dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 773 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 773 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Wola,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku zlokalizowana na warszawskiej woli - w pobliżu ch Arkadia i ch Klif. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 350 zł20 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mała, ale bardzo ładna i w pełni wyposażona kawalerka na ulicy Kasprzaka 29, w nowym budynku, na 9 piętrze z balkonem i garażem. Wysoki standard. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

899 000 zł40 m² 22 475 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie komfortu i dopracowania w każdym detalu - właśnie taka jest ta nieruchomość na warszawskiej Woli. To przestrzeń zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

300 zł12 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym na ulicy Skierniewickiej 34. Osiedle zamknięte , monitorowane. Parking na poziomie -3. Cena miesięczna najmu: 300 zł Prowizja 0%. tel. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

7 500 zł52 m² 143,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W centrum dla pierwszego najemcy Doskonała lokalizacja | Umeblowane | Komórka lokatorska | Miejsce w garażu | Balkon | Dostępny od 1 lutego ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

4 000 zł49 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 48 m | ul. Stawki 2a | 14. piętro | garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

540 000 zł30 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. ks. Jana Sitnika. Bloki w dużej odległości od siebie, oddzielone pięknym, zielonym podwórkiem. Lokal na 2 piętrze w budynku z końca lat 40-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

959 000 zł32 m² 29 754,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

549 000 zł32 m² 17 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Mieszkanie wymaga remontu, co daje nowemu właścicielowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 499 zł56 m² 80,34 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Siedmiogrodzkiej w Warszawa. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

694 000 zł28 m² 24 523 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Bloku po ociepleniu i ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²13 m² 739 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.13,43 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Ks. Janusza, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

663 000 zł37 m² 17 967,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na Woli w bloku z 1963 roku (cegła) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36.9m2 przy ul. Redutowej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego Sypialni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Wola,Warszawa

67 zł/m²27 m² 1 809 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 27 m 2 na Woli w rejonie Dworca Zachodniego i Warszawskiego Centrum Expo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

771 610 zł27 m² 28 557 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum wykończona pod klucz *różne warianty wykończenia* lokalizacja: mieszkanie położone jest w samym centrum Warszawy, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 100 000 zł37 m² 29 554 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokoje | Bliska Wola | wysoki standard | klimatyzacja | inwestycyjne Nowoczesny, elegancki apartament 2-pokojowy o powierzchni 37,22 m , położony na 6. piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Smoczej na warszawskiej Woli. To idealna propozycja dla singla, pary lub pod inwestycję. Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

1 740 000 zł76 m² 22 760 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 76,45 m | wysoki standard | ul. Goleszowska Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,45 m , zlokalizowane na ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

23 600 zł120 m² 196,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Mennica Residence, wola Na wynajem luksusowy apartament z wyjątkowym widokiem na warszawskie City, zaprojektowany przez architekta wnętrz. Położony tuż przy Fabryce Norblina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

5 100 zł45 m² 113,94 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie wykończone przez architekta - dostępne od marca! Balkon z zielonym tarasem | Wysoki standard wykończenia | Miejsce postojowe w garażu podziemnym na platformie | Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

959 000 zł32 m² 29 754,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

11 800 zł86 m² 137,21 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowo wykończone mieszkanie nieopodal browarów warszawskich Wysoki standard wykończenia | Południowy salon z dużą loggią | 2 sypialnie | 2 łazienki | Parking podziemny | Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleje Jerozolimskie

Wola,Warszawa

90 zł/m²195 m² 17 551 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia lokalu nr 0.013 zlokalizowanego w budynku przy al. Jerozolimskich 56 C o pow.195,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 900 000 zł76 m² 24 918 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z tarasem o powierzchnii 50m2 przy ulicy Jana Kazimierza. Doskonała lokalizacja! ul. Jana Kazimierza 35, warszawa - Wola - Odolany Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

1 335 000 zł50 m² 26 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2011r., Wola Czyste. Mieszkanie po generalnym remoncie, zaprojektowane przez architekta, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

2 600 zł25 m² 105,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, ul. Symboliczna 3 / druga linia zabudowy przy ulicy Jana Kazimierza Metraż: 24,5 m2 Piętro: 3/6 (winda) Rok budowy bloku: 2012 Opłaty: koszt najmu: 2600 zł miesięcznie Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

800 000 zł46 m² 17 494 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 45.73m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Salonu (14,31 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł37 m² 87,43 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane na warszawskiej Wola przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie narożne, bardzo dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Remont wykonywany dla siebie, więc nie chodziło wyłącznie o przypudrowanie. Wymieniona całość instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

610 000 zł26 m² 23 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjna kawalerka z klimatyzacją, usytuowana na 3 piętrze w niskim budynku z lat 60-tych zlokalizowana na warszawskiej Woli przy ulicy Mordechaja Anielewicza. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 250 zł39 m² 134,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Oferuję do wynajęcia elegancki, nowocześnie urządzony apartament położony w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica przy ul. Kolejowej, tuż przy Rondzie Daszyńskiego - jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Wola,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 729,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na Woli w bloku z 1963 roku (cegła) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37.34m2 przy ul. Syreny składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Łazienki Loggii Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

1 999 000 zł74 m² 27 013,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. Projekt został zrealizowany z absolutną precyzją wykonania, wiernie odzwierciedlając wizję architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

67 zł/m²27 m² 1 809 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - lokal magazynowo- biurowy o pow.27 m2 do wynajęcia w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gibalskiego

Młynów,Warszawa

479 000 zł23 m² 20 844,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż kompaktowa, w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m , zlokalizowana na 4. piętrze (bez windy) odnowionej kamienicy na warszawskiej Woli (młynów). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banderii

Wola,Warszawa

3 490 zł56 m² 62,32 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazny dla zwierząt trzypokojowy apartament z miejscem postojowym przy ulicy Banderii 4 w Warszawie. Nieruchomość: w skład wchodzi salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

760 000 zł57 m² 13 427,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5m2, położone na parterze zadbanego budynku z 1970r. Budynek zlokalizowany jest przy Alei Prymasa Tysiąclecia. Mieszkanie idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

749 000 zł42 m² 17 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42m.2 przy ul. Skierniewickiej składające się z: przedpokoju Sypialni Kuchni Salonu Łazienki Loggii Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

65 zł/m²327 m² 21 255 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.327 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowym na warszawskiej Woli, w okolicach EXPO XXI, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 390 zł19 m² 125,79 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka na ulicy Kasprzaka 29. Umeblowana i wyposażona, 19 m2 z garażem na 9 piętrze. Koszt najmu 2400 pln + 450 czynsz administracyjny. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij