dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 771 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 771 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

8 401 zł155 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa, wola, rejon ul. Górczewskiej, do wynajęcia biura i powierzchnia magazynowa. Dostępne moduły biurowe parter 257 mkw., 747 mkw., piętro czwarte 155 mkw., 209 mkw., piętro piąte 643 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie w super cenie! Mieszkanie składa się z 3 sypialni i oddzielnej dużej kuchni. Bez wkładu własnego, mieszkanie po remoncie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młynarska

Młynów,Warszawa

8 456 zł136 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

ul. Wolska/ Młynarska, do wynajęcia powierzchnia biurowa w kamienicy biurowej 153 mkw. Kamienica biurowa z 2008 roku. o wysokim standardzie wykończenia. W standardzie: okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Nowolipki,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc, balkonu. Do każdego z pomieszczeń jest osobne wejście, kuchnia widna, z oknem. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

740 000 zł54 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2011 r. inwestycja 'osiedle Dobrolin' na Woli. Osiedle jest monitorowane i dozorowane. Sprzedaż mieszkania z wyposażeniem, miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

609 200 zł44 m² 13 899 zł/m²

 

Piętro:9/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu- ochrona, klub fitness, klimatyzacja gotowe już na początku 2022 R. Udogodnienia- recepcja, ochrona całodobowa, monitoring, boisko, klimatyzacja, videodomofon, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

320 000 zł20 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestując w mieszkania chcesz, aby inwestycja była bezpieczna i przynosiła stabilne zyski. Te kryteria doskonale spełnia mieszkanie przy ul. Wolskiej 165 - Wola. 20 m2. Piętro 1/8. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agawy

Wola,Warszawa

420 000 zł36 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane na Woli przy stacji metra Młynów. Mieszkanie do remontu. Ekspozycja wschodnia, jasne i ciepłe. Cicha i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

620 000 zł51 m² 12 180,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jeżeli poszukujesz dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim do własnej aranżacji na Woli, które jest dostępne od ręki, to ta oferta może być dla Ciebie. Oferuję dwupokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

767 500 zł36 m² 21 301,70 zł/m²

 

Piętro:9/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji. 0% podatku pcc. Bezpłatna pomoc niezależnych doradców kredytowych. Inwestycja zlokalizowana jest w nowym biznesowym centrum stolicy, tuż obok stacji drugiej linii metra i kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wola

Wola,Warszawa

19,50 €/m²142 m² 2 769 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 142 m2 na parterze budynku biurowego. Idealne na biuro bądź działalność usługowo- handlowa. Możliwość parkowania na miejscach naziemnych. Lokal możliwy do aranżacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

782 000 zł36 m² 21 819 zł/m²

 

Piętro:11/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Komfortowa kawalerka przy stacji metra linii M2. - funkcjonalne rozkłady - wykończone pod klucz (dodatkowa opłata - trzy warianty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wola

Wola,Warszawa

7 000 000 zł290 m² 24 137,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż duży lokal na bliskiej woli - Kontakt tel Do sprzedaży 2 lokale usługowe, połączone razem o łącznej pow. 290 m2 na parterze budynku. Lokale położone przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy ul. Juliana Konstantego Ordona. Lokal o powierzchni 42mkw znajduje się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku na strzeżonym, klimatycznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młynarska

Młynów,Warszawa

8 456 zł153 m² 46 zł/m²

 

 

 

Nowolipki,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o wielkości 38 m 2 znajdujące się w części Muranowa, nowolipkach. To narożne mieszkanie posiada duży balkon (4m 2 ). Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

993 000 zł62 m² 15 995,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W kilku słowach: gotowe do wprowadzenia mieszkanie trzypokojowe, położone na wysokim piętrze w nowoczesnym bloku w zielonej części Woli (ulrychów), nieopodal trzech parków. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wola

Wola,Warszawa

24 €/m²83 m² 1 992 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w stanie deweloperskim. Wynajmujący oferuje budżet na aranżację powierzchni oraz zachęty finansowe w postaci okresu zwolnienia z czynszu. Lokal posiada duże witryny. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

3 200 zł60 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w stylowej kamienicy w doskonałej lokalizacji, tuż przy stacji metra Płocka. Apartament został zaprojektowany przez architekta z dbałością o wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

494 844 zł36 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:6/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kupujesz bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. Oferta kredytowa na kupno i wykończenie.mieszkania. Komfort, prestiż i nowoczesność charakteryzuje nowy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wola

Wola,Warszawa

16 €/m²300 m² 4 800 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej, ale jest możliwość prowadzenia również działalności handlowo - usługowej. Lokal posada duże witryny. Wynajmujący oferuje budżet na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

603 000 zł46 m² 12 996 zł/m²

 

Piętro:2/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, Wola

Wola,Warszawa

23 971 zł388 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rejon Al. Solidarności , do wynajęcia biuro o powierzchni 388 mkw. netto znajdujące się na drugim piętrze. Ładne, dobrze doświetlone biuro z małym aneksem kuchennym. Obecnie powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

806 800 zł36 m² 22 473,50 zł/m²

 

Piętro:13/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Kawalerka niemal w centrum miasta. - idealne dla inwestora - wysokie mieszkanie - 2,8 m - wykończone pod klucz - do wyboru trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

629 000 zł45 m² 13 978 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

603 000 zł46 m² 12 996 zł/m²

 

Piętro:2/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Budynek niedaleko stacji metra "księcia Janusza" w bardzo dobrej lokalizacji i komunikacji. Okolica cicha, spokojna, zielona. W pobliżu Galeria Handlowa, park Szymańskiego, park Moczydło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

819 000 zł62 m² 13 210 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

450 000 zł42 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w pobliżu stacji Metra Księcia Janusza ok 650m, autobus w odległości ok 150m oraz o 600m, od planowanej na 2022r stacji metra Ulrychów, obok Wola Parku. Zakup tylko za gotówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w budynku z 1952 roku, w bliskiej okolicy Parku Moczydło. Mieszkanie 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 990 zł83 m² 72,17 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartamenty oxygen Na wynajem apartament 83m , zlokalizowane na Woli, przy ul. Wroniej w centralnym obszarze biznesu Warszawy. Układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 83m położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Płocka

Młynów,Warszawa

75 zł/m²220 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wola, metro ul. Płocka, lokal 220 mkw. parter, duże witryny. Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy, może również funkcjonować jako biuro. Idealny dla prowadzenia działalności bankowej, finansowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

934 000 zł62 m² 15 065 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

800 000 zł47 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, 8 piętro w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną zlokalizowane na Woli -róg ul.Kolskiej i ul.Okopowej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Wola,Warszawa

1 080 000 zł69 m² 15 652 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia nowe, umeblowane i wyposażone, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, w nowoczesnym budynku o podwyższanym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

525 000 zł38 m² 13 816 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 38M2, 2 pokoje, wola, ul. Anielewicza (warszawa, wola, anielewicza) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wola

Wola,Warszawa

27 €/m²38 m² 1 026 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy zlokalizowany wewnątrz ogólnodostępnego pasażu w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego. Lokal posiada duże witryny. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka zaprojektowana przez architekta i wykończony wysokiej jakości materiałami w prestiżowej inwestycji 19 Dzielnica ( projekt Jems Architekci).W pełni umeblowana i wyposażona we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

625 000 zł46 m² 13 622,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrze 9 piętrowego bloku i składa się z: -Trzech pokoi -kuchni -łazienki -balkonu Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

549 000 zł47 m² 11 705 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie na warszawskiej Woli. Największym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja. Komunikacja miejska pozwala nam dotrzeć do centrum w 10 minut. Przejechanie kilku przystanków.