dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Białołęka,Warszawa

704 497 zł66 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Projekt Kameralne ogrodzone osiedle mieszkań 1-4 pokojowe, od 25 do 68 m2. Budynki o niskiej 3 kondygnacyjnej zabudowie z windami, garażami i miejscami parkingowymi. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ruskowy Bród

Białołęka,Warszawa

3 950 000 zł431 m² 9 164,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 553 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do odkrycia prawdziwej perły na rynku nieruchomości. Mam zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy dom, idealny dla osób poszukujących luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Trąby

Winnica,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 58m2, piętro 1/3 z windą w budynku z 2022r. przy ul. Mikołaja Trąby, białołęka, nowodwory. Nowe, czeka na pierwszego najemcę, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaję prywatnie i bez prowizji, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 43,5 m , w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

710 000 zł44 m² 15 955,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie wysoki standard o powierzchni 44,50 m , położone na pierwszym piętrze 7-piętrowego bloku z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna na dom na zielonej Białołęce. Położona w bocznej uliczce od ulicy Mochtyńskiej (ok. 350m). Wokół cicha i pełna zieleni okolica. W pobliżu sklepy, żłobki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wenecka

Annopol,Warszawa

57,80 zł/m²150 m² 8 670 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro w kompleksie biurowo - magazynowym na Białołęce, okolice Trasy Toruńskiej, bardzo łatwy dojazd do stacji metra(bródno)dzieli od budynku 1km,ok.10-15min.pieszo. Ulicą Annopol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Żerań,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wygodne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Odkrytej 33a, doskonale ulokowane: jednocześnie blisko Wisły oraz ważnych tras komunikacyjnych. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowodwory,Warszawa

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie w budynku oddanym do użytku w 2020 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce, osiedle Nowodwory, ul. Aluzyjna. Aspekty formalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śreniawitów

Białołęka,Warszawa

542 000 zł47 m² 11 531,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Białołęka, ul. Śreniawitów - najlepsza lokalizacja na Tarchominie - tuż przy Galerii Północnej! przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od budynku | do stacji metra Młociny dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

2 100 zł37 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronną kawalerkę, zlokalizowaną w niskim budynku położonym w sercu zielonego osiedla. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Mieszkanie: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

465 908 zł35 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Warszawie dzielnicy Białołęka. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 34 m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

650 000 zł50 m² 13 104,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opiekun oferty tel. Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m , położone na trzecim piętrze 3-piętrowego bloku w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 330 000 zł168 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kameralne osiedle domów szeregowych położone w zielonej części warszawskiej Białołęki. Gotowy do odbioru! Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

1 143 000 zł82 m² 13 939 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 81,96 m , 4 piętro w 5-piętrowym bloku z windą-Warszawa, białołęka, ul. Milenijna. Mieszkanie składa się z: - czterech niezależnych pokoi , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 179 000 zł128 m² 9 210,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Ostatni wolny dom O powierzchni 128 M.KW.! kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy. Gotowe do odbioru! Dom o powierzchni 128 m2 z prywatnym, 200 metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Monteverdiego

Kobiałka,Warszawa

3 200 zł56 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne, jasne 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem na nowym osiedlu o niskiej zabudowie, przy ulicy Claudia Monteverdiego. Wolne od 1 września br. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

465 908 zł35 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

7 036 200 zł7 818 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana przy ul. Modlińskiej, na warszawskiej Białołęce (osiedle Buchnik / Buków) - okolice Kępy Tarchomińskiej i Jabłonnej. Działka mieści się pomiędzy ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkosza

Białołęka,Warszawa

799 999 zł54 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Jeśli potrzebujesz mieszkania, którego lokalizacja zapewni najwyższy komfort życia to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować Ci klimatyczne mieszkanie zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

2 290 zł46 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Książkowej 9C. *Nieruchomość usytuowana na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku. *Przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

560 000 zł35 m² 16 096,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Miło mi zaprezentować piękną kawalerkę na Białołęce przy ul. Aluzyjnej o powierzchni 34,8 m2. Mieszkanie jest nowe, wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

612 000 zł50 m² 12 118,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

756 789 zł56 m² 13 514,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Białołęka Brzeziny, os. Derby ul. Skarbka z Gór 56m2 | 2 pokoje z aneksem kuchennym | balkon 3,5 m2 | w pełni umeblowane i wyposażone w agd | stan dobry - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Brzeziny,Warszawa

1 750 000 zł260 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu z osobnym garażem o łącznej powierzchni 266 m , usytuowanego na obszernej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, umeblowane Mieszkanie do Wynajęcia na Tarchominie Książkowa 9b atuty: salon z aneksem kuchennym przestrzeń jest w pełni wykorzystana, z funkcjonalnie rozplanowanym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, przedstawiam ładne, zadbane mieszkanie, wprost idealne "na start" dla singla, pary lub małej rodziny. Nieruchomość zlokalizowana jest na zamkniętym osiedlu na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Echa Leśne

Białołęka,Warszawa

4 950 000 zł360 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom 360M2, 3 sypialnie, zadbany I ciekawy ogród, działka 1200M2, białołęka dane techniczne: budynek wolnostojący o powierzchni 360m2, na działce 1200m2. Rok budowy 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Talarowa

Tarchomin Kościelny,Warszawa

459 000 zł35 m² 13 144,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WE speak ua, ru, eng, pl tylko U nas na sprzedaż cesja zakupu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,92 m2 usytuowanego na 1 piętrze w inwestycji Nova Talarowa znanego dewelopera Bouygues.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Państwa przez ten proces | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

820 000 zł57 m² 14 318,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Agencja Westate z przyjemnością prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, usytuowane na urokliwym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56 m2 położone przy ul. Skarbka z Gór 19 na Białołęce. Mieszkanie składa się 2oddzielnych pokojów oraz salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Przydrożna

Żerań,Warszawa

3 500 000 zł4 000 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o nr 37 (obręb 4-07-03) przy ul. Przydrożnej na Białołęce w Warszawie. Powierzchnia całkowita: 4000 m2. Media: woda, prąd, gaz. Nieruchomość sąsiaduje z Kanałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z 2019 na warszawskim Żeraniu. Mieszkanie ma 36m2 i jest usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie to jest świetną propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

662 999 zł61 m² 10 890,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość : Mieszkanie 60,88 m2 zlokalizowane na I piętrze : * Salon (21,8m2) * Sypialnia (10,37m2) * Pokój (11,70m2) * Aneks kuchenny * Łazienka (4,5m2) * wc (1,90m2) * Bardzo duży Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

800 000 zł64 m² 12 435,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

przedstawie Państwu 3pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się w budynku, który powstał w 2016 roku. Stan wspólnych części budynku jest dobry, osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

635 000 zł51 m² 12 426,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , 2 piętro w bloku z windą -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Powierzchnia 51,1 m2 + balkon 6m2 + miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 986,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

To mieszkanie stanowi doskonałe miejsce dla singli lub par, którzy pragną zamieszkać w komfortowej i łatwej do zarządzania przestrzeni blisko pulsującego serca miasta. Atuty: zanurz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Winnica,Warszawa

618 000 zł46 m² 13 324,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w otulinie zieleni. Mieszkanie znajduje się przy ul. Marcina z Wrocimowic na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chudoby

Białołęka,Warszawa

464 000 zł34 m² 13 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona/chudoby Mieszkanie 2 pokojowe 33,68m2 Cena 464 101,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą ogródki, balkony, garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

1 104 480 zł84 m² 13 101,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc. Mam do zaoferowania dwupoziomowy apartament z rynku pierwotnego w nowo powstałej inwestycji przy ul. Talarowej, dzielnica Białołęka Termin oddania II kwartał 2025 Powierzchnia.