dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 772 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 772 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

830 000 zł51 m² 16 192 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ulicy Brylowskiej. Mieszkanie jest widne i ciche, zostało zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

1 090 000 zł93 m² 11 720 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

715 000 zł61 m² 11 779,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie )na ósmym piętrze wyposażone w klimatyzację zlokalizowane na Woli. Funkcjonalny układ mieszkania 60,7m2: 3 niezależne pokoje: 16,3 m z wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pańska

Wola,Warszawa

66,25 zł/m²36 m² 2 397 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal składa się z dwóch pokoi z wykładziną dywanową na podłodze, ścianami odmalowanymi na biało. Położony jest na czwartym piętrze budynku biurowego. Obiekt chroniony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

580 000 zł44 m² 13 182 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

750 000 zł67 m² 11 194 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne dla rodziny oraz pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

1 435 000 zł90 m² 16 004,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz mieszkania idealnego, rozkładowego, dla rodziny, komfortowego, dwustronnego, a do tego z ogródkiem i tarasem - zdecydowanie mamy coś dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

578 000 zł46 m² 12 430 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

88,24 zł/m²102 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gastronomia 102m2. Do odstąpienia lokal gastronomiczny w Warszawie ( dzielnica Wola ) o pow. 102 m2. Lokal w pełni wyposażony, położony w idealnej lokalizacji, duży ruch pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

730 000 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

665 000 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w kamienicy z początku XX wieku w samym centrum Warszawy. Nowa elewacja oraz winda. Klatka w trakcie modernizacji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pańska

Wola,Warszawa

66,25 zł/m²23 m² 1 498 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Proponowana do wynajęcia powierzchnia składa się z 1 pokoju biurowego zlokalizowanego w budynku biurowym z portiernią. Współczynnik powierzchni wspólnej 6%. Indeksacja roczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

450 000 zł48 m² 9 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Okazja! Zapraszamy na prezentację! Polecam! Państwu mieszkanie znajdujące się na warszawskiej zielonej i cichej dzielnicy Wola, w atrakcyjnej, w większości nisko zabudowanej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

699 000 zł67 m² 10 433 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

1 019 000 zł72 m² 14 153 zł/m²

 

Piętro:19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

685 000 zł41 m² 16 707,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nieruchomość na parterze kameralnego, zielonego osiedla, wybudowanego w 2015 roku. Rozkład pomieszczeń: - salonu z aneksem kuchennym, - przestronna sypialnia - Przedpokój - Łazienki - Balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

289 000 zł21 m² 14 029 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in. reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

967 000 zł75 m² 12 893 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

375 000 zł31 m² 12 136 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja lokal w budnynku premium który sprawdzi sie, jako mieszkanie lub małe biuro Prestiżowy przeszklony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

14 900 zł155 m² 96,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 155 metrowy, pięciopokojowy apartament na unikalnych i historycznych Browarach Warszawskich, które zostały zaprojektowane przez wybitną pracownię architektoniczną Jems Architekci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

397 000 zł32 m² 12 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej okolicy, w niedalekiej odległości od zieleni, to idelanie trafiłeś! Jeżeli chcesz w najbliższym czasie umówić się na prezentacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wola

Wola,Warszawa

6 €/m²410 m² 2 460 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:podziemna hala garażowa

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia niezależne biuro o pow. 410 m 2 w budynku komercyjnym na bliskiej Woli. Nowoczesny obiekt z recepcją ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Wola,Warszawa

938 700 zł63 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2., położone w centralnym punkcie Warszawy, ok. 50 metrów od stacji metra rondo onz. Doskonale skomunikowane w odległości ok. 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 700 000 zł107 m² 15 887,80 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe ,ciche,wykończone w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie z widokiem z okien i tarasu na panoramę Warszawy.We wszystkich pomieszczeniach zainstalowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

2 350 zł44 m² 53,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu 2 - pokojową nieruchomość na warszawskiej Woli. Przytulne mieszkanie o powierzchni 43,60 m2 składa się z: jasnego salonu z narożnikiem z funkcją spania i tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

450 000 zł48 m² 9 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy na prezentację! Polecam! Państwu mieszkanie znajdujące się na warszawskiej zielonej i cichej dzielnicy Wola, w atrakcyjnej, w większości nisko zabudowanej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pańska

Wola,Warszawa

63,89 zł/m²120 m² 7 688 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal składa się z 5 pokoi, kuchni, toalety i korytarza. Układ pomieszczeń można zmienić. Współczynnik powierzchni wspólnej 6%. Indeksacja roczna o hicp/polska. Łączny miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

700 000 zł40 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 40M2, 2 pokoje, wola, ul.OBOZOWA (Warszawa, Wola, Obozowa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe, pięknie wykończone mieszkanie w samym Centrum, tylko 6 min od metra Rondo Daszyńskiego. Z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Klimatyzacja, szafy, pralko-suszarka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

420 000 zł31 m² 13 548 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Nowy Wykończony i umeblowany mini apartament w Budynku o bardzo Wysokim standardzie Możliwość odliczenia 96.000zł Vat 12 KONDYGNACJI NAZIEMNYCH 5 Cichobieżnych szybkich wind.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

609 840 zł42 m² 14 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy parter 42,35 m w Warszawie przy ulicy Giełdowej, funkcjonuje jako lokal gastronomiczny. Posiada infrastrukturę wentylacyjną przystosowaną do gastronomii spełniające wymogi sanepid.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

2 249 000 zł115 m² 19 604 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 114,72M2, 4 pokoje, wola, ul.WRONIA (Warszawa, Wola, Wronia) Na sprzedaż: Apartament w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

7 541 000 zł302 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Podana cena jest ceną netto. Lokal handlowo-usługowy w prestiżowej lokalizacji, przy Rondzie Daszyńskiego (mordor II), w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Wola

Wola,Warszawa

367 500 zł25 m² 14 993,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z balkonem po generalnym remoncie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia i dostępne od zaraz. Zlokalizowane na ulicy Monte Cassino na Woli, 5 min od stacji Metra Księcia Janusza. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Czyste,Warszawa

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone budynku z 2006r. na bliskiej Woli w sąsiedztwie wielu biurowców. Lokal jest kompletnie umeblowany i wyposażony m.in. w pralkę i lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

770 000 zł84 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien dwa.