dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Żoliborz

342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 599 000 zł54 m² 29 887,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku apartamentowym zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu przy ul. Ludwika Rydygiera. Budynek zlokalizowany jest na Sadach Żoliborskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł34 m² 84,11 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie po remoncie kapitalnym, dla pary lub singla. Mieszkanie o powierzchni 34.48m2, położone jest na 9 piętrze w bloku przy parku Kępa Potocka z widokiem na miasto. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

1 500 000 zł56 m² 27 027 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam Wyjątkowe Mieszkanie na Starym Żoliborzu, przy ul. Czarnieckiego 55 (tzw. Żoliborz Oficerski). Wysoki parter w 3 piętrowym, ceglanym, kameralnym budynku z 1960 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować przytulne 36 m z ogromnym potencjałem Twoja własna aranżacja! To doskonały adres dla kogoś, kto ceni prestiżowy Żoliborz i bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

1 950 zł25 m² 76,77 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo jasna, cicha i przestronna kawalerka o pow. 25,40 m2 zlokalizowana na 4 piętrze budynku na Żoliborzu przy ul. Promyka. Najważniejsze atuty mieszkania: - jasne wnętrze - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

950 000 zł45 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną dwupokojową nieruchomość o powierzchni 44,65 m2 znajdującą się na warszawskim Starym Żoliborzu - tuż przy Placu Wilsona! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potocka

Stary Żoliborz,Warszawa

612 000 zł32 m² 19 125 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczną, jasną kawalerkę o powierzchni 32m2, położoną w doskonałej lokalizacji na Starym Żoliborzu przy ul. Potockiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

730 000 zł35 m² 20 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy połżonej na Starym Żoliborzu pośród pięknych willi. Lokal składa się z: - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - łazienki - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

890 000 zł36 m² 24 551,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,25 m , położone na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2016 roku, w prestiżowej inwestycji Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

3 990 zł50 m² 79,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Żoliborz | 2 pokoje z balkonem i zielonym widokiem | cegła | parking Adres : ul. Broniewskiego 6. Są mieszkania, które po prostu są i są takie, do których chce się wracać. To należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Żoliborz,Warszawa

56,92 zł/m²65 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal komercyjny na parterze szeregowego budynku na Starym Żoliborzu, w przepięknej okolicy najstarszej, willowej części Żoliborza. 65 m2 powierzchni użytkowej składa się z 5 pomieszczeń (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

1 188 000 zł66 m² 17 894,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 518 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Biuro nieruchomości Cravtt Property, ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,23 m2, przy Pacu Wilsona, ul. Mickiewicza. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 958 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Umowa na wyłączność- 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Żoliborza - ul. Broniewskiego Oferta doskonała zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 700 000 zł101 m² 26 807 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, czteropokojowego apartamentu na prestiżowym osiedlu Zielony Żoliborz. Nieruchomość Apartament o powierzchni 100,72 m położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czaki

Żoliborz,Warszawa

8 000 zł87 m² 92,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Hanki Czaki, z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną idealne dla rodziny lub osób relokujących się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

663 000 zł35 m² 18 883,50 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Żoliborzu. 9 pięto gwarantuje ciszę oraz piękny widok na otaczającą okolicę. Blok jest zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Żoliborz,Warszawa

3 950 000 zł145 m² 27 207,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na własnym tarasie wśród zieleni. Po chwili spacerem dochodzisz do metra, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

86 zł/m²7 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 7 m2 na parterze budynku biurowo-usługowego na warszawskim Żoliborzu, niedaleko stacji Metro Marymont. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

650 000 zł35 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym Żoliborzu - idealne zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Joachima Lelewela

Stary Żoliborz,Warszawa

999 000 zł51 m² 19 588,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stary Żoliborz - Plac Lelewela, przy Skwerze Igora Newerlego. Prestiżowa, poszukiwana lokalizacja. Przestrzenne (wysokie na 280 cm), słoneczne i ciche mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

5 950 000 zł500 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:441 m²

Stary żoliborz - kamienica przygotowana do remontu Budynek z lat 30-tych, w oryginalnym układzie zawierał pięć mieszkań o powierzchni ~60 m kw. i składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie położone na Żoliborzu ul. Boguckiego Dwa pokoje, widna kuchnia. łazienka razem z wc. Mieszkanie częściowo umeblowane. Klimatyzacja. Usytuowane na 4 piętrze z 4 bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 329 000 zł67 m² 19 925 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,70 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku z 2014 roku przy ul. Jasnodworskiej 3a. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

960 000 zł33 m² 28 802,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne studio w nowej inwestycji - Sady Żoliborskie Oferujemy na sprzedaż eleganckie studio o powierzchni 33 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku, na Sadach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 350 000 zł59 m² 22 727,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie dwupokojowe Z możliwością zrobienia trzech Recepcja z ochrona 24/7 Wyjście z salonu na ogród zimowy Możliwość aranżacji mieszkania na 3 pokoje Mieszkanie nie wymaga żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

588 000 zł38 m² 15 514,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Żoliborz - sady żoliborskie Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku na Sadach Żoliborskich. W skład mieszkania wchodzą: - salon 15,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

750 000 zł41 m² 18 292,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, w dzielnicy Żoliborz (sady Żoliborskie) w odległości około 6,0 km od centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe 37 mkw. w niskim budynku z cegły z lat 60. na klimatycznym Żoliborzu - ul. gen. Zajączka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 270 000 zł88 m² 25 907,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 87,62 m | ul. Rydygiera 13 | Żoliborz - inwestycja Zielony Żoliborz Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, rodzinnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 250 zł40 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w centrum Warszawy, na Żoliborzu lub Bielanach i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

890 000 zł58 m² 15 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż: przestronne, doskonale doświetlone 2-pokojowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich | 57,5m2 westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnodworska

Sady Żoliborskie,Warszawa

676 000 zł42 m² 16 289,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na rogu ulic Jasnodworskiej i Elbląskiej (ul. Elbląskiej 37) na Żoliborzu (sady Żoliborskie). Ciche | doskonale doświetlone | atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Żoliborz,Warszawa

70 zł/m²170 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowa oferta: 18.04.2026 BIURA NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Lokal biurowy o pow. 170 m2 na Żoliborzu do wynajęcia - idealne miejsce dla 7-15 osób. Nowocześnie wykończony i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

730 000 zł47 m² 15 531,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na Zielonym Żoliborzu w bloku z 1973 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 przy ul. Jasnodworskiej składające się z: przedpokoju Salonu Pokoju Sypialni Kuchni Łazienki Toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

999 000 zł66 m² 15 189,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Żoliborz, stary Żoliborz - osiedle Marymont - Potok Znakomita, prestiżowa, poszukiwana lokalizacja. Stacja Metro Plac Wilsona - ok. 900 metrów. Stacja Metro Marymont - ok. 900 metrów. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Dionizego Henkla

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł31 m² 125,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy na starym żoliborzu Prestiżowa lokalizacja | Klimatyczna kamienica | Po remoncie | W pełni umeblowane | Widok na Plac Henkla | Historyczny charakter To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

839 000 zł47 m² 17 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkanie na Żoliborzu Rozkład: -2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym -łazienka z wanną -balkon z widokiem na zieleń -piwnica -dwustronne, bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Żoliborz,Warszawa

1 664 000 zł64 m² 26 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą na Zoliborzu : - Metraż 64m2 - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

86 zł/m²7 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

930 000 zł43 m² 21 815,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż - Stary Żoliborz, ul. Słowackiego 20 Na sprzedaż eleganckie, w pełni wyremontowane mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych części.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij