dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 771 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 771 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

926 000 zł62 m² 14 935 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

967 000 zł75 m² 12 893 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

1 019 000 zł72 m² 14 153 zł/m²

 

Piętro:19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

592 000 zł44 m² 13 455 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam bezpośrednio do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

9 300 zł142 m² 65,49 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 142 mkw, zlokalizowane na Woli przy ul. Kolejowej. Mieści się na 7 piętrze w nowym apartamentowcu. Lokal do własnej aranżacji. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 979 550 zł132 m² 14 996,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować nowy lokal usługowy z dobrym dostępem , położony przy samej ulicy na parterze Blisko metra , miejsce dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

100 zł/m²108 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny - 108m2 Dostosowany w pełni do potrzeb gastronomii. Wentylacja mechaniczna z oddzielnym kanałem wyprowadzającym na dach. Warunki najmu lokal dostępny od zaraz. do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

796 500 zł47 m² 17 048 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Komfortowe, idealne pod wynajem mieszkanie z aneksem sypialni i kuchennym w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji metra. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

684 000 zł34 m² 19 965 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ( piątro 9 ) w prestiżowej inwestycji dewelopera asbud ukończonej w 2018 r. 5 minut pieszo do stacji metra Rondo Daszyńskiego. Rozkład pomieszczeń Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

21 zł/m²150 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Do wynajęcia powierzchnia ok 150 m 2 w solidnym obiekcie pofabrycznym na Woli. Lokalizacja na Woli , w rejonie ulicy Kolejowej i Prądzyńskiego , w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

43 zł/m²504 m² 21 672 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 504 m 2 na bliskiej Woli , w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum. W pobliżu dużych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Prosta

Wola,Warszawa

100 zł/m²385 m² 38 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro 385m2 Rondo Daszyńskiego Do wynajęcia biuro 385 m2 w biurowcu klasy A+ w Biznesowym sercu Warszawy (rondo Daszyńskiego). Minimalny okres najmu to 2 lata. Biuro urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 mkw, zlokalizowane w Śródmieściu przy ul. Stefana Wyszyńskiego. Mieści się na 2 piętrze w 5-cio piętrowym bloku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Wola,Warszawa

1 235 000 zł91 m² 13 571 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

592 000 zł44 m² 13 455 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

967 000 zł75 m² 12 893 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

1 019 000 zł72 m² 14 153 zł/m²

 

Piętro:19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

50 zł/m²138 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowy na Bliskiej Woli, zlokalizowany w budynku mieszkalnym przy ul. Jana Kazimierza. Lokal położony na ostatnim piętrze, z którego rozpościera się widok na Warszawę. Duże okna dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 900 zł84 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia nowoczesny trzypokojowy apartament zaprojektowany przez znanego warszawskiego architekta wnętrz. Apartament znajduje się w budynku z atrakcyjną architekturą i wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

926 000 zł62 m² 14 935 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 123 000 zł160 m² 7 040,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Firma Hampton Home Premium prezentuje lokal biurowy o powierzchni 159 m2 w samym Centrum Warszawy. Powierzchnia około 35 m2 ma najemcę do 2022 r, który jest gotowy przedłużyć umowę najmu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

589 000 zł46 m² 12 749 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł100 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentuję państwu luksusowy apartament. W jego skład wchodzą: przestronny salon, 2 sypialnie, gabinet ,2 łazienki. W garażu są 2 miejsca postojowe. Mieszkanie znajduje się na Woli obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wola-Nowolipki / ul. Dzielna / 50 mkw / 2 pokoje / Kamienica i okolica Kamienica znajduje bardzo atrakcyjnym miejscu z widokiem na Skwer Imienia Mieczysława Apfelbauma. Kamienica zadbana , klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 614 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 3- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

647 976 zł39 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:18/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kupujesz bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. Tylko U nas otrzymasz teraz ekstra promocję! zapytaj! Oferta kredytowa na kupno i wykończenie.mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

80,71 zł/m²84 m² 6 780 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Centrum Biznesowe Żelazna to kameralny obiekt biurowy, który oferuje powierzchnie biurowe. Na całkowicie zmodernizowane biuro składa się umeblowana przestrzeń do pracy, sala spotkań, wyposażony aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

868 422 zł34 m² 25 853 zł/m²

 

Piętro:28/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Towarowa Towers to nowoczesne apartamenty przy Rondzie Daszyńskiego. Inwestycja zlokalizowana jest w nowym biznesowym centrum stolicy, tuż obok stacji drugiej linii metra i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowolipki,Warszawa

499 000 zł39 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Świetne dwupokojowe mieszkanie na zielonych Nowolipkach na pograniczu Śródmieścia i Woli. Bardzo wygodny układ mieszkania z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Jasne, z balkonem, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

12 308 700 zł410 m² 30 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Podana cena jest ceną netto. Lokal handlowo-usługowy w prestiżowej lokalizacji, przy Rondzie Daszyńskiego (mordor II), w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

704 400 zł36 m² 19 654 zł/m²

 

Piętro:11/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Komfortowa kawalerka przy stacji metra linii M2. - funkcjonalne rozkłady - wykończone pod klucz (dodatkowa opłata - trzy warianty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

697 520 zł33 m² 20 902,60 zł/m²

 

Piętro:13/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Kawalerka niemal w centrum miasta. - idealne dla inwestora - wysokie mieszkanie - 2,8 m - wykończone pod klucz - do wyboru trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

1 499 000 zł81 m² 18 506,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowy apt _ browary warszawskie Apartament w najbardziej prestiżowej warszawskiej inwestycji Browary Warszawskie Apartament w stanie deweloperskim. Apartament wyróżnia się rewelacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

709 000 zł44 m² 16 113,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Hampton Home ma przyjemność zaprezentować bardzo ciekawy lokal z antresolą: 44 mkw plus antresola ok 30 mkw Warszawa Ul. Żelazna. Oryginalny lokal mieszkaniowy , w atrakcyjnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

80,42 zł/m²143 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Centrum Biznesowe Żelazna 59 to kameralny obiekt biurowy, który oferuje powierzchnie biurowe. Na całkowicie zmodernizowane biuro składa się umeblowana przestrzeń do pracy, sala spotkań, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

589 000 zł46 m² 12 749 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

1 019 000 zł72 m² 14 153 zł/m²

 

Piętro:19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pereca

Wola,Warszawa

2 360 zł43 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta specjalna!promocja! 3 miesiące - 50% Opłaty czynszowej!* For service in English, please, call Wynajmę mieszkanie typu studio przy ul. Pereca 11 w odległości 300 m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

420 000 zł31 m² 13 548 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Nowy Wykończony i umeblowany mini apartament w Budynku o bardzo Wysokim standardzie Możliwość odliczenia 96.000zł Vat 12 KONDYGNACJI NAZIEMNYCH 5 Cichobieżnych szybkich wind.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

967 000 zł75 m² 12 893 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szałka

Wola,Warszawa

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 55m2 na Woli niedaleko parku. Blok z 1970r. 5 piętro z 10. Do odświeżenia, po generalnym remoncie drzwi antywłamaniowe, grzejniki wymienione, parapety kamienne;.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij