dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Żoliborz

342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Park Stefana Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

3 350 zł47 m² 71,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem I Dwa pokoje I Żoliborz I Cisza I Komfortowe I Żeromskiego Zamieszkaj w ciszy jaką daje to mieszkanie, przy ulicy Żeromskiego 9, wśród licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

824 824 zł48 m² 17 183,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Dzień dobry, no wstępie zaznaczam, że nie pobieram prowizji od kupującego a jako gratis otrzymują Państwo opłacony czynsz do końca roku. Mamy do zaoferowania dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 089 000 zł47 m² 23 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na Żoliborzu Artystycznym. Pomieszczenia : salon z aneksem kuchennym 23,81 m2 sypialnia 9,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

833 000 zł45 m² 18 511,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu, przy ul. Włościańskiej, blisko metra Marymont 450m, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, zatopione w zieleni, składające się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

595 000 zł37 m² 16 081,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Szukasz swojego wymarzonego lokum w urokliwej okolicy? Digital Broker ma dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 37 m2 w osiedlu Sady Żoliborskie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Sady Żoliborskie,Warszawa

869 000 zł47 m² 18 489 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane na Sadach Żoliborskich przy ul. Włościańska 6. Znajduję się na 6 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

30,31 zł/m²32 m² 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego, o powierzchni 32 m2, położonego przy ul. Mickiewicza 6, na Warszawskim Starym Żoliborzu. Powierzchnia lokalu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Żoliborzu, przy pl. Inwalidów. Pokoje 20,5 m2 i 9 m2. Wejście do małego pokoju przez duży. Kuchnia ok.4 m2 aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dzień otwarty - Sobota 22.06.2024r. od 10:00 do 16:00 W tym dniu cena obniżona do 699 000 zł Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania godziny. :Krótko: warszawa /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

729 000 zł37 m² 19 686,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do odkrycia miejsca, które zachwyci Was swoim stylem, praktycznością i przede wszystkim klasą. To mieszkanie całym sobą oddaje duszę Starego Żoliborza, a Ty już niedługo możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 300 000 zł75 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do kupienia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2, parter/3 w budynku bez windy z 1970 r., Sady Żoliborskie. Mieszkanie do odświeżenia, idealne dla pary, rodziny lub inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

829 000 zł57 m² 14 543,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz przestronnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Digital Broker przedstawia mieszkanie o powierzchni 57 m2 na urokliwym osiedlu Sady Żoliborskie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

640 000 zł38 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Warszawa, sady Żoliborskie, ul. Elbląska bez prowizji od Strony Kupującej. Jasne, ciche i zadbane mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z 1975 z nowymi windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

996 000 zł55 m² 17 978,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,4 m2, położone na drugim piętrze 4-piętrowego bloku. Mieszkania są nietypowo rozplanowane każde położone jest na półpiętrze dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 936 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko w The Estate Warsaw! Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy. W mieszkaniu o powierzchni 47m2 znajdziemy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żoliborz,Warszawa

1 240 000 zł52 m² 23 677,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2- pokojowe, stan - mieszkanie zadbane, do wprowadzenia. Mieszkanie i ogród z pięknym tarasem czeka na nowego Właściciela! Przestronna część dzienna (salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytomska

Stary Żoliborz,Warszawa

5 200 zł62 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmij wyjątkowe mieszkanie w sercu Starego Żoliborza! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego i przestronnego mieszkania o powierzchni 62m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarbiewskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne 1-pokojowe mieszkanie W klimacie kamienicy na żoliborzu budynek: budynek z lat 50- tych w stylu dworkowym, usytuowany przy ulicy Sarbiewskiego. Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Stary Żoliborz,Warszawa

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pilna sprzedaż , zobacz mieszkanie I negocuj cenę! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m2 w świetnej lokalizacji Stary Żoliborz / Kępa Potocka. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

720 000 zł35 m² 20 707,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszam do poznania i zakupu niezwykłej nieruchomości mieszczącej się w kamienicy autorstwa Bruna Zborowskiego z 1928 roku , tuż przy samym placu Thomasa Wilsona. Funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Sady Żoliborskie,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 50M2, 2 duże pokoje, krasińskiego, żoliborz budynek: nieruchomość znajduje się na terenie osiedla "serek Żoliborski", które powstało w latach 50-tych. Budynek 4 piętrowy, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. German

Sady Żoliborskie,Warszawa

4 300 zł55 m² 78,18 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa pokoje z aneksem kuchennym w idealnej lokalizacji na Żoliborzu. Mieszkanie oddalone ok. 15 min. pieszo od Metra Plac Wilsona. Idealna propozycja dla singla, przyjaciół czy pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

472 800 zł24 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Żoliborz ul. Broniewskiego (przy skrzyżowaniu z ul. Elbląską) | przystanki autobusowe i tramwajowe pod blokiem | metro Marymont 12 min pieszo 24 m2 | 1 pokój | balkon | do zamieszkania | 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

489 000 zł20 m² 24 450 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 19,9m2, usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Władysława Broniewskiego. Idealne rozwiązanie dla osoby ceniacej sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Żoliborz,Warszawa

1 430 000 zł65 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwupokojowe, trójstronne, położone w kamienicy przy małej, klimatycznej uliczce Starego Żoliborza (okolica ulic: słowackiego, potocka, urzędnicza). Przedwojenna, bezczynszowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opis: oferujemy do sprzedania piękne mieszkanie o pow. 42 m2 zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu przy ul. Elbląskiej z pięknym widokiem na Warszawę. Nieruchomość położona na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

999 000 zł56 m² 17 839,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym na Starym Żoliborzu, godne uwagi, składające się z: - salonu - sypialni I - sypialni II - oddzielnej widnej kuchni - 2 łazienek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Stary Żoliborz,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego mieszkania z dwoma osobnymi sypialniami! Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta , gwarantuje łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

832 500 zł45 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Żoliborz, ul. Włościańska | 400 m do stacji metra Marymont | przystanki autobusowe i tramwajowe w promieniu 500m (ul. Marymoncka i Broniewskiego) 45 m2 | 2 pokoje | osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Żoliborz,Warszawa

11 900 zł240 m² 49,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia 7-pokojowy dom (segment skrajny) o pow. użytkowej ok. 240 m2 (pow. całkowitej ok. 350 m2) zlokalizowany na działce o pow. 300 m2, w dzielnicy Żoliborz-Cytadela. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

590 000 zł26 m² 22 692,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do niezwykle funkcjonalnego i zadbanego mieszkania o powierzchni 26 metrów kwadratowych , znajdującego się w zadbanej kamienicy, w przepełnionej historią dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł26 m² 19 192,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Popiełuszki (ciche) składające się z: - przestronnego pokoju - kuchni w aneksie - łazienki - przedpokoju Wokół pełna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jeziorańskiego

Żoliborz,Warszawa

26 260 zł427 m² 61,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do wynajęcia nieruchomość komercyjna pod kosmetykę aut itp., położona w Warszawie w rejonie Cytadeli Warszawskiej południowej granicy Żoliborza tuż przy granicach Śródmieścia (650m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

860 000 zł54 m² 15 779,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Twoje miejsce! Przestronne mieszkanie na Żoliborzu Twoje miejsce! Przestronne mieszkanie na Żoliborzu 54,5m Z przyjemnością oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie do sprzedaży. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 176 000 zł48 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie na prestiżowym osiedlu apartamentowców przy ulicy Ludwika Rydygiera. Mieszkanie ciche - okna na boczną stronę osiedla, słoneczne ekspozycja południowo-zachodnia, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

2 350 zł36 m² 64,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Bieniewickiej - tuż obok pętli tramwajowej Marymont-Potok. Lokal znajduje się w ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz Oficerski,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie 38M2 W świetnej lokalizacji plac inwalidów Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowej kamienicy z 1933 roku pod adresem Mickiewicza 25, tuż przy samym Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Jelinka

Żoliborz Centralny,Warszawa

15 500 zł360 m² 43,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

Bezpośrednio, nietuzinkowy w sercu zielonego Żoliborza; 3 łazienki plus toaleta na parterze; 4 tarasy w tym dwa zadaszone. Relaksowi po pracy w stylowym gabinecie sprzyja elegancki bar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

720 000 zł38 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

:Krótko: warszawa / Żoliborz I mieszkanie 2 pokoje | powierzchnia 37,5m2 | balkon 1,9m2 | komórka lokatorska 1,4m2 | budynek z windą I generalny remon 2021r :atuty: nieruchomość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko w The Estate Warsaw! Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

1 380 000 zł60 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość położona 100 metrów od Placu Wilsona i od metra: salon sypialnia I sypialnia II oddzielna widna kuchnia (możliwość utworzenia 4 pokoju) łazienka duży.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij