dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Żoliborz

342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 200 zł48 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwustronne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy na Żoliborzu, w pobliżu Placu Grunwaldzkiego. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

595 000 zł32 m² 18 752 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Kluczowe informacje: adres: ul. ks. Jerzego Popiełuszki 14, żoliborz Powierzchnia: 31,73 m . Piętro: 1 Ekspozycja: zachodnia - widok na zieleń i patio Rok budowy: 1948 Budynek: modernistyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

890 000 zł45 m² 19 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania na spokojnym i klimatycznym Żoliborzu. Nieruchomość położona przy ul. Krajewskiego 1 zapewnia świetną komunikację z miastem. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Ficowskiego

Żoliborz,Warszawa

2 442 zł24 m² 100,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Ficowskiego 8 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) Doskonała komunikacja: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z dużym balkonem komfort i cisza w sercu miasta Do wynajęcia jasne, przestronne i komfortowe mieszkanie na 4 piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartament położony w inwestycji Żoli Żoli przy ul. Rydygiera 6, żoliborz Mieszkanie maksymalnie dla 2 dorosłych osób pracujących, bez zwierząt. Rozkład Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł78 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4-pokojowe: oddzielna, widna kuchnia, balkon, ogródek na żoliborzu, przy ul. Gen. Zajączka! W cenie najmu miejsce postojowe przy budynku, na zamkniętym terenie, brama na pilota. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

830 000 zł48 m² 17 473,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, balkon. Budynek z cegły. Świetne położenie zarówno komunikacyjne (metro, tramwaj, autobus) jak i "do mieszkania".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

3 400 zł49 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m.2. Mieszkanie ma dwa osobne pokoje. -duży pokój (19 m.2) z loggią na całą szerokość pokoju, -sypialnia za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 listopada -mieszkanie dla pary lub singla - Spacer 3 D Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m2 na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego 6. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

2 190 zł24 m² 91,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z balkonem przy ulicy Zajączka 23 na Żoliborzu. Nieruchomość: osiedle zamknięte. Mieszkanie o powierzchni 23,5 m2 znajduję się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

3 850 000 zł126 m² 30 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronny, słoneczny i komfortowy apartament 126 m , 4 pokoje, 2 tarasy w prestiżowej inwestycji Madison Apartments na Żoliborzu. Apartament położony na 2. piętrze, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 499 000 zł62 m² 24 177,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Z przyjemnością ( bez pośredników!) zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w jednym z najmodniejszych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie 36m2 Żoliborz-Artystyczny, przy ul. Kaliny Jędrusik 1 Ciepłe, przytulne, umeblowane mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym, blisko sklepy, delikatesy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Żoliborz,Warszawa

1 199 000 zł65 m² 18 446,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwupokojowe, położone w kamienicy przy małej, klimatycznej uliczce Starego Żoliborza (okolica ulic: słowackiego, potocka, urzędnicza). Przedwojenna, bezczynszowa kamienica wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe 24 m na Żoliborzu , przy ulicy Dymińskiej , w znakomitej lokalizacji pod względem komunikacji : Metro Dworzec Gdański (250 m) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

594 000 zł35 m² 16 971,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

2-pokojowe mieszkanie do remontu. Nieruchomość charakteryzuje świetna lokalizacja, widok na ciche zielone patio, dobre naświetlenie, duża piwnica oraz oddzielna sypialnia. Lokalizacja: - autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 824 000 zł80 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zoliborz artystyczny 4 pokoje loggia winda budynek ogrodzony garaż dodatkowo płatny dwustronne płn/wsch druga strona płd /zach kuchnia w aneksie z salonem (24,79 m2) 3 sypialnie ( 10,88 : 10,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 215 000 zł50 m² 24 496 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m , położone na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą przy ul. Rydygiera 12 na Żoliborzu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Stary Żoliborz,Warszawa

1 080 000 zł51 m² 21 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1957 roku zlokalizowane -warszawa, stary Żoliborz, ul. Krechowiecka. Stary Centralny, przedwojenny Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

739 000 zł46 m² 15 892,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,5 m , na którą składają się: - salon, - sypialnia, - oddzielna, widna kuchnia, - łazienka z wc, - przedpokój. Stan prawny: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

868 000 zł47 m² 18 468,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkanie na Żoliborzu Rozkład: -2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym -łazienka z wanną -balkon z widokiem na zieleń -piwnica w cenie -dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

950 000 zł48 m² 19 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Dymińskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 265 zł50 m² 45,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

WE are looking for polish speaking tenants Szukamy osób posiadających stałe zameldowanie na terenie Polski. Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2 na Żoliborzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 390 000 zł68 m² 20 531,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja lokalizacja - Żoliborz, sady Żoliborskie, rezydencja Arteco. Osiedle chronione, ogrodzone, z własną strefą rekreacyjną tylko dla Mieszkańców. Cześci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

4 400 zł100 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Żoliborz, plac Wilsona. Jedno miejsce postojowe na terenie posesji W cenie! Dla Najemców bez zwierząt. Elektryczny kominek. Budynek z 2000 roku z windą. 98 mkw plus balkon! Cztery pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

697 000 zł47 m² 14 829,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jasne 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1973 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł24 m² 97,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie do wynajęcia na Żoliborzu | Broniewskiego | Blisko metra i terenów zielonych | Dostępne od zaraz! Mieszkanie do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji dzień dobry, wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę z wydzieloną częścią sypialnianą i dzienną, osobną kuchnią w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

995 000 zł43 m² 23 291,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

894 000 zł45 m² 19 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Żoliborz,Warszawa

134,58 zł/m²107 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wykończony lokal o powierzchni 107 znajdujący się w nowoczesnej części Żoliborza. W lokalu do tej pory była prowadzona działalność gastronomiczna. Wokoło bardzo gęsta i wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. German

Sady Żoliborskie,Warszawa

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie usytuowane w inwestycji splace Park przy ul. Anny German 1. Zielona część Żoliborza, w rejonie Sadów Żoliborskich. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

1 340 000 zł56 m² 23 839,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,21 m , położone na 2 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą przy ul. Przasnyska 4b na Żoliborzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł24 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24,5 m2, położone na Żoliborzu przy ul. Władysława Broniewskiego 6. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

775 000 zł34 m² 22 908,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

W kilku słowach: jeśli poszukujesz niezwykle dogodnie położonej nieruchomości (tuż przy stacji metra M1 Marymont) to biuro findsquare oferuje kompaktowe i przytulne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament w kompleksie apartamentowców przy ul. Gwiaździstej 7a, na Żoliborzu w Warszawie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czaki

Żoliborz,Warszawa

3 600 zł59 m² 61,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below. Bezpośrednio od właściciela. W pełni wyposażone, klimatyzowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 59 m , położone na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. German

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł53 m² 84,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, odświeżone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Anny German/ Żoliborz. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w 6 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

869 000 zł47 m² 18 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967