dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 782 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

665 000 zł42 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 41,60 m , położone na ostatnim 10 piętrze w budynku z 1973 roku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 199 000 zł56 m² 21 410,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość na Warszawskiej Woli w niedalekiej odległości od Lasku na Kole czy Parku moczydło. Gustownie wyremontowana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

1 195 000 zł53 m² 22 420,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe z tarasem zlokalizowane na warszawskiej Woli. Budynek ma całodobową ochronę: monitoring oraz pracownik ochrony na portierni. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 099 000 zł61 m² 18 057,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy z 1950 roku, położonej przy ul. Ogrodowej 3 w Warszawie, tuż obok Al.Jana Pawłą II. Mieszkanie położone na 1 piętrze budynku z windą oferujące wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

614 000 zł23 m² 26 351,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 23.30 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: Pokoju dziennego /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

50 zł/m²660 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dwupoziomowy lokal użytkowy - parter i wysokie przyziemie z oknami. Aktualnie powierzchnia podzielona na 15 dużych pokoi, plus łazienki z 7 kabinami prysznicowymi, 7 osobnych wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Janusza

Wola,Warszawa

80 zł/m²135 m² 10 822 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,28 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²36 m² 1 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,59 m2 , na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

11 500 zł61 m² 188,59 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament dwupoziomowy Browary Warszawskie 17p Tylko u nas Panoramiczny apartament z antresolą Krochmalna 61 17 ostatnie piętro 60,98 m2 i garażem w cenie Widok na Warszawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

2 699 000 zł71 m² 38 014,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w najwyższym standardzie Inwestycja Towarowa Square pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez architekta miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pustola

Wola,Warszawa

730 000 zł52 m² 14 038,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Rozkładowe / 3 pokoje / Metro / Okazja / Oferujemy funkcjonalne, jasne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami oraz oddzielną kuchnią, położone na Woli przy ul. Pustola. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Westate włochy prezentuje - jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem! Idealna propozycja dla par lub małżeństw szukających funkcjonalnego lokum w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37m2, piętro 4/6 z windą w budynku z 2017r. przy ul Kolejowej, wola, czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4500 zł + 820 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

1 100 000 zł59 m² 18 577,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na zdjęciu są przedstawione wizualizacje. Klienci odświeżają mieszkanie. Ciche 3 pokoje przy metrze Ulrychów | 59,21 m | zielona okolica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wola,Warszawa

78 zł/m²80 m² 6 263 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Gotowe i umeblowane biuro do pracy , po remoncie , od zaraz. Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 80 m 2 w nowoczesnym obiekcie komercyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 000 zł105 m² 32 380,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy unikatowy apartament o powierzchni 105 m , usytuowany na najwyższym piętrze prestiżowej inwestycji Moja Wola przy ul. Jana Kazimierza. Budynek z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 500 zł69 m² 79,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 69m2, piętro 4/5 z windą, w budynku z 2009r. przy ul. Jana Kazimierza, wola Odolany. Idealne dla rodziny, pary, dla studentów lub grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem 2-pokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego 8 piętrowego budynku na Woli, zaledwie kilka minut spacerem od Parku Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

66 zł/m²82 m² 5 431 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.82,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 64m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2015r. przy ul. Kolejowej, wola, czyste. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt. Cena: 5500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

849 999 zł53 m² 15 980,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.19 m2 (liczone z powierzchnią pomieszczeń przynależnych) zlokalizowane na Woli przy ulicy Płockiej 8. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

76 zł/m²75 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentowany lokal biurowy znajduje się w nowoczesnym budynku mieszkalno - Biurowo - Handlowym przy ul. Okopowej 56 na Warszawskiej Woli. Lokal Nieruchomość składa się z: * recepcji * salki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 500 zł32 m² 140,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni za przesuwnymi drzwiami, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wola,Warszawa

122,34 zł/m²38 m² 4 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o pow. 38 m 2 w prestiżowymi nowoczesnym ; obiekcie Platinum Power wieża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Odolany,Warszawa

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 85m2, piętro 1/8 z windą w bloku z 2024 r, przy ul. Gumińskiej, wola Odolany. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

877 000 zł52 m² 16 996,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne mieszkanie na Woli w kamienicy z 1955 roku z windą 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.6m2 przy ul. Wolskiej składające się z: przedpokoju (7.30m2) Sypialni (12.95m2) Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

800 000 zł42 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament premium z panoramicznym widokiem na Warszawę | 9 piętro | Bliska Wola To mieszkanie od pierwszego wejścia robi wrażenie światłem, widokiem i poczuciem przestrzeni. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Symboliczna

Odolany,Warszawa

760 000 zł44 m² 17 471,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Symbolicznej na Woli. Mieszkanie ma 43,5 mkw, składa się z salonu z wyjściem na ogród, otwartej kuchni z wyspą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 200 zł37 m² 113,51 zł/m²

 

Piętro:10/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 10 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kasprzaka. Wyposażenie: mieszkanie składa się z jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

4 900 zł53 m² 92,45 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, zlokalizowane przy ul. Kłopot, tuż obok centrum handlowego Westfield.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Wola,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z możliwością parkowania przy ul. Złotej 71 w Warszawie, na pograniczu Woli i Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 175 000 zł46 m² 25 543,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 46 m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie jest już dostępne **** Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 44 m2, znajdujące się na szóstym piętrze (jest nowa winda) budynku z lat pięćdziesiątych przy ulicy Nowolipki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 250,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 1-pokojowe mieszkanie 26,3 m | ul. Anielewicza | Muranów | 495 000 zł Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży kompaktowego mieszkania o powierzchni 26,3 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Wola,Warszawa

459 000 zł20 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży ciche mieszkanie o pow. ok. 20 m2, składające się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Lokal znajduje się na ostatnim, dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

710 000 zł51 m² 13 921,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1961 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Górczewskiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Pokoju Kuchni Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

125 zł/m²70 m² 8 776 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 70,21 m2 na parterze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Ostroroga na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

5 300 zł50 m² 106 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciekawe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na centrum ul. Giełdowa 4D Do wynajęcia eleganckie mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

8 500 zł103 m² 82,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wygodny apartament w doskonałej lokalizacji. Budynek Oxygen znajduje się przy ul. Wroniej, zaledwie kilkadziesiąt metrów od modnych Browarów Warszawskich. Apartament obecnie użytkowany jako biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 min spacerem od metra Rondo onz. Wejście przez reprezentacyjną recepcję. Na dachu taras z widokiem na panoramę Warszawy. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Wola,Warszawa

2 750 zł32 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z balkonem i miejscem postojowym przy ul. Ordona 5 w Warszawie. Nieruchomość: bardzo funkcjonalna, jasna i przestronna. Z pokoju wyjście na.