dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

1 700 zł19 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność tylko w maxdom nieruchomości Do wynajęcia przytulne, nigdy nie zamieszkane, wyciszone, dobrze doświetlone studio z wyposażeniem na Żeraniu. Świeżo po remoncie. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przylesie

Białołęka,Warszawa

551 000 zł40 m² 13 949,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,50 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 1999 roku -warszawa, białołęka, ul. Przylesie. Strzeżone, ogrodzone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

745 000 zł68 m² 10 955,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje z możliwością przerobienia na 4 pokoje z aneksem Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

459 000 zł31 m² 14 806,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż! Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu położonego na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie jest idealne dla osób ceniących kameralne przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

628 000 zł42 m² 14 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego i nowoczesnego mieszkania w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Białołęka w Warszawie. Oto najważniejsze informacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warzelnicza

Brzeziny,Warszawa

912 750 zł56 m² 16 299,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Białołęka Brzeziny, ul. Warzelnicza | nowe Osiedle "future Gardens" z 2023 roku | autobusy: 250 m od klatki | przy osiedlu 2 szkoły, sklepy i przedszkole 56 m2 | 3 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małego Rycerza

Białołęka,Warszawa

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Małego Rycerza na Warszawskiej Białołęce. Dom to środkowy segment wybudowany w 2002 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

959 000 zł57 m² 16 742,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,29 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2019 roku -warszawa, białołęka, ul. Głębocka. Mieszkanie narożne z widokiem na sosny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daniszewska

Białołęka,Warszawa

779 000 zł51 m² 15 164,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W skrócie: białołęka, ul. Daniszewska 20 Rok budynku 2019 r. Powierzchnia 51,37 m parter z 3 pięter Przestronny ogród- ponad 122 m mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 51,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

810 000 zł60 m² 13 579,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis Oferujemy do sprzedania piękne, 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni ok. 60 m 2. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskiej Białołęce przy ul. Przejezdnej. Umiejscowione na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajem 2 pokoje Warszawa | wynajem 2 pokoje Białołęka | 2 pokoje wynajem Warszawa do wejścia | wyposażone 2 pokoje wynajem Przedstawiamy wykończone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

568 000 zł1 000 m² 568 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działaka budowlana 1000 m2 na granicy Jabłonny i Białołęki-Choszczówka > 3 min do ul. Modlińskiej | 8 min do Galerii Północnej | 15 min autem do trasy S8 dokładny adres: jabłonna ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - 2 x sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

445 000 zł30 m² 14 735,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Białołęka Tarchomin ul. Nowodworska | zamknięte, bardzo zielone osiedle z 2000 r. bezpośrednio nad Wisłą z wyjściem na wał nadwiślany | przystanek autobusowy 400 m od bloku | tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

772 000 zł64 m² 12 075,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Nowa inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Tarchominie. W 4-kondygnacyjnym budynku zaplanowano 26 funkcjonalnych mieszkań. Mała liczba lokali to wyższy standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

628 000 zł42 m² 14 952,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

895 000 zł112 m² 7 969,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z przestronnym ogrodem w inwestycji Eko Lake, zlokalizowanej w podwarszawskiej miejscowości. Nieruchomość jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

1 140 000 zł144 m² 7 900,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu energooszczędne mieszkanie z przestronnym ogrodem w inwestycji Eko Lake. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim, a termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

669 000 zł52 m² 12 985,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,52 m2 usytuowane na prestiżowym Osiedlu Kameralnym Marywilska na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie mieści się przy ul. Marywilskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 050 000 zł96 m² 10 880,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupoziomowe 96m2 + taras gotowe do odbioru Czteropokojowe mieszkanie położone w nowej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szlachecka

Annopol,Warszawa

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w nowym budynku z 202 roku na warszawskiej Białołęce, annopol. Dostępne od zaraz! Oferujemy przestronne mieszkanie z loggią i miejscem postojowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

24 300 €3 240 m² 7,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks magazynowy zlokalizowany w przemysłowej dzielnicy Warszawy na Białołęce. Zaletą takiego położenia jest szybki i łatwy dostęp zarówno do centrum stolicy, jak i do tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Książkowa

Nowodwory,Warszawa

1 987 000 zł180 m² 11 038,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Dom z duszą w doskonałej lokalizacji na warszawskich Nowodworach przy ul. Książkowej. Duży komfort życia zapewnia świetna komunikacja i bogata infrastruktura, a jednocześnie cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piknikowa

Białołęka,Warszawa

950 000 zł102 m² 9 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferta w trakcie przygotowania. Kupujący nie płaci prowzji - oferta pośrednika nieruchomości. Sprzedam 4 pokojowy segment 82 m2 + ok. 20 m2 poddasze, z możliwością urządzenia 5 pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piknikowa

Białołęka,Warszawa

950 000 zł82 m² 11 585,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta w trakcie przygotowania. Kupujący nie płaci prowzji - oferta pośrednika nieruchomości. Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie 82 m2 z ogrodem o powierzchni 27 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

834 000 zł67 m² 12 451,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie zlokalizowane niedaleko Metra Młociny. Przy inwestycji znajdują się przystanki tramwajowe. Dogodny dojazd w każda część Warszawy, dookoła mnóstwo przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 855 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.43m2 znajdujące się przy ulicy Głębockiej 54 na zamkniętym osiedlu z 2008 roku. Mieszkanie mieści się na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

720 000 zł50 m² 14 282,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne : 3-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z dwoma ogródkami na zamkniętym i spokojnym osiedlu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

679 000 zł49 m² 13 739,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zero prowizji! bez pcc! Nowa inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Tarchominie. W 4-kondygnacyjnym budynku zaplanowano 26 funkcjonalnych mieszkań. Mała liczba lokali to wyższy standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Brzeziny,Warszawa

1 855 000 zł266 m² 6 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Zachęcamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży domu z osobnym garażem o łącznej powierzchni 266 m . Nieruchomość usytuowana jest na obszernej, pięknie.