zł44 m² 16 285,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 44,15m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2016r. Białołęka, henryków. Gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 321,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Berensona - idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,47 m, położone na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

795 000 zł54 m² 14 777 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Ceramicznej w Warszawie. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

490 000 zł51 m² 9 626,72 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Link do wirtualnej wizyty: mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

475 000 zł30 m² 15 676,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie komfortu i spokoju. Takie właśnie jest to jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 30.3 m , położone na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

799 000 zł85 m² 9 433,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / osób pracujących zdalnie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

910 000 zł70 m² 13 052,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam przestronne, trzypokojowe mieszkanie na parterze, położone w zacisznej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części Białołęki, na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

725 000 zł66 m² 10 935,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis mieszkania Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i bardzo widne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na zielonej Białołęce - na popularnym, zamkniętym osiedlu Regaty (ul. Żeglugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 700 000 zł1 400 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentowany grunt mieści się w północnej części Warszawy, dzielnicy Białołęka. Teren położony w dogodnej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie drogi ekspresowej nr S8, której.