dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 123 ogłoszenia

760 000 zł59 m² 12 881,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Konik Polny budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł60 m² 14 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Twoje miejsce w Warszawie - gdzie codzienność staje się przyjemnością Wyobraź sobie poranek, w którym pierwsze promienie słońca wpadają przez duże okna do jasnego salonu. Parzysz kawę.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł2 418 m² 822,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie tylko w naszej Agencji! Więcej informacji   Do sprzedania działka o powierzchni 2 418 m2 położona na Białołęce przy ulicy Białołęckiej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł55,20 m² 13 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 55,2m2, 3 pokoje + 2miejsca garażowe, 300m do pętli tramwajowej Winnica. Oferta dostępna tylko W naszym biurze Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Winorośli, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

54,99 zł/m²47,72 m² 2 624 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa - 47,72 m.kw. Warszawa Białołęka, ul. Płochocińska 35 Lokal znajduje się w budynku biurowym. Teren jest ogrodzony, dozorowany, monitorowany. Dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł34,57 m² 15 533,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 2 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²57,90 m² 5 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Nowy Lokal usługowo-handlowy z witrynami o powierzchni 57,90m2. Nowy Apartamentowiec! Przeznaczenie: sklep / Biuro / Usługi / Przychodnia Zdrowi Lokal z witrynami położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł42 m² 15 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu przy ulicy Marcina z Wrocimowic 12. Budynek zadbany, posadowiony w bardzo dobrej lokalizacji. Powierzchnia mieszkania 42m2. Dodatkowo duży taras. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²145 m² 6 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 145 m2, warszawa Żerań. Standard: wykładzina otwierana okna podwieszane sufity oświetlenie ledowe światłowód media: woda, prąd, gaz atuty: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 920 zł29,30 m² 14 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Młodej Białołęki Drugi etap Osiedla Młoda Białołęka oferuje gotowe lokale usługowe o doskonałym potencjalne inwestycyjnym. Elastyczne przestrzenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,70 m² 12 085,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w spokojnej części Białołęka, przy ul. Skarbka z Gór, na osiedlu Derby III. Lokal znajduje się na wysokim parterze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł1 000 m² 925 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna, narożna, uporządkowana działka budowlana o pow. 1000 m2 położona na Białołęce ok. 500 m od ul. Marywilskiej, w spokojnej i zielonej okolicy. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3.piętrze w 4.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2022 roku przy ulicy Głębockiej 88A. Mieszkanie o powierzchni 49.50m2.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro bardzo ładne w dobrej lokalizacji 100m2 winda,parking budynek zadbany światłowód,150m2 przystanek nowy autobus 250m ul. Modlińska dobry dojazd, w budynku również inne powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na wynajem budynek usługowo-biurowy na Nowodworach idealny dla firm szukających przestrzeni biurowej lub usługowej w dogodnej lokalizacji! Do wynajęcia czterokondygnacyjny budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47 m² 13 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Strumykowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł67,60 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania ładne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na 1. piętrze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł73,47 m² 14 495,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Białołęka,Warszawa

1 800 zł27,10 m² 66,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 27,1 m z dużym balkonem | Białołęka | os. Derby Do wynajęcia przytulna i jasna kawalerka o powierzchni 27,1 m , położona przy ul. Skarbka z Gór na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 820 zł51,70 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas Na sprzedaż wyjątkowy apartament w nowej kameralnej inwestycji przy ul. Warzelniczej w Warszawie. To idealne miejsce dla osób szukających komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44,50 m² 51,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone na parterze budynku przy ul. Mikołaja Trąby w Warszawie. Lokal stanowi idealne połączenie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 848 zł35,84 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 35.84 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Warszawskim Tarchominie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment skrajny | ok. 120 m | ogród 350 m w kształcie litery L | duży potencjał aranżacyjny : Dla kogo? Dla osób szukających domu z potencjałem do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 448 000 zł186 m² 7 784,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż dom położony w zielonej, spokojnej części Białołęki, idealny dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia z szybkim dostępem do codziennej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralna niska zabudowa, osiedle zadbane ukwiecone. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego połączonego z pokojem dziennym. Oddzielnej przytulnej sypialni. Nowoczesnej łazienki wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł62,50 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko U nas! piękne 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! miejsce postojowe W garażu I komórka! jak nowe! Do sprzedaży piękne oraz bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł53,40 m² 12 546,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Skarbka z Gór na warszawskiej Białołęce. Osiedle "derby" dewelopera "dom Development" Ulica Skarbka z Gór 140 Kameralne, zielone osiedle -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,10 m² 12 720,16 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy Aluzyjnej 23h. Opis Lokalu: jasne i funkcjonalne wnętrze, mieszkanie o powierzchni 51 m znajduje się na optymalnym, 5.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł28,39 m² 19 020,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe, bardzo zgrabne mieszkanie z dużym balkonem w dobrej lokalizacji, przy ulicy Belliniego, na warszawskim Osiedlu Zielona Dolina II. Jest to miejsce gdzie dobrze się mieszka dzięki:.

Szczegóły ogłoszenia

18,48 zł/m²330 m² 6 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Magazyn 140m2 parter +biuro 170m2 pierwsze piętro b.ładne od zaraz teren ogrodzony zadbany klimatyzacja okazyjna cena BARDZO DOBRA LOKALIZACJA OBIEKT KL A, INNA PROPOZYCJA NAJEM MAGAZYNU OD 800M2 DO 2500M2.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²1 050 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate oferuje do wynajmu nowoczesną halę magazynową o powierzchni 1050 m z rozległym placem manewrowym. Obiekt jest w pełni przygotowany do użytku od 01.10.2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

575 300 zł52,30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe, funkcjonalne i ustawne mieszkanie 52,3 m2 z obszernym balkonem na Białołęce - Osiedle Regaty. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w zielonej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł250 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Malownicza posiadłość W henrykowie. Bardzo malowniczo i kameralnie położona, ekskluzywna posiadłość z basenem oddalona 12 km od Pałacu Kultury w Warszawie - Henrykowie Wiśniewie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł63 m² 15 079,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 63m na parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie przez 12 lat przeznaczone było pod działalność gospodarczą. - przedszkole. Przystosowanie go do celów mieszkalnych wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 714 m²

Co oferujemy do zakupu? Solidnie zbudowany stojący na perspektywicznej działce dom z garażem w obrębie bryły budynku wraz dwoma budynkami gospodarczymi na Białołęce. Opis działki Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 000 zł39,46 m² 13 988,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł52 m² 16 711,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Warszawa, ul. Krzyżówki 15b Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane w kameralnym budynku z 2020 roku. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Konik Polny Inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Białołęce, przy skrzyżowaniu ulic Lewandów i Konik Polny. Dostępne są lokale.

Szczegóły ogłoszenia

626 000 zł45 m² 13 911,11 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

| 2-pokoje | balkon | dwustronne | adres: ul. Aluzyjna metraż: ~45 m2 (44,70 m2) piętro: 9/9 pełna własność, można posiłkować się kredytem! cena: 626 000 zł czynsz administracyjny: ok. 550 zł.