dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 771 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 771 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

8 000 zł75 m² 106,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- opis nieruchomości: do wynajmu eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 75,33m przy ul. Chmielnej, idealne na reprezentacyjną siedzibę firmy, gabinet lub apartament gościnny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

6 651 216 zł150 m² 44 224 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

50 zł/m²105 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow. 105 m2 na poziomie parteru na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i pkp Warszawa Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł68 m² 132 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Informacja dla pośredników na końcu opisu. |do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest Luksusowy Apartament 3 pokojowy w Centrum, przy ul. Grzybowskiej 37. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 400 zł31 m² 109,68 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne I komfortowe mieszkanie na bliskiej woli Idealne dla singla lub pary | Dla pierwszego Najemcy | Oddzielna sypialnia | Miejsce parkingowe ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mirów,Warszawa

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:24/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy Rondzie Daszyńskiego Mieszkanie polożone jest na 25 piętrze budynku przy Łuckiej 15. Składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

373 000 zł19 m² 19 631,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Woli. Mieszkanie usytuowane na na 2. piętrze kamienicy z lat 60. Budynek z cegły. Budynek po remoncie odnowiona klatka schodowa, wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Mirów,Warszawa

48,57 zł/m²70 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal mieszkalny, który może być wykorzystany na biuro Lokal polożony jest na 25 piętrze budynku przy Łuckiej 15. Składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko z eproperties! Jedno z bardzo "chodliwych" miejsc na najem mieszkania na mapie Warszawy, to właśnie ulica Żelazna. Kawalerka usytuowana od strony podwórza, zapewnia ciszę w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

544 999 zł37 m² 14 611,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,3 m , zlokalizowane przy ulicy Tyszkiewicza 14/24 na warszawskiej Woli. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 000 zł47 m² 106,38 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasny i cichy apartament usytuowany na nowym osiedlu na pograniczu Woli oraz Śródmieścia, przy Rondzie Daszyńskiego i stacji metra. Mieszkanie o pow. 47 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

14 000 zł200 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W ofercie na wynajem 4 pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji przy ul. Grzybowskiej. Apartament składa się z 3 sypialni, 3 łazienek, przestronnego salonu z kuchnią, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Wola,Warszawa

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaoferować Państwu 41-metrowe mieszkanie w samym sercu Woli, położone zaledwie minutę spaceru od stacji metra Młynów. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 070 000 zł42 m² 25 512,60 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na dzień prezentacji apartamentu w czwartek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: kasprzaka 29 / Wola wieża C 2 pokoje oddzielna sypialnia 41,94 m + loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Młynów,Warszawa

619 000 zł32 m² 19 343,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu nowoczesną, jasną kawalerkę z balkonem, położoną w świetnie skomunikowanej części Warszawy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

799 000 zł33 m² 24 212,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 5. piętrze z 11 w nowoczesnym budynku z dwiema windami przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 260 zł43 m² 99,88 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Elegancki apartament w samym sercu stolicy na nowo powstałym osiedlu Browary Warszawskie przy ulicy Krochmalnej 61. Idealny dla singla lub pary ceniących sobie komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 1. piętrze w niskim, kameralnym budynku zlokalizowanym na warszawskiej Wola, przy ul. Obozowej. Lokal po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

495 000 zł21 m² 23 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwa lokale inwestycyjne idealne do najmu krótkoterminowego. Nowoczesny budynek przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a, na Woli. Możliwość zakupu jednego lub pakietu 2 lokali. Lokale posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyszewska

Młynów,Warszawa

1 416 000 zł65 m² 21 899,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: wola / Młynów / ul. Wawrzyszewska 9. - b. dobra komunikacja: przy Obozowej kilka linii tramwajowych i autobusowych, 500 m do stacji pkp Wola Koło. Blisko Park Moczydło i Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 490 000 zł61 m² 24 426,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w zagłebiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche mieszkanie, zamknięte osiedle, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 450 000 zł85 m² 17 151,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli blisko ul.Obozowej. Budynek z 1991r. w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze , w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Ci 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 zlokalizowane na Woli / Młynów - tuż obok stacji metra zaledwie 100m. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

950 000 zł38 m² 24 960,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny 2-pokojowy apartament wykończony w bardzo dobrym standardzie, położony w dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni 38,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 800 zł49 m² 78,03 zł/m²

 

Piętro:17/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 składające się z otwartego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Nowolipki,Warszawa

620 000 zł35 m² 17 811 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Nowolipkach przy ul. Anielewicza. Mieszkanie ma 34,81 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

798 000 zł68 m² 11 735 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Okazja -wola - 68M2 -820000 zł oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W samym sercu woli 5 piętro -ostanie bez windy! mieszkanie do remontu bez balkonu 3 pokojowe O łącznej powierzchni 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 238 000 zł59 m² 21 140,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 58.56 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Ulrychów,Warszawa

36,90 zł/m²400 m² 14 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 400 m2 usytuowany na 1 piętrze w wolnostojącym budynku, w kompleksie usługowo-przemysłowym na Woli. Lokal może być zaaranżowany do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Wola,Warszawa

500 zł4 m² 128,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości wynajmu lokalu magazynowego 0.027 o pow. 3,89 m znajdującego się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

1 320 000 zł36 m² 36 850,90 zł/m²

 

Piętro:16/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowy, niegdy nie zamieszkały, apartament w nowoczesnym wieżowcutowarowa Towers położonym tuż przy Rondzie Daszyńskiego-w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Świetny produkt na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

739 000 zł37 m² 19 919,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 37.1 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

50 zł/m²140 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie po lakierni samochodowej. Kabina jest wyłączona z eksploatacji. Możliwość wynajęcia pomieszczenia na cele magazynowe lub działalność usługową. (w obydwu przypadkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Raszei

Koło,Warszawa

449 000 zł29 m² 15 382 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Osiedle Koło z niską zabudową. Budynek wyremontowany, instalacje co.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 28 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

66 zł/m²19 m² 1 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,25 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Działdowska

Młynów,Warszawa

299 000 zł15 m² 19 415,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 15,40 m , położone przy ul. Działdowskiej 14 w Warszawie, usytuowane na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

663 000 zł40 m² 16 575 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferuję wygodne mieszkanie o powierzchni 28 m na sprzedaż, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z 1935 roku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi oraz.