dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 773 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 773 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

299 000 zł21 m² 14 238 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Kawalerka z aneksem kuchennym w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in.Klimatyzacja reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agawy

Młynów,Warszawa

670 000 zł52 m² 12 919,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Funkcjonalne, 3 pokoje po generalnym remoncie - na Woli przy ul. Agawy. Mieszkanie składa się z korytarza, 2 oddzielnych sypialni (wschód i zachód), łazienki z wanną oraz kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

438 692 zł27 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Żelazna 58/62 Centrum Warszawy 15 piętro Piękny widok Gotowe do wprowadzenia Dzień dobry, dzisiaj chciałbym zaprezentować Państwu mieszkanie w wyjątkowym miejscu - znajdujące się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 421 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam przepięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli, przy ulicy Jana Olbrachta, 500m od stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie po remoncie, nigdy nie było zamieszkałe - jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elekcyjna

Moczydło,Warszawa

656 000 zł55 m² 11 986 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji o powierzchni 54m2 przy ulicy Elekcyjnej na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na ostatnim (trzecim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Wola,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie po kompleksowym remoncie o powierzchni 55m2 zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ulicy Stanisława Staszica. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

693 400 zł35 m² 19 693,30 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. - funkcjonalne rozkłady - wykończone pod klucz (dodatkowa opłata - trzy warianty do wyboru) - klimatyzacja w standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

908 000 zł67 m² 13 491,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Sprzedam słoneczny, przytulny i cichy trzypokojowy apartament (67,30m) usytuowany na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Karolkowej 62 na bliskiej Woli. Dla osób ceniących wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

449 144 zł38 m² 11 977,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Perspektywiczna nieruchomość na warszawskiej Woli czeka na nowego właściciela. Idealna pod inwestycje, powierzchnia o ciekawym rozkładzie. Nieruchomość znajduje się w cichej, kameralnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

32 228 zł374 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rejon ul. Okopowej/ Ronda Radosława. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 374 mkw. netto na czwartym piętrze w budynku biurowym klasy B+. Prestiżowy lokal o bardzo wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

1 999 000 zł112 m² 17 848,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ogromną zaletą jest ogromny i pięknie zagospodarowany taras o powierzchni 40m2! Apartament na etapie wykańczania wg. koncepcji zamieszczonych w ogłoszeniu. Apartament docelowo będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

704 400 zł36 m² 19 654 zł/m²

 

Piętro:11/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Komfortowa kawalerka przy stacji metra linii M2. - funkcjonalne rozkłady - wykończone pod klucz (dodatkowa opłata - trzy warianty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

748 000 zł50 m² 14 960 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w chronionym apartamentowcu z portiernią z 2014 roku. Posiada przeszklony taras. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

15 €/m²1 290 m² 19 350 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapytaj o ofertę :. Budynek usługowy, zlokalizowany na Woli w rejonie ul. Kasprzaka w pobliżu nowej zabudowy mieszkaniowej. Obiekt posadowiony jest na ogrodzonej działce. Do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

609 237 zł44 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji dla agencji i podatku pcc Apartament znajduje się w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej na Woli w odległości 2,5 km do Centrum Zakończenie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

950 000 zł68 m² 13 971 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie, idealne dla rodziny Składa się z dwóch mniejszych pokoi, jednego dużego pokoju z balkonem, oddzielnej, przestronnej kuchni z oknem oraz dwóch łazienek (większej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

925 328 zł61 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji dla agencji i podatku pcc 19 piętro! Apartament znajduje się w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej na Woli w odległości 2,5 km do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

509 000 zł50 m² 10 220,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferuję na sprzedaż przestronne rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m2 położone na parterze niskiego bloku przy ul. Olbrachta. W skład mieszkania wchodzą 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

400 000 zł28 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę o powierzchni 27,1m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Obok znajdują się sklepy , komunikacja miejska, (tramwaje i autobusy). Do metra M1 i M2 jest tylko są 2-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

388 000 zł25 m² 15 520 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeże, komfortowo wykończone. Lokalizacja : ul. Kasprzaka salon - narożnik z funkcją spania, stolik, szafka pod telewizor, wyjście na balkon aneks kuchenny- zmywarka i lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

580 000 zł44 m² 13 182 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

796 500 zł47 m² 17 048 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Komfortowe, idealne pod wynajem mieszkanie z aneksem sypialni i kuchennym w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji metra. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

17 742 zł350 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do podnajęcia powierzchnia biurowa Wola, rejon ul. Płockiej/ Kasprzaka. Okres podnajmu - do października 2022. Moduł do wydzielenia od 330 do 685 mkw. netto Powierzchnia typowego piętra około 1200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

396 000 zł26 m² 14 966 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie W stanie deweloperskim! Doskonała lokalizacja na osiedlu Bliska Wola. Klucze odebrane! Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wolska

Młynów,Warszawa

27 500 zł500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wola, rejon ul. Wolskiej. Usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku tramwajowego biurowiec o łącznej powierzchni prawie 3300 m to nowoczesny, pięciopiętrowy budynek, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młynarska

Młynów,Warszawa

4 364 zł80 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

ul. Wolska/ Młynarska , do wynajęcia pow. biurowa około 80 mkw. Kamienica biurowa z 2008 roku. o wysokim standardzie wykończenia. W standardzie: okablowanie informatyczne, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

370 000 zł24 m² 15 289 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie usytuowane w nowoczesnym, 8 piętrowym budynku przy ul. Kasprzaka. Lokal jest gotowy i wykończony Doskonałe położenie w centrum Warszawy, świetnie skomunikowane. Wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Wola,Warszawa

1 027 000 zł86 m² 11 941,90 zł/m²

 

Piętro:8/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji, bez pcc bezpośrednio od dewelopera Przestronny 4 pokojowy apartament w stanie deweloperskim do oddania w III kwartale 2021 roku. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

599 000 zł56 m² 10 658,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

**** super super super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** Rewelacyjne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20m2 W cudownie położone w samym sercu woli przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

739 804 zł45 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:18/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Bezpłatna pomoc doświadczonych ekspertów kredytowych. Komfortowe, idealne pod wynajem mieszkanie z pięknym widokiem - - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

723 600 zł54 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam nowe trzy pokoje 54 m2 na Bliskiej Woli w stanie deweloperskim. Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym - 22,21 m.kw. sypialnia I - 10,66 m.kw. sypialnia II - 9,63 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Wola,Warszawa

525 000 zł34 m² 15 350,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 34 m2 mieszkanie częściowo umeblowane: szafy, meble kuchenne, podstawowy sprzęt agd (kuchnia, lodówka). Usytuowane 1 piętrze, okna od strony zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wola,Warszawa

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 pokojowe nieopodal Centrum Warszawy przy ul.Pereca. Na powierzchnię mieszkania składa się: 2 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka z wc oraz przedpokój. Okna pcv, ekspozycja wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

580 000 zł56 m² 10 357,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, dwustronne po remoncie 2 pokojowe na Woli 8 min piechotą do Metra Płocka Kamienica 1950 r Wysokość 2,80 m Ekspozycja północno-południowa Idealne jako inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, komfortowe mieszkanie. Dwa pokoje z aneksem kuchennym w pokoju dziennym. Foremna i wygodna sypialnia. Łazienka z kabiną prysznicową i pralką. Duży balkon. Wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

640 000 zł50 m² 12 833,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do obejrzenia pięknego i niezwykle praktycznego mieszkania znajdującego się w idealnie skomunikowanym, a jednocześnie otoczonym zielenią miejscu w centrum woli! To jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy

Młynów,Warszawa

922 590 zł60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta bezpośrednia! Mieszkanie 60,3 m2 na sprzedaż na Bliskiej Woli (młynów) Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 2008 roku (osiedle zamknięte, strzeżone). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wolska

Młynów,Warszawa

7 205 zł131 m² 55 zł/m²

 

 

 

Wola,Warszawa

920 000 zł86 m² 10 636 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu. Osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Wola,Warszawa

590 000 zł45 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Muranowie. Słoneczne i funkcjonalne, posiada łazienkę, oddzielne wc, korytarz z szafami wnękowymi oraz kuchnię z oknem, lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

455 000 zł38 m² 11 974 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 38M2, 2 pokoje, wola, ul.BATALIONU PARASOL (Warszawa, Wola, Batalionu Parasol) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.