dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²32 m² 2 497 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 32,01 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

780 000 zł73 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Białołęce tuż przy Józefa Mehoffera. Mieszkanie dostępne do wprowadzenia od zaraz. Budynek: niska zabudowa z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²21 m² 1 667 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 21,37 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 310 000 zł111 m² 11 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

1 310 000 zł | sprzedaż I segment skrajny | 111,5 m2 | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Ostatnie 2 segmenty oddane do użytkowania! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Majorki

Białołęka,Warszawa

8 500 zł202 m² 42,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio przytulny dom położony w samym centrum osiedla mieszkaniowego Białołęka Dworska , otoczony zabudową jednorodzinną i lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2018 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

839 999 zł69 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie z potencjałem, które naprawdę może zarabiać! Są mieszkania "ładne" I są takie, które dają możliwości - nawet 2 warianty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Białołęka,Warszawa

48 zł/m²150 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Niezależny wolnostojący budynek o przeznaczeniu komercyjnym. Świetna lokalizacja bo jest przy głównej ulicy - Modlińskiej blisko ratusza gm. Białołęka. Powierzchnia ok 150m2, dwie łazienki, 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Włodkowica

Białołęka,Warszawa

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski | Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

619 068 zł41 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Mieszkania gotowe do odbioru Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji położonej w spokojnej, zielonej części Warszawy. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

710 000 zł47 m² 15 106,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Leona Berensona. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Nowodworska,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 791,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 31,93 m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2017r., Białołęka Nowodwory. Eleganckie, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²23 m² 1 757 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 22,52 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

789 000 zł74 m² 10 604,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Są mieszkania, które nie udają ideału tylko dają coś cenniejszego: świetny metraż, funkcjonalny układ i realną przestrzeń do stworzenia wnętrza po swojemu. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chudoby

Białołęka,Warszawa

650 000 zł769 m² 845,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji warszawa/białołęka/ul. Chudoby. Bezpośrednio do sprzedaży 4 działki : 1. 32/43 o pow. 892 m2 cena 700 000 pln 2. 32/42 o pow. 769 m2 cena 650 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Olesin

Białołęka,Warszawa

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji warszawa/białołęka/ul. Olesin. Bezpośrednio do sprzedaży działka o pow. 1500 m2 w ustawnym prostokącie z warunkami zabudowy. Okolica dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Białołęka,Warszawa

30 zł/m²150 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

wynajmę rózne powierzchnie biurowo magazynowe bardzo dobra lokalizacja km od głównej drogi 4m wysoki moze byc magazyn (80m2,150m2)biura róznej wielkości nawet 500m k magazyn 80M2 po pralni rózne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

642 000 zł44 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku 8 piętrowym z 2003roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

530 000 zł38 m² 13 827,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż ciche i słoneczne mieszkanie położone w sercu zielonej Białołęki, przy ul. Pasłęckiej - w sąsiedztwie lasu i licznych terenów spacerowych. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Białołęka,Warszawa

8 955 zł160 m² 55,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Przestronny segment środkowy z garażem umeblowany, gotowy do zamieszkania! Do wynajęcia komfortowy, czteropokojowy segment środkowy o powierzchni użytkowej ok. 120 m , wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 821,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,5 m z osobną kuchnią oraz balkonem, wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym (na tej samej Księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 400 000 zł71 m² 19 674 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie czteropokojowe o funkcjonalnym rozkładzie położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce- na osiedlu Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magiczna

Białołęka,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 949,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Białołęka ul. Magiczna > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, kościół, mnóstwo sklepów (m.in. Biedronka, Lidl, stokrotka, rossman, pepco),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

700 000 zł48 m² 14 644,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku z windą z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, - widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

870 000 zł65 m² 13 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - 2 x sypialnia, - łazienka, - spiżarnia, - garderoba, - hol, oraz - balkon Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 150 000 zł73 m² 15 770,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 4 - pokojowe, w budynku z 2020 na osiedlu Classic. Przemyślany rozkład daje dużą swobodę aranżacji, idealne dla rodziny i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²32 m² 2 497 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

50 zł/m²61 m² 3 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.61 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

490 000 zł51 m² 9 626,72 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50,9 m znajduje się na parterze 8-piętrowego bloku z 2005 roku. Nieruchomość wymaga remontu, co daje Ci możliwość aranżacji według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²24 m² 1 839 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,58 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sobota i niedziela dyżur w biurze w godzinach 8:30 - 21:00. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić, wysłać sms lub wysłać zapytanie na adres e-mail: , oddzwonimy. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Lewandów,Warszawa

3 000 zł59 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m znajdujące się przy ul. Skarbka z Gór 15g. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oddzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

130,85 zł/m²94 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal dostępny od zaraz! Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 93.87 m2 na Białołęce. Lokal mieści się w niskim bloku. Przeznaczenie: handel, usługi lub lekka gastronomia. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łopianowa

Białołęka,Warszawa

2 400 zł42 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5