dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Żoliborz

342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

6 500 zł103 m² 63,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament czteropokojowy przy ul. Rydygiera - Sady Żoliborskie Miejsce w garażu i komórka lokatorska wliczone w cenę. Wykończone i wyposażone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Żoliborz,Warszawa

107,14 zł/m²35 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy: - blisko Placu Wilsona centrum Żoliborza prestiżowa lokalizacja, - przy głównej ulicy - ul.Mickiewicza - bardzo dobra komunikacja, metro, linia tramwajowa i autobusowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 100 000 zł42 m² 26 072,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kameralne 2 pokoje na Żoliborzu z tarasem Sprzedam mieszkanie o powierzchni 42,19 m , znajdujące się na parterze w pięciopiętrowym bloku. Nieruchomość z 2016 roku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

1 188 000 zł66 m² 17 894,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

1 550 000 zł85 m² 18 235,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 84,9 m2 znajdującą się na warszawskim Starym Żoliborzu - 4 minuty piechotą do placu inwalidów Lokal kwalifikuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Stary Żoliborz,Warszawa

1 019 000 zł51 m² 19 980,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1957 roku zlokalizowane -warszawa, stary Żoliborz, ul. Krechowiecka. Stary Centralny, przedwojenny Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

5 750 zł65 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 65 metrów kwadratowych z ogródkiem przy ulicy Rydygiera w inwestycji Zielony Żoliborz. Parametry nieruchomości Apartament o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

615 000 zł42 m² 14 819,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zbuduj swoją własną, przytulną przestrzeń w fantastycznym miejscu Żoliborz, ul. Broniewskiego 8a Atuty: - do własnej aranżacji - z możliwością zrobienia 2-pokoi - przestronny i jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

2 490 zł30 m² 83 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: (we are English, spanish, ukrainian and Russian speaking agents). Słoneczna, komfortowa, odświeżona kawalerka, położona na 8. (ostatnim) piętrze w budynku z windą, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42 m2, odnowione, położone na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Rozkład mieszkania: pokój dzienny, oddzielna widna kuchnia, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 40 m znajduje się w przedwojennej kamienicy na Starym Żoliborzu, przy ulicy Adama Mickiewicza - w jednej z najbardziej klimatycznych części Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

1 850 000 zł91 m² 20 329,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji! tylko U nas! Mieszkanie z duszą na Żoliborzu - dla koneserów klimatu i przestrzeni Na sprzedaż wyjątkowe, obecnie 3-pokojowe (wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 650 zł79 m² 46,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i świetną lokalizację, ta propozycja zdecydowanie może skraść Twoją uwagę. Idealna dla rodzin z dziećmi, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

979 000 zł60 m² 16 453,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

2 sypialnie z oddzielnym wc Sady Żoliborskie piwnica 6m Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane przy ul. Elbląskiej w Sadach Żoliborskich (warszawa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

909 000 zł55 m² 16 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu - ul. Broniewskiego Marzysz o mieszkaniu w jednej z najbardziej zielonych i urokliwych dzielnic Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lisa-Kuli

Żoliborz Oficerski,Warszawa

2 600 000 zł98 m² 26 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Lokalizacja Żoliborz Oficerski To jedna z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Warszawy, słynąca z kameralnej zabudowy, historycznego charakteru i dużej ilości zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z dużym balkonem komfort i cisza w sercu miasta. Do wynajęcia jasne, przestronne i komfortowe mieszkanie na 4 piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

3 400 zł49 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m.2. -dwa osobne pokoje. -duży pokój (19 m.2) z loggią na całą szerokość pokoju, -sypialnia za zabudowaną szafą garderobianą (13,5 m.2), -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

6 500 zł103 m² 63,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament czteropokojowy przy ul. Rydygiera - Sady Żoliborskie Miejsce w garażu i komórka lokatorska wliczone w cenę! Wykończone i wyposażone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

690 000 zł40 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: żoliborz / Metro Marymont / Metro Plac Wilsona / Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł30 m² 17 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe do generalnego remontu o powierzchni 30 mkw w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Krasińskiego na Żoliborzu. Rozkład Mieszkanie jest dwustronne, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia unikatowe dwupokojowe (42m2) mieszkanie na trzecim (ostatnim) piętrze kameralnego budynku (bez windy) w samym centrum Żoliborza Oficerskiego przy ul. Czarnieckiego. Mieszkanie trzy lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

750 000 zł32 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania nowoczesna kawalerka składająca się z: -pokoju -aneksu sypialnianego -łazienki -przedpokoju - balkonu Nowoczesne, bardzo widne studio na 8 piętrze z windą. Mieszkanie posiada balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 650 zł79 m² 46,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na Żoliborzu przy ul. Popiełuszki w sąsiedztwie Metra Marymont. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 50 m2 położonego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z konca lkat 60-tych zlokalizowane na Starym Zoliborzeu przy ul.Dymińskiej. Osiedle ogrodzone, z tyłu bloku plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł52 m² 77,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie położone w osiedlu Artystyczny Żoliborz. Mieszkanie zaprojektowane i wykończone przez architekta z najwyższej klasy materiałów. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szklany Dom to legenda. Był to najnowocześniejszy i najbardziej luksusowy dom wielomieszkaniowy przedwojennego Żoliborza! Tym przyjemniej jest mi zaprosić na prezentację kameralnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Żoliborz,Warszawa

14 500 zł190 m² 76,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Piękny dom na żoliborzu oficerskim Z prywatnym ogrodem W cichej I zielonej okolicy Blisko Kępy Potockiej | Prywatny ogród | Dom po generalnym remoncie | Oryginalne elementy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

449 000 zł26 m² 17 607,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Władysława Broniewskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Burakowska

Żoliborz,Warszawa

3 250 zł40 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, jasne i praktycznie nowe mieszkanie na Żoliborzu urządzone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze przy ul. Burakowskiej. Mieszkanie składa się z aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

76,32 zł/m²190 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 199 000 zł92 m² 24 032,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | Rydygiera 15 | Żoliborz - komfortowa przestrzeń w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie! Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rajców

Żoliborz,Warszawa

5 990 000 zł300 m² 19 966,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:174 m²

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Starego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

690 000 zł40 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaniowska

Stary Żoliborz,Warszawa

4 700 000 zł190 m² 24 736,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:209 m²

Dom W sercu historycznego żoliborza oficerskiego Stary Żoliborz | Kameralna, zielona okolica | Ogród | Garaż | Blisko komunikacji miejskiej Miejsce wyjątkowe - zarówno do codziennego życia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Marymont-Potok,Warszawa

540 000 zł47 m² 11 489 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2 pokoje 47 m2 Marymont ul. Gwiaździsta 27 Dwa osobne pokoje, osobna widna kuchnia, łazienka oraz duża loggia. 6 piętro z windą. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Grunty pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Stary Żoliborz,Warszawa

5 950 000 zł450 m² 13 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:441 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować prawdziwy unikat na mapie Starego Żoliborza! Budynek z historią, który przetrwał wojnę i powstanie Warszawskie zachowany w oryginalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

2 350 zł33 m² 71,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-12-22! Do wynajęcia funkcjonalnie urządzona kawalerka z balkonem i mp przy ulicy Włościańskiej 15 w Warszawie. Nieruchomość:] Na powierzchni 33,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

852 000 zł42 m² 20 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, o pow. 42 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, po generalnym remoncie. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

829 000 zł45 m² 18 422,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania na spokojnym i klimatycznym Żoliborzu. Nieruchomość położona przy ul. Krajewskiego 1 zapewnia świetną komunikację z miastem. Mieszkanie gotowe do.