dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Żoliborz

342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Thomasa Woodrowa Wilsona

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, pow. 58 m2 - na poddaszu - świetna lokalizacja - przy Placu Wilsona - Metro, kino Wisła, park Żeromskiego Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie w minimalistycznym stylu, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Żoliborz,Warszawa

26 220 zł380 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowa oferta bardzo przestronnego domu na Starym Żoliborzu. Elegancka willa z dużym ogrodem w prestiżowej części Starego Żoliborza idealna na siedzibę firmy Dom jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

779 000 zł47 m² 16 574,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko w The Estate Warsaw! Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy. W mieszkaniu o powierzchni 47m2 znajdziemy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 150 000 zł63 m² 18 225 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sns Studio Nieruchomości Siostry Staromłyńskie zaprasza do prezentacji i zakupu mieszkania w dzielnicy Żoliborz przy ulicy Gwiaździstej 15a Powierzchnia: 63,10 m Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

640 000 zł33 m² 19 393,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu kameralnego mieszkania na spokojnym Żoliborzu. Usytuowanie przy ul. Krasińskiego 20 zapewnia świetną komunikację z miastem. Okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

740 000 zł35 m² 21 282,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszam do poznania i zakupu niezwykłej nieruchomości mieszczącej się w kamienicy autorstwa Bruna Zborowskiego z 1928 roku , tuż przy samym placu Thomasa Wilsona. Funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gojawiczyńskiej

Sady Żoliborskie,Warszawa

850 000 zł41 m² 20 631,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości, która znajduje się w prestiżowej lokalizacji na Starym Żoliborzu zaledwie 150 metrów od Sadów i posiada 112m2 ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne, mieszkanie 2 - pokojowe z osobną kuchnią w idealnej lokalizacji na Żoliborzu. Mieszkanie oddalone 5 minut od Metra Marymont. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w centrum Warszawy, na Żoliborzu lub Bielanach i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

870 000 zł48 m² 18 083,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w znakomitej części Żoliborza. Ta malownicza część dzielnicy znana jest ze swojej wyjątkowej zieleni oraz spokojnej atmosfery, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Jana Pawła II

Żoliborz,Warszawa

29 800 zł300 m² 99,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy 300 m2 powierzchni w budynku wolnostojącym na działce o powierzchni 550 m2 na pograniczu Żoliborza, woli i Śródmieścia. Budynek wyróżnia się nowoczesnym designem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

80 000 zł78 m² 1 025,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie sprzedaży cesji umowy najmu prestiżowego salonu fryzjersko-kosmetycznego. Z uwagi na zmiany osobiste i zawodowe właściciela (zmiana miejsca zamieszkania ), przedstawiam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

1 500 000 zł51 m² 29 533 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej i zielonej okolicy na Żoliborzu ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ficowskiego

Żoliborz,Warszawa

1 100 000 zł44 m² 24 983 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze 3-piętrowego bloku. Teren osiedla Żoliborz Artystyczny. Widok z okien na zieleń. Apartament do łatwej aranżacji, neutralny styl w stonowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

669 000 zł38 m² 17 605,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stary Żoliborz Dwupokojowe, ciche, wygodne mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Dwustronne ( wschód , zachód) z widokiem na zieleń. W mieszkaniu wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

4 590 zł52 m² 88,27 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 52 m2, znajdujące się na 4 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Żoliborz,Warszawa

1 699 000 zł55 m² 30 975,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam trzypokojowy apartament na sprzedaż z dużym ogrodem, znajdujący się na prestiżowym i cenionym osiedlu Madison Apartments. Ta znajdująca się na Żoliborzu inwestycja dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

999 900 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej części Sadów Żoliborskich, które jest wolne od zaraz! Atuty nieruchomości: - funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbiewskiego

Żoliborz,Warszawa

919 000 zł42 m² 21 880,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Do sprzedania mieszkanie na urokliwym Starym Żoliborzu przy ul. Sarbiewskiego. Przedwojenna nieruchomość z 1931 roku, znajduje się na tyłach Teatru Komedia. Mieszkanie jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Plac Czesława Niemena

Żoliborz,Warszawa

3 495 000 zł91 m² 38 238,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam zaszczyt przedstawić luksusowe mieszkanie w apartamentowym budynku pokazowaym Dom Development o niebanalnej architekturze., który zdobył prestiżową nagrodę architektoniczną. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suzina

Żoliborz,Warszawa

4 200 zł49 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Perełka na Starym Żoliborzu. Tylko u nas. Jeśli szukasz mieszkania w cichym, zielonym miejscu, z dostępem do wszystkich uroków miejskiego życia oraz środków transportu miejskiego, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marymoncka

Żoliborz,Warszawa

98 zł/m²183 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko W naszym biurze. DO wynajmu lokal przy ul marymonckiej O powierzchni 181,32 M2. Idealne miejsce na kancelarie, gabinety lekarskie, małe kliniki, księgowosć. Przez wiele lat była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

710 000 zł48 m² 14 791,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie położone w niskim, zadbanym budynku, położonym w głębi osiedla, z dala od zgiełku ulicznego. Duży pokój z wyjściem na balkon, kuchnia i sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Potok,Warszawa

4 500 000 zł196 m² 23 017,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż penthouse z przepięknym widokiem na Park Kępa Potocka oraz strumyk Łacha Potocka. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Gwiaździstej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na zacisznym i pięknym Żoliborzu. Budynek jest otoczony bujnymi i malowniczymi terenami zielonymi a zarazem położony blisko bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy pod Rokitną

Żoliborz,Warszawa

13 000 zł160 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny 160M2 apartement Z 3 sypialniami W zielonej części żoliborza budynek: apartamentowiec Mulitico Residence to kameralny budynek z 2003r. z reprezentacyjnym holem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

4 600 zł58 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia widne, 3pokojowe mieszkanie w urokliwym zakątku Żoliborza. Umeblowane, wyposażone, posiada balkon. Opcjonalnie do wynajęcia 2 miejsca parkingowe na parkingu podziemnym, w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca 2pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, blisko C.H. Westfield arkadia. Mieszkanie posiada oddzielną kuchnię i garderobę, balkon. Jest umeblowane i wyposażone. Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 299 zł37 m² 62,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do odkrycia magicznego zakątka w sercu zielonego Żoliborza - tuż obok Żoliborskich Sadów! Fantastyczne miejsce! Oto mieszkanie na ulicy Broniewskiego 22a tuż po remoncie do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

919 000 zł42 m² 21 880,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wielkości 42m2 czekające na nowych właścicieli - gotowe do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybilli

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom mamy przyjemność zaprezentować Państwu na najem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 na malowniczym Żoliborzu, przy ul. Sybilli. Atuty mieszkania: - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 100 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m2 na najem w nowym, 7-piętrowym bloku z 2022r. w inwestycji Żoliborz Artystyczny - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł51 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny, klimatyzowany apartament 51m2 z loggią 5,5m2 oraz garderobą. Mieszkanie urządzone przez architekta. Wszystkie meble wykonane na wymiar przez stolarza. Układ: 1. w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

1 127 000 zł77 m² 14 714,70 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 76,59 m2, położonego na Żoliborzu, przy ul. Mickiewicza 70. Mieszkanie charakteryzuje się dobrym rozkładem pomieszczeń, co zapewnia funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

919 000 zł42 m² 21 880,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie na warszawskim Starym Żoliborzu. Mieszkanie ulokowane jest w przedwojennej kamienicy przy ul. Sarbiewskiego (adres kamienicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żoliborz,Warszawa

3 800 zł37 m² 102,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie dwupokojowe na Starym Żoliborzu niedaleko metra. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, na które składa się : Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

6 500 zł72 m² 90,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czynsz administracyjny, miejsce parkingowe I komórka W cenie najmu Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

1 199 000 zł61 m² 19 739,90 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,74 m2, zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu (marymont-Potok)! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żoliborz,Warszawa

710 000 zł37 m² 19 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje do sprzedaży na Żoliborzu W naszej ofercie mamy do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 36,7metrów kwadratowych usytuowane jest na drugim piętrze w bloku mieszkalnym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji na Żoliborzu. W okolicy przystanki komunikacji miejskiej: tramwaje, autobusy, kilka minut spacerem do Metra Marymont, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 635 000 zł98 m² 26 887,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować piękny, czteropokojowy apartament o powierzchni 98 m2 wykończony w wysokim standardzie zlokalizowany na osiedlu Robyg City Apartments na warszawskim.