dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 139 000 zł115 m² 9 876,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Biuro Sprzedaży Developera tel.!Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapytaj o aktualne promocje! W celu umówienia spotkania zapraszam do kontaktu : bez prowizji bezpośrednio do dewelopera 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 45 m2, usytuowanego w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku. Nieruchomość położona jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Białołęka,Warszawa

3 500 000 zł3 240 m² 1 080,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu wyjątkową ofertę dotyczącą dużej działki o powierzchni 3240 m2, położonej na prestiżowej warszawskiej Białołęce. Nieruchomość ta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

830 000 zł62 m² 13 331,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opis: oferujemy do sprzedania piękne, przytulne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 62,41 m2 zlokalizowane na Zielonej Białołęce przy ul. Kąty grodziskie. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

895 000 zł65 m² 13 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa Oferta: przestronne 3-Pokojowe Mieszkanie po Generalnym Remoncie na Warszawskiej Białołęce! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przepięknego mieszkania o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starej Gruszy

Białołęka,Warszawa

1 300 000 zł77 m² 16 826,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Opiekun nieruchomości: tel. Tylko w sdp Nieruchomości! Niepowtarzalny 3-pokojowy apartament z 150-metrowym ogrodem i tarasem. Mieszkanie dla wymagających klientów, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

805 000 zł60 m² 13 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania wykończone, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 3 piętrze z dużym balkonem z pięknym widokiem roztaczającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 035 000 zł76 m² 13 688,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,61 m2 zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej. Całość mieści się na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

870 650 zł79 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup Bezpośrednio od renomowanego Developera rodzinne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkami Nowa inwestycja na Białołęce 18 minut autobusem do Metro Młociny Dwustronne Ogródek od strony salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

519 000 zł44 m² 11 689,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,40 m , parter w bloku z 2003 roku -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Cicha okolica, osiedle zamknięte, strzeżone. Mieszkanie składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł180 m² 6 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy segment o powierzchni użytkowej 160 m2. Powierzchnia działki ok. 370 m2. Parter: - salon z aneksem kuchennym - 33,89 m2 - wc - 1,46 m2 - wiatrołap - 3,95 m2 - hol/klatka schodowa - 5,04 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

3 500 000 zł280 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

Dom | 280 M2 | 6 pokoi | 2 łazienki | działka 1601 M2 | białołęka dworska dla kogo: dom został zaprojektowany dla rodziny 2+2, duża działka z dwiema wydzielonymi strefami: relaksacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Grodzisk,Warszawa

579 000 zł40 m² 14 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,41m2 zlokalizowane na spokojnej Warszawskiej Białołęce. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

620 000 zł45 m² 13 901,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,60 m , 2 piętro w 8-piętrowym bloku z windą -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. W mieszkaniu wykonany był generalny remont w 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

755 000 zł49 m² 15 308,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczne i estetyczne mieszkanie na zamkniętym osiedlu w cichej części Warszawy. Prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Nowodworskiej 35, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mańkowska

Białołęka,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2024 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mańkowskiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowodwory,Warszawa

859 900 zł54 m² 15 962,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, gotowe mieszkanie 54,24m2 wraz z 12 metrowym balkonem z widokiem na zieleń. Inwestycja Naturalnie Aluzyjna to nowoczesny projekt, składający się z dwóch kameralnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

749 000 zł59 m² 12 673,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1m2, usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2007roku zlokalizowane na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 59,10 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

860 315 zł75 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem Nowa inwestycja na Białołęce 18 minut autobusem do Metro Młociny Cena 11500 za m2 to cena na etapie rozpoczęcia budowy. Klucze do odbioru za ok 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

3 996 €566 m² 7,06 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny park magazynowo produkcyjny z zapleczem biurowym i socjalnym. Zapewnia dogodne warunki do prowadzenia działalności dystrybucyjnej przede wszystkim dla miasta i okolic Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

94,12 zł/m²68 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Lokal usługowy 68m2 w inwestycji Osiedle Regaty na Białołęce. Standard: - klimatyzacja, - wentylacja, - odbiory sanepidu, ppoż., - toaleta, - zaplecze kuchenne, - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

1 400 zł11 m²

 

Piętro:parter/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 400 zł

Umeblowany, jednoosobowy pokój o powierzchni 11 m2, rozkładowy w 3-pokojowym mieszkaniu 58 m2. Pokój przeznaczony jest dla młodej osoby, studiującej lub pracującej, bez nałogów, gości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

820 000 zł56 m² 14 541,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym przy ulicy Światowida 57 na warszawskiej Białołęce (nowodwory). Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Żerań,Warszawa

659 000 zł54 m² 12 317,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Już gotowe!. Są klucze i Księga Wieczysta! Białołęka Brzeziny, ul. Hemara. Nowe Osiedle Hemara z 2024 roku, autobusy: 150 m od osiedla, przy osiedlu 2 szkoły, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na ul. Głębockiej 115 w Warszawie. Mieszkanie ma 42m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i sypalni, umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzymalitów

Nowodwory,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na warszawskich Nowodworach. Duża kawalerka zawierająca salon z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnią z łóżkiem 160 na 200, miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: przestronne i jasne mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Dobrze skomunikowane, z centrum Warszawy. Powierzchnia 44m2, 2 pokoje, lokal położony na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

630 000 zł44 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym w budynku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Białołęka,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 769,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy. Na sprzedaż mieszkanie 3-y pokojowe o pow. 62,57m2 Salon jasny 2-u stronny (południe/zachód) Idealna oferta dla Rodziny Tramwaj ok 2 min dojazd do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Brzeziny,Warszawa

1 750 000 zł260 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu z osobnym garażem o łącznej powierzchni 266 m , usytuowanego na obszernej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

760 000 zł74 m² 10 270,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie o łącznej powierzchni 74 m znajduje się na spokojnym osiedlu z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

893 000 zł50 m² 17 827,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Piękne mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy nad kanałkiem Żerańskim. Idealna dla rodziny jak i pod inwestycje. Salon z kuchnią : podłoga drewno egzotyczne + gres szklane parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

12 934 €1 744 m² 7,42 €/m²

 

 

 

Białołęka,Warszawa

586 447 zł42 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez pcc Warszawa na pograniczu Białołęki i Bródna Prezentujemy Funkcjonalne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 41,47 m2 w standardzie deweloperskim na nowo pobudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pancera

Białołęka,Warszawa

59,09 zł/m²660 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite Do wynajęcia budynek o pow. 660 m2 na warszawskiej Białołęce. Położenie wzdłuż ulicy Światowida, bardzo dobra komunikacja - niedaleko skrzyżowania ul. Światowida i Mehoffera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Białołęka,Warszawa

1 062 000 zł84 m² 12 597,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie takie mieszkanie Z tarasem - 2 poziomy na 3 i 4 piętrze - z windą - 1 poziom - salon z aneksem, sypialnia i łazienka z prysznicem + balkon - 2 poziom - przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowodwory,Warszawa

699 900 zł54 m² 12 956,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, gotowe mieszkanie 53,87m2 wraz z 12 metrowym tarasem z widokiem na zieleń. Inwestycja Naturalnie Aluzyjna to nowoczesny projekt, składający się z dwóch kameralnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Nowodwory,Warszawa

512 000 zł39 m² 12 994,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,4 m , usytuowane na 10. piętrze. Nieruchomość z balkonem, oferuje piękny widok na panoramę Warszawy. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ku Rzece

Żerań,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 791,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie: - metraż: 56,93 m2 - stan mieszkania idealny, mieszkanie bardzo zadbane, brak śladów użytkowania, świeżo odmalowane - sprzęt agd: płyta indukcyjna Electrolux 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasłęcka

Nowodwory,Warszawa

2 350 zł36 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego 2-pokojowego mieszkania 35,5 mkw z balkonem w budynku z 2007 roku w Nowodworach. Mieszkanie tuż po odświeżeniu. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowodwory,Warszawa

799 900 zł54 m² 14 876,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja, gotowe mieszkanie 53,77m2 wraz z 12 metrowym tarasem z widokiem na zieleń. Inwestycja Naturalnie Aluzyjna to nowoczesny projekt, składający się z dwóch kameralnych budynków,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij