dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 771 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 771 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

529 000 zł54 m² 9 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Kup na kredyt, grunt uregulowany Trzypokojowe mieszkanie na Woli przy ulicy Pustola i Sowińskiego blisko Parku Powstańców. Budynek oddalony o ok 100m od przystanku autobusowego, ok 700m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (+balkon) na parterze (spółdzielcze - własnościowe z założoną Księgą Wieczystą). W pobliżu: centrum handlowe Wola Park, usługowe, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

609 237 zł44 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji dla agencji i podatku pcc! Zakończenie budowy do końca tego roku! Apartament znajduje się w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

110 zł/m²96 m² 10 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal o powierzchni 96m2 znajduje sie przy ul.Ordona, pomiędzy osiedlami Bliska Wola i Vis-a-vis Wola. Do lokalu w cenie najmu przynależy miejsce postojowe przed samym lokalem do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

76,47 zł/m²85 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy w Warszawie na ulicy Karolkowej, róg Jaktorowskiej, dzielnica bliska Wola. Lokal znajduje się na parterze w nowym, wysokiej klasy budynku mieszkalno-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

100 zł/m²135 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal przy ulicy Obozowej, w inwestycji Wola Skwer. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, lokal z witrynami bardzo dobrze widocznymi od głównej ulicy. Inwestycja jest w trakcie realizacji. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

100 zł/m²112 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny - 112m2 Dostosowany w pełni do potrzeb gastronomii. Wentylacja mechaniczna z oddzielnym kanałem wyprowadzającym na dach. Warunki najmu lokal dostępny od zaraz. do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

105,60 zł/m²125 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal Handlowo - Usługowy, warszawa, ul. Ordona Powierzchnia 125,75 m2 p.u. Cena: 105 pln/m2 netto Parter Lokal narożny, duże witryny, bezpośrednio przy ulicy i parkingu, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Wola

Wola,Warszawa

7 000 000 zł1 301 m² 5 381 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam biuro ( lokal niemieszkalny) Warszawa Wola o łącznej powierzchni 1300,90 m2 położone na dwóch kondygnacjach budynku usługowo - mieszkalnego wraz z garażem podziemnym (20 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Wola,Warszawa

4 900 zł105 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, ciche 4 pokojowe mieszkanie tuż przy Metrze Płocka. Idealne dla pracowników! Może mieszkać w tym mieszkaniu nawet 10 osób! Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

108 zł/m²120 m² 12 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferowany lokal o powierzchni 120m2 znajduje sie przy ul.Ordona, pomiędzy osiedlami Bliska Wola i Vis-a-vis Wola. Do lokalu w cenie najmu przynależą cztery miejsca postojowe przed samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 43m , zlokalizowane na Woli, przy ulicy Jana Kazimierza. Układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 43m położone na parterze składa się z: salonu (z dużą, rozkładaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

2 300 zł32 m² 73,02 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje z ogródkiem w nowym budownictwie na Woli. Lokal starannie wykończony, wysoki standard. Gotowy do wprowadzenia. Pokój dzienny z tarasem i ogródkiem, kuchnia w aneksie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Moczydło,Warszawa

585 000 zł42 m² 13 975,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentuję 2 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41, 86 m2, zlokalizowane na Woli przy ul. Sokołowskiej nieopodal stacji Metra. Lokalizacja zapewnia zarówno komfortową komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

4 200 zł65 m² 65 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament trzypokojowy o powierzchni 66m2 w prestiżowym budynku przy stacji metra Rondo onz. Nowoczesny, z czterema windami oraz podziemnym garażem. Lokalizacja: znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

45 zł/m²496 m² 22 320 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal usługowy, zlokalizowany na Woli w pobliżu Centrum Warszawy. Dla Państwa wygody odbieramy telefony 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00 Jesteśmy do Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

120 zł/m²120 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o pow. 120 m2 zlokalizowany przy ul. Ordona na Woli - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy. Lokal ma świetną, narożną ekspozycję i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

497 000 zł33 m² 15 152,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy, idealne na inwestycje jak i do zamieszkania. Mamy Państwu do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie położone na warszawskiej woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie: ma powierzchnię 54 m2, składa się z przestronnego widnego pokoju, sporej oddzielnej kuchni z oknem, dużego salonu łazienki oraz przedpokoju. Znajduje się na 1 piętrze z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

579 000 zł43 m² 13 592 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

395 000 zł32 m² 12 305,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Atrakcyjna kawalerka na Woli o pow. 32 m2, parter, w niskiej i cichej zabudowie, blisko komunikacji. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku z 1955 roku, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

105 zł/m²146 m² 15 330 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal o powierzchni 146m2 znajduje sie przy ul.Ordona, pomiędzy osiedlami Bliska Wola i Vis-a-vis Wola. Do lokalu w cenie najmu przynależy miejsce postojowe przed samym lokalem do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

88 zł/m²125 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal pod restaurację ,sklep ,salon urody ,gabinet stomatologiczny, piekarnię, cukiernię, biuro rachunkowe itp. Lokal mieści się na parterze w bloku na osiedlu liczącym 950 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ringelbluma

Wola,Warszawa

544 000 zł51 m² 10 702,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,83m2, usytuowane na wysokim parterze w kamienicy z cegły zlokalizowane na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

505 000 zł39 m² 12 948,70 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobrze doświetlone 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Ścisłe centrum Warszawy. 14 piętro, z imponującym widokiem. Aneks kuchenny posiada możliwość przerobienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

329 999 zł28 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż jasną przestronną kawalerkę o pow. 28 mkw położoną na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku przy ul. Obozowej. Mieszkanie składa się z: - pokoju w kształcie kwadratu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 3 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul Chmielnej. Cały lokal przeszedł modernizację i gruntowny remont standard Bardzo wysoki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

799 000 zł39 m² 20 694,10 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Słoneczne, ustawne 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji - Mennica Residence. Metraż: 38,61 m2 + loggia Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem + sypialnia) Mieszkanie usytuowane na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

700 000 zł61 m² 11 532,10 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Klimatyzowane 3 - pokojowe, słoneczne mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy o powierzchni 60,7m2 Mieszkanie tylko do odświeżenia lub większego remontu i adaptacji według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Mirów,Warszawa

635 000 zł48 m² 13 229,20 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne na inwestycje przy ul.Waliców w ścisłym centrum Warszawy przy metrze Rondo ONZ oraz Rondo Daszynskiego. Jest kw, grunt uregulowany, jeden wlasciciel. Do mieszkania przynalezy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

465 000 zł38 m² 12 236,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,4m2, usytuowane na warszawskiej Woli, u zbiegu ulic Żytniej i Płockiej. Mieszkanie usytuowane jest na szóstym piętrze siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

3 500 zł42 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie czeka na pierwszego najemcę! Z klimatyzacją i balkonem 6 metrów! rozkład Mieszkanie o powierzchni 43 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

926 000 zł62 m² 14 935 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakończenie budowy do końca 12.2021r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

592 000 zł44 m² 13 455 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zakończenie budowy do końca 12.2021r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

589 000 zł44 m² 13 386 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zakończenie budowy do końca 12.2021r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! OSTATNIA SZTUKA!GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

35 zł/m²120 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy na pierwszym piętrze w kameralnym budynku. Bliska Wola. Powierzchnia biura to 125 mkw. Lokal bardzo dobrze widoczny z trasy S8, ulicy Prymasa Tysiąclecia. Na budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Wola,Warszawa

1 235 000 zł91 m² 13 571 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

740 000 zł59 m² 12 542,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 3 - pokojowe, słoneczne mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy o powierzchni 59m2 Mieszkanie tylko do odświeżenia lub większego remontu i adaptacji według własnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

415 000 zł35 m² 11 994 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 34m2 znajdujące się na warszawskiej Woli przy ulicy Edwarda Gibalskiego 10. Lokal mieści się na parterze w 3.piętrowym bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 330 000 zł126 m² 18 492,10 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż trójstronny, południowy apartament w stanie deweloperskim na najwyższym 16-tym piętrze. Rozkład 5 pokoi w tym duży salon Wydzielona kuchnia Dwie łazienki Dwa balkony do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

580 000 zł44 m² 13 182 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.