dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

1 150 000 zł117 m² 9 807,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Warszawa 9800 zł/m2 Do sprzedaży nowe atrakcyjne mieszkanie! Mieszkanie w stanie deweloperskim, w bloku z 2021 r. Młode i bezpieczne osiedle, którego największą zaletą jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

725 000 zł61 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,90mkw na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

500 000 zł39 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

2 pokoje Bardzo atrakcyjna cena kredyt 2% Atrakcyjna kameralna inwestycja. Zielona okolica a jednocześnie Świetna komunikacja. Pełna infrastruktura wokół. Bardzo dobrze zaprojektowane kompaktowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

2 800 zł50 m² 55,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Milenijnej 51 o pow. 50mkw. Z klimatyzacją. Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

600 000 zł48 m² 12 371,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta | autobusy: 300 m od klatki | tramwaje 700 m od klatki osiedle chronione i zamknięte | blok z 1999 roku | 48,5 m2 | 2 pokoje aktualnie przerobione na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

629 000 zł44 m² 14 321,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,92 mkw. na kameralnym osiedlu. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Pokój z aneksem kuchennym. Sypialnia Łazienka. Jasne. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

874 000 zł60 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Białołęka Żerań ul. Myśliborska 72 | autobus 200 m | tramwaje 1 km | metro Młociny 15 min komunikacją | Biedronka 400 m od osiedla | Galeria Północna 1 km | przedszkole i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flisaków

Żerań,Warszawa

845 000 zł70 m² 12 040,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Regaty ( ul. Flisaków 6a ) na Warszawskiej Białołęce. To wielorodzinne osiedle powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

592 000 zł40 m² 14 763 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. W ofercie mam dla Państwa 2-pokojowe mieszkanie w okolicach ul. Mehoffera. Doskonale skomunikowana okolica, idealna pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

834 000 zł67 m² 12 451,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. W ofercie mam dla Państwa 3-pokojowe mieszkanie w okolicach ul. Mehoffera. Doskonale skomunikowana okolica, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

1 051 835 zł94 m² 11 134,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prowizja - 0 % Podatek pcc - 0% Gotowe do odbioru Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w cichej ,spokojnej okolicy, pełna infrastruktura, doskonała komunikacja z Centrum Warszawy. Zapraszam Lokal 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

3 470 zł55 m² 63,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Strumykowej na Białołęce, o powierzchni 55 mkw. wraz z balkonem ok 2 mkw., zlokalizowane na 3. (z 4) piętrze bloku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ostródzka

Brzeziny,Warszawa

1 990 000 zł208 m² 9 567,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa bezpośrednia oferta domu premium, idealnego dla rodziny, z dużym ogrodem, tarasem i sauną. Piękny, duży i komfortowy dom na kameralnym osiedlu Osada Brzeziny w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chlubna

Białołęka,Warszawa

1 435 000 zł142 m² 10 077,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Zapraszam do odkrycia tego wyjątkowego, nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej w otulinie Lasu Jabłonowskiego w Choszczówce. Ta nieruchomość w stanie deweloperskim jest prawdziwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chlubna

Białołęka,Warszawa

1 565 000 zł154 m² 10 188,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:718 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

755 000 zł92 m² 8 248,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni użytkowej 91,53 m (128,17m2 pow. całkowitej) usytuowane na 2 piętrze w bloku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Siecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

709 000 zł56 m² 12 548,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Białołęka ul. Podłużna - zamknięte osiedle z 2010 roku Mieszkanie o powierzchni 56,5 m2, 3 pokoje z oddzielną kuchnią, balkonem i miejscem w garażu podziemnym. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

435 000 zł28 m² 15 535,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: osiedle "zielona Dolina 2 przy Corellego Mieszkanie na podwyższonym parterze, z którego w zaledwie 25 minut dojedziemy do centrum. Lokal składa się z: ** Salonu** - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

1 100 000 zł154 m² 7 127,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Rustykalna inwestycja w niestandardowej odsłonie! Osiedle Domów w zabudowie szeregowej na Warszawskiej Białołęce sąsiadującej z Tarchominem. Ponadczasowy wygląd-Design - podmiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

895 000 zł67 m² 13 358,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na warszawskiej Białołęce - Żeraniu, ul. Płochocińska. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

443 392 zł35 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli chcesz jeszcze kupić mieszkanie w bezpiecznym kredycie 2 % - Zadzwoń Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ekologicznym budynku położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

815 000 zł68 m² 11 985,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjny, bardzo cichy apartament z dwoma tarasami usytuowany na 4 piętrze budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na ul. Głębockiej 94. Z tarasu połączonego z sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 690 000 zł137 m² 12 344,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Umowa przedwstępna! Na sprzedaż wyjątkowy segment środkowy o powierzchni 136,9 m2 usytuowany na działce 182m2 znajdujący się przy ul. Odkrytej na Nowodworach. Dom jest zadbany i nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

785 000 zł57 m² 13 709,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie zlokalizowane niedaleko Metra Młociny. Przy inwestycji znajdują się przystanki tramwajowe. Dogodny dojazd w każda część Warszawy, dookoła mnóstwo przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

740 000 zł57 m² 12 923,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż jedno z ostatnich już dostępnych mieszkań na Warszawskiej Białołęce rzut beretem od metra Młociny. Inwestycja zlokalizowana niedaleko Galerii Północnej. Doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białołęka,Warszawa

650 000 zł1 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m2 idealna pod budowę domu wolnostojącego , znajdująca się na Białołęce przy ul. Płochocińskiej, blisko terenów zielonych. Działka Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,7m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na Białołęce. Osiedle jest zamknięte i strzeżone całodobowo przez ochronę. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

565 000 zł40 m² 14 089,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024