dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 773 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 773 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 900 zł56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części Warszawy - na Woli, przy ul. Siennej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda onz, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 900 000 zł83 m² 22 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Nietuzinkowy, pełen charakteru apartament położony przy jednej z najbardziej pożądanych ulic warszawskiej Woli ul. Krochmalnej, w bezpośrednim i bliskim sąsiedztwie Śródmieścia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

66 zł/m²19 m² 1 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,25 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²13 m² 691 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12,56 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

860 000 zł42 m² 20 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ciche 2-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy! Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w niskim budynku z lat 50-tych. Budynek zadbany, z czystą, odrestaurowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 800 zł64 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam! Osiedle XIX dzielnica! Wysoki standard! Zdjęcia nie oddają w pełni atrakcyjności mieszkania! Warto obejrzeć na żywo! Do wynajęcia bardzo ładne,ciche (okna na patio) 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

185 zł/m²16 m² 2 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 16m2, zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu, warszawa Wola standard: klimatyzacja wentylacja mechaniczna dobrze doświetlone światłem dziennym floor boxy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

450 000 zł28 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie idealne zarówno pod inwestycję, jak i jako idealne pierwsze mieszkanie, położone na bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

1 855 350 zł53 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m , położone na 6 piętrze prestiżowej inwestycji Mennica Residence w samym centrum Warszawy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

70 zł/m²155 m² 10 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis nieruchomości Do wynajęcia, lokal użytkowy o powierzchni 155 m2, usytuowany w odrestaurowanym budynku mieszkalnym przy ul. Karolkowej, 250 m do ul. M. Kasprzaka. Świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

18 €/m²93 m² 1 667 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowy nr3 o powierzchni brutto 92,62 m2 w Warszawie na bliskiej Woli, u zbiegu ulic Grzybowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia kawalerka, 26 m , Warszawa, wola, ul. M. Kasprzaka 29C. Mieszkanie Funkcjonalna kawalerka idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 mkw, położone na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 550 zł49 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Komfortowy Apartament przy Metrze Daszyńskiego | Osiedle in city | Układ Salon z aneksem kuchennym: przestronny salon ze skórzaną kanapą z funkcją spania oraz stołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

88,20 zł/m²134 m² 11 819 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na wynajem biuro o powierzchni 134 m na Żelaznej 59. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą. Biuro umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament na ostatnim 12 piętrze zaprojektowany przez architekta i wykończony wysokiej jakości materiałami w prestiżowej inwestycji Bliska Wola przy ulicy Kasprzaka.W pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone przy ul. Kolejowej w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²36 m² 1 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,59 m2 , na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

1 219 680 zł53 m² 23 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania przestronne, ładne, ciche, w nowym budownictwie (2020 r.) dwupokojowe mieszkanie na 3 pietrze z loggią na którą jest wejście z obydwu pokoi. Ul. Skierniewicka 34a. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

66 zł/m²82 m² 5 431 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.82,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Wola,Warszawa

5 900 zł60 m² 97,76 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia nowoczesny apartament znajdujący na 3 piętrze w 8-piętrowej części budynku, zlokalizowany w samym sercu nowoczesnej Woli. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

2 659 000 zł133 m² 19 992,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż świetnie wykończony lokal użytkowy zaaranżowany na nowoczesne biuro, zlokalizowany w sercu Woli - ul. Jana Kazimierza, w budynku z 2020 roku. Lokalizacja i przestrzeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Moczydło,Warszawa

1 490 000 zł97 m² 15 345 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na woli Możliwość wydzielenia 4 pokoju | Wola | Ciche mieszkanie | Kameralna uliczka | Dwustronna ekspozycja | Miejsce postojowe w garażu | Południowy salon | *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Janusza

Wola,Warszawa

80 zł/m²135 m² 10 822 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,28 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 519 000 zł85 m² 17 870,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Przestronne 5-pokojowe mieszkanie 85,21 m | balkon | Wola | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 85,21 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 000 zł69 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Przestronne 3 Pokoje | Wola Prestige | Jana Kazimierza | Od zaraz Układ 3 Niezależne Pokoje: każdy pokój jest oddzielny, zamykany i w pełni umeblowany (wygodne łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Batalionu AK Parasol

Ulrychów,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kompaktowej kawalerki zlokalizowanej na cichym i spokojnym osiedlu na Ulrychowie, przy ul. Batalionu ak Parasol 3. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

988 957 zł43 m² 22 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2-pokojowy 43 m | 11. piętro | Varsovia Apartamenty | Wola | idealny pod inwestycję Do sprzedaży dwupokojowy apartament o powierzchni 43 m , zlokalizowany na 11. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

1 139 000 zł38 m² 29 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Kamienica 1914 | 38 m | 3,5 m | Metro | Premium | Gotowe | Centrum Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 38 m w odrestaurowanej kamienicy z 1914 roku w centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 900 zł54 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Do wynajęcia piękne, luksusowe, ciche dwupokojowe mieszkanie (2014r.) na 1/7 piętrze z tarasem (7m2). Wysoki standard. Osiedle zamknięte i strzeżone z portiernią. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku z 2012 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ul. Jana Kazimierza. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

6 000 zł53 m² 113 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! (I speak English) Warto obejrzeć mieszkanie na żywo. Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Do wynajęcia bardzo ładne, jasne, ciche dwupokojowe mieszkanie na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

970 000 zł36 m² 26 907 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do sprzedania przestronne, ładne, ciche, zadbane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

6 999 zł60 m² 116,65 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w prestiżowym budynku z recepcją 24/7. Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszno

Młynów,Warszawa

1 049 000 zł64 m² 16 442 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią | Wola / Śródmieście | Leszno 8 | 63,8 m2 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta jest idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe 38 m Wola - Esperanto Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38 m , położone w doskonale skomunikowanej części Wola -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

789 000 zł42 m² 18 785,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 1/7.To doskonała propozycja zarówno dla singla lub pary, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

983 000 zł49 m² 19 983,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ponad 40 m ogródkiem i komórką lokatorską. Mieszkanie położone jest na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

998 240 zł29 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

We speak pl/en/ua/ru Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie - ul. Krochmalna Na sprzedaż oferujemy stylowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 650 zł40 m² 141,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowy, nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie rozwijających się części Wola, w okolicy Rondo Daszyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 400 zł49 m² 89,80 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Apartament 49 m2 (2 pokoje), 15 piętro, wysoki standard, metro, bezpośrednio Przytulne, dwupokojowe mieszkanie (49 m2) Przestronna strefa dzienna z aneksem.