dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Żoliborz

342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Żoliborz,Warszawa

949 000 zł52 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - pokój, - oddzielna widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Stary Żoliborz,Warszawa

950 000 zł45 m² 21 111 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 45 metrów położony w kamienicy z 1933 roku przy ul.Mickiewicza przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

690 000 zł35 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu w kamienicy z windą. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - aneks kuchenny - łazienka, - przedpokój, budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

86 zł/m²7 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 7 m2 na parterze budynku biurowo-usługowego na warszawskim Żoliborzu, niedaleko stacji Metro Marymont. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

2 350 000 zł85 m² 27 647,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w pięknej stylowej kamienicy na Starym Żoliborzu, składające się z: - salonu - sypialni - pokoju - oddzielnej widnej kuchni (możliwość zrobienia 4 pokoju) - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia | Żoliborz | oddzielna kuchnia | parking za szlabanem Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na warszawskim Żoliborzu - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

839 000 zł49 m² 17 122,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu Ul. Zygmunta Krasińskiego | Sady Żoliborskie | 49 m Zamieszkaj w jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

648 000 zł35 m² 18 514 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

9 piętro, świetny widok na zachód, 10 min pieszo do metra Plac Wilsona. Lokalizacja Ul. Promyka na Starym Żoliborzu, świetna lokalizacja, zaraz obok Parku Kępa Potocka, poza tym dotrzemy w: 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł24 m² 20 705,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjne 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 60-tych zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Elbląskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Stary Żoliborz,Warszawa

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz mieszkania w samym sercu Starego Żoliborza, w przedwojennej kamienicy ? Czy doceniasz wysokie wnętrze, ponadstandardowo duże okna oraz przestronny widok ? Czy lubisz kiedy zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

795 000 zł30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy mieszkanie na uwielbianym, prestiżowym Starym Żoliborzu - jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych dzielnic Warszawy! Nowoczesna kawalerka o powierzchni 30m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 100 000 zł43 m² 25 416 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Do sprzedania klimatyczne, ładne, ciche 2 pokojowe mieszkanie z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł29 m² 24 103,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w apartamentowcu na Żoliborzu, składające się z: - salonu - sypialni - aneksu kuchennego - dużego balkonu 4 m2 - łazienki Wokół pełna infrastruktura. Blisko do Centum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

84,21 zł/m²380 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Willa na wynajem prestiżowy adres na Starym Żoliborzu Powierzchnia 380 m | Możliwość podziału na piętra | Idealna na biuro lub usługi. Na wynajem wyjątkowa nieruchomość w sercu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Żoliborz,Warszawa

125 zł/m²64 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Do wynajęcia lokal usługowy na Żoliborzu : - Metraż 64m2 - Lokal w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 800 000 zł68 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, zlokalizowane przy Dworcu Gdańskim (metro) W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - kuchnia - łazienka, - przedpokój, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

1 199 000 zł58 m² 20 672,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy składające się z: - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - pokoju - widnej łazienki - przedpokoju Drewniana podłoga. 500 m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 450 000 zł62 m² 23 577,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 zlokalizowane na Warszawski Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących kameralny charakter nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

1 999 zł35 m² 57,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu odświeżone mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz. Ta urokliwa przestrzeń czeka na nowego najemcę, który pragnie cieszyć się komfortem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 851,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie na uroczym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon (jest tam wnęka widoczna na zdjęciu, w której można zrobić aneks kuchenny) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

489 000 zł29 m² 16 804,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, składające się z: - pokoju dziennego - widnej kuchni z możliwościa przerobienia na drugi pokój - łazienki - przedpokoju - balkonu francuskiego Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

629 000 zł41 m² 15 341,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z duszą w stanie do remontu, zlokalizowane niedaleko Sadów Żoliborskich (odległość: 1 km). Nieruchomość o powierzchni 41 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

990 000 zł45 m² 21 849,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m2 wraz z ogródkiem i tarasem o łącznej powierzchni 36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

730 000 zł47 m² 15 531,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na Zielonym Żoliborzu w bloku z 1973 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 przy ul. Jasnodworskiej składające się z: przedpokoju Salonu Pokoju Sypialni Kuchni Łazienki Toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

790 000 zł56 m² 14 107,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Żoliborz, ul. Broniewskiego | balkon | cicho | świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 700 zł23 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna kawalerka w świetnej lokalizacji. Ulica Broniewskiego, blisko Placu Grunwaldzkiego. Świetna komunikacja tramwajowa i autobusowa. Do metra Marymont dwa przystanki, lub 10-15 minut spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Żoliborz,Warszawa

2 560 zł25 m² 103,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Ficowskiego 8 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) Doskonała komunikacja: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 399 000 zł67 m² 20 974,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,70 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku z 2014 roku przy ul. Jasnodworskiej 3a. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Sady Żoliborskie,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Wynajmę trzypokojowe, klimatyzowane mieszkanie na Żoliborzu (sady Żoliborskie). Mieszkanie znajduje się w pięknej, zielonej okolicy, z mnóstwem miejsc do spacerowania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

569 000 zł30 m² 18 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonale skomunikowaną kawalerkę na Warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie przeszło gruntowny remont oraz zostało zaopatrzone w nowe meble i agd. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł50 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Adama Mickiewicza na Żoliborzu. Idealna propozycja dla singla lub pary. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament | zielony żoliborz Zielony Żoliborz | 90 m | 7 piętro | Ponad 3 m wysokości | Duża loggia | Dwustronna ekspozycja | Klimatyczna architektura | Prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

86 zł/m²7 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe 37 mkw. w niskim budynku z cegły z lat 60. na klimatycznym Żoliborzu - ul. gen. Zajączka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Burakowska

Stary Żoliborz,Warszawa

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio o powierzchni 26 m2 w apartamentowcu przy ul. Burakowskiej. Mieszkanie wyposażone w meble i agd, sztućce, talerze, deskę do prasowania, żelazko itp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W nowoczesnym apartamentowcu na żoliborzu Idealne dla pary lub singla | Doskonała lokalizacja | Nowa inwestycja | Nowoczesna bryła | Umeblowane | Komórka lokatorska | Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lutosławskiego

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia śliczna kawalerka, przy Metrze. Kawalerka jest słoneczna, zadbana, czysta, wszystko działa. W pokoju jest duże łóżko i szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

689 000 zł48 m² 14 354,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Umowa na wyłączność- 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Żoliborza - ul. Broniewskiego Oferta doskonała zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

752 000 zł35 m² 21 485,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy połżonej na Starym Żoliborzu pośród pięknych willi. Lokal składa się z: - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - łazienki - dużego.