dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

13 200 zł330 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 330 mkw. Dodatkowo płatne zużycie energii elektrycznej. Budynek o konstrukcji murowanej, o wysokim standardzie. Hala ogrzewana nagrzewnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

434 000 zł31 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,46 m2 i wysokości 2,75 m2 w budynku z 2016 r. Osiedle Park Światowida na Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

57,14 zł/m²210 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro do wynajęcia. Prezentujemy do wynajęcia 210 mkw powierzchni, zajmującą cały parter w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym, na warszawskiej Białołęce. Obiekt zlokalizowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wittiga

Białołęka,Warszawa

578 500 zł61 m² 9 483,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Jeśli szukasz miejsca idealnego dla całej rodziny, położonego w otoczeniu zieleni, w cichej, spokojnej okolicy, to mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Żerań,Warszawa

37 170 zł1 770 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia. Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1770 mkw wysokiego składowania, ogrzewana, dostęp do hali bramą 0. Czynsz najmu 4,5 eur/mkw. Do czynszu najmu należy dodać koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

635 000 zł59 m² 10 849,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie miejski zgiełk łączy się z prywatnym kątem zieleni, mam dla Ciebie coś wyjątkowego. Zanurz się w opisie i pozwól, bym przedstawiła mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Żerań,Warszawa

22 500 zł1 000 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia. Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1000 mkw wysokiego składowania, nieogrzewana, dostęp do hali bramą 0. Czynsz najmu 4,9 eur/mkw. Do czynszu najmu należy dodać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

2 389 zł52 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Firma zarządzająca najmem mrentals wynajmie 3 pokojowe mieszkanie 52m2, na zamkniętym osiedlu mieszczące się przy ul. Ceramicznej 31. Atuty: zamknięte osiedle z monitoringiem i ochroną Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Białołęka

Białołęka,Warszawa

700 000 zł1 400 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 400 m2 położona na Warszawskiej Białołęce przy ul. Kroczewskiej. Działka o podstawowym przeznaczeniu pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

499 000 zł62 m² 7 984 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 62,5 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w 2 piętrowym budynku z 2010 r, w Warszawie na ul. Mehoffera 60a. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

525 000 zł42 m² 12 511,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! Bez prowizji! Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

733 000 zł61 m² 11 988,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

61 m2 | lokal usługowy Z witrynami na ul. Modlińską Lokal idealnie nada się na: - przychodnię - klinikę - kancelarię - prywatne przedszkole lub żłobek - sklep lokal Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

52 000 zł1 636 m² 31,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia. Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1636 mkw nowoczesnym centrum logistycznym. Hala posiada 2 doki, 2 rampy dla samochodów dostawczych, jedną bramę 0. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 149 000 zł88 m² 12 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na Białołęce z dwoma dużymi tarasami do dyspozycji (o łącznej powierzchni 33 m ) oraz podwójne miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Białołęka,Warszawa

10 750 000 zł12 584 m² 854,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1,2584 ha, z pozwoleniem na budowę osiedla budynków wielorodzinnych, składającego się z dwóch budynków mieszkalnych i jednego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

90 zł/m²228 m² 20 475 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dyży 227,5 M2 dwustronny lokal usługowy Z 3 dużymi witrynami na ul. Modlińską Lokal idealnie nada się na: - przychodnię - klinikę - kancelarię - prywatne przedszkole lub żłobek - sklep - klub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chęcińska

Nowodwory,Warszawa

1 359 000 zł121 m² 11 231,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż nowocześnie wykończony, skrajny segment o powierzchni użytkowej 117 mkw z 120 metrowym ogrodem. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Żerań,Warszawa

21 500 zł1 058 m² 20,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia. Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1058 mkw wysokiego składowania, ogrzewana, dostęp do hali bramą 0. Czynsz najmu 4,5 eur/mkw. Do czynszu najmu należy dodać koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

730 000 zł71 m² 10 281,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 znajdujące się na warszawskim Tarchominie. Znajduje się ono na pierwszym piętrze budynku (bez windy) i posiada balkon w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Annopol,Warszawa

27 153 zł1 293 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia. Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1293 mkw wysokiego składowania, ogrzewana, dostęp do hali bramą 0. Czynsz najmu 4,5 eur/mkw. Do czynszu najmu należy dodać koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

540 056 zł52 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie od strony zachodniej w cichej, zielonej okolicy na Białołęce. Otoczenie Nieruchomości: osiedle Grodzisk na warszawskiej Białołęce jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

603 900 zł66 m² 9 081,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie dotyczy mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Białołęce. Osiedle wybudowane przez Dom Development w 2010 roku charakteryzuje się niską zabudową, dobrą jakością wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

57 200 zł1 523 m² 37,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia samodzielny budynek magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni 1523 mkw na Białołęce w kompleksie logistycznym. Obiekt powstał w oparciu o projekt pozwalający na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł65 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Białołęka ul. Geodezyjna (przy sklepie Decathlon) Stan deweloperski | budynek oddany w 2022 roku | 3 pokoje z aneksem kuchennym | taras ponad 14 m2 | miejsce w garażu Pełna własność -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

999 000 zł128 m² 7 804,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy. Odbiór w III kwartale 2023 roku. Dom o powierzchni 128 m2 z prywatnym, 200 metrowym ogródkiem. W cenie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowodwory

Białołęka,Warszawa

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bliźniak 160m2 + 190m2 ogróek + 2 miejsca postojowe - gotowy do odbioru! Przestronny bliźniak położony na świetnie skomunikowanej Białołęce Nowodworach. Na parterze odnajdziemy: - salon - 30m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

580 000 zł53 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w kameralnym budynku (trzy piętra) mieszkalnym w Warszawie - Białołęka. Wykończenie: podłogi - panele winylowe, terakota; ściany - gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pajdaka

Białołęka,Warszawa

522 000 zł52 m² 10 038,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dzień dobry, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego, mieszczącego się przy ul. Pajdaka na Tarchominie (białołęka). Mieszkanie ma powierzchnię 52 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Modlińska

Żerań,Warszawa

768 000 zł154 m² 4 989,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem konkursu ofert jest łącznie: prawo własności lokalu niemieszkalnego (biurowego) nr U20 o powierzchni użytkowej 153,91 m2 w budynku położonym w Warszawie przy ul. Modlińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jest możliwość doposażenia mieszkania na mój koszt, pozostawiam ten temat do negocjacji. Nowe mieszkanie przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskiej Białołęce. Mieszkanie jest świeżo wykończone i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Białołęka,Warszawa

560 000 zł49 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 2008 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Pomorskiej. Blok umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

826 691 zł79 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Jasne i przestronne mieszkanie na zielonej Białołęce, które sprawi, że poczujesz się jak w lesie, jednocześnie ciesząc się wygodą życia w mieście. Stan prawny to pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

1 400 000 zł132 m² 10 606,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Nowodwory to obszar Białołęki graniczący z Wisłą i stanowiący jednocześnie granicę Warszawy. Przylega do innych obszarów Tarchomina, dąbrówki Szlacheckiej i Choszczówki. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Płudy

Płudy,Warszawa

894 000 zł1 051 m² 850,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt w rejonie Płudy na Białołęce. Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 200m drogą utwardzoną. W pobliżu dogodna komunikacja miejska, dwie linie autobusowe, pociągi skm i km (150 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białołęcka

Annopol,Warszawa

559 000 zł42 m² 13 309,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Wygodne, rozkładowe mieszkanie dla 2-3 osobowej rodziny lub singla na zadbanym, przytulnym osiedlu Białołęki. Do zaadoptowania poddasze wielkości mieszkania. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do obejrzenia przestronnego mieszkania 3 pokojowego na Osiedlu Marina Apartamenty. Opis nieruchomości Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze z ekspozycją zachodnią, jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Choszczówka

Choszczówka,Warszawa

1 299 000 zł130 m² 9 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny bliźniak o powierzchni 130 m2 na Warszawskiej Białołęce - Choszczówka. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Olesin

Białołęka,Warszawa

600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną na sprzedaż o powierzchni 1500 m2, położoną na warszawskiej Białołęce przy ul. Olesin. Do nieruchomości prowadzi wewnętrzna droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chudoby

Augustów,Warszawa

720 000 zł1 618 m² 444,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wschodnia Białołęka, ulica Chudoby. Piękna kwadratowa działka z warunkami zabudowy na 2 budynki (mieszkalny i usługowy). Gaz, prąd w ulicy, wymagane szambo szambo, studnia. Po sąsiedzku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pajdaka

Tarchomin,Warszawa

522 000 zł52 m² 10 135,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Białołęka Tarchomin ul. Pajdaka Mieszkanie 51,5 m2, 2 pokoje z otwartą kuchnią, garderobą, balkonem, piwnicą, zlokalizowane w 3-piętrowym bloku na Tarchominie. Bardzo dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Brzeziny,Warszawa

1 499 000 zł138 m² 10 862,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży dwukondygnacyjny dom, o powierzchni 138 m2, na działce o powierzchni 350 m2, białołęka-Brzeziny. Idealny dla rodziny lub na siedzibę firmy. Dom to: = Parter: * salon, * nowa.