dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 773 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 773 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

950 000 zł67 m² 14 179 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 67M2, 3 pokoje, wola, ul. Jana kazimierza (warszawa, wola, jana Kazimierza) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

533 000 zł50 m² 10 692,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Podstawowe informacje: świetne mieszkanie pod wynajem z bardzo dobym dojazdem do Centrum. Opis nieruchomości : Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie do remontu w świetnie skomunikowanym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

756 000 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż! Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 w sercu Muranowa. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy z 1955 roku. Budynek zadbany, ocieplony, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

5 000 zł49 m² 102,04 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nowym, luksusowym apartamencie na pograniczu Śródmieścia i Woli! Apartament idealny dla singla, jak też pary. Rozkład Luksusowy apartament o powierzchni 49 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 900 zł39 m² 151,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w Luksusowym apartamencie w Browarach Warszawskich! rozkład Luksusowy apartament o powierzchni 39 m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

350 000 zł22 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie/lokal 1-pokojowe z balkonem o powierzchni 22m w apartamentowcu z 2019 roku na XI piętrze na Bliskiej Woli (piękny widok na panoramę Warszawy). Do kwoty należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miła

Wola,Warszawa

4 500 zł84 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest apartament 3 pokojowy. Mieszkanie nie posiada balkonu, ciche bardzo widne od strony Południowo zachodniej strony. Zupełnie umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

683 979 zł31 m² 21 782,80 zł/m²

 

Piętro:9/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowa kawalerka świetnie skomunikowana. Całe mieszkanie liczy sobie 31,40 m , a wielkim jego atutem jest zlokalizowanie przy samym centrum Warszawy. Mieszkanie posiada wentylację mechaniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

740 000 zł39 m² 18 974,40 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż na zasadzie cesji opis Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 tarasem o pow. 10,43m2, usytuowany w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

518 300 zł36 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup na zasadzie cesji - brak podatku pcc 2 %! Sprzedam mieszkanie o łącznej powierzchni 36,49 m2, znajdujący się na bliskiej Woli w nowoczesnej inwestycji stacja wola przy ul. Ordona 1 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

780 000 zł51 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dzień dobry, mam do sprzedania 2-pokojowe mieszkanea, z ustawną kuchnią, przestronnym przedpokojem oraz elegancką łazienką. Mieszkanie jasne, z dużymi szklanymi drzwiami tarasowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

525 000 zł36 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie - Sprzedaż - 2 pokoje_36 m2_ul. Żelazna_wola! metro - 10 min do stacji W pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 36 m2, składające się z: - dwóch oddzielnych pokoi - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowolipki,Warszawa

472 300 zł28 m² 16 689,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Podstawowe informacje: kawalerka na Woli (28m2) idealne dla studenta, singla lub pod inwestycje. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w Warszawie przy ulicy Miłej (nowolipki) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Nowolipki,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam do sprzedaży ciche, ciepłe, słoneczne mieszkanie na strzeżonym osiedlu na ul. Żytniej - kompleks mieszkaniowy kercelak pomiędzy ulicą Wolność i Żytnią. Wystawa okien - południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 000 zł28 m² 109 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez wynagrodzenia dla agencji! Ładne mieszkanie (wykończone w bardzo dobrym standardzie) w budynku 6-piętrowym z 2015 roku. Osiedle zamknięte, monitorowane, ochrona i recepcja 24 h,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipie

Nowolipki,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 609,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w kamienicy o powierzchni 47,23 m2 składające się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

559 000 zł50 m² 11 135,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnia na 2 pietrze w kamienicy z 1949 roku w dzielnicy Wola przy ulicy Gorczewskiej. Bardzo dobra oferta dla par lub pod cele inwestycyjne. Mie szkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

880 000 zł76 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Polecamy jasne, przestronne do własnej aranżacji w kamienicy na Woli Kamienica cegła 1959r 3 oddzielne pokoje -76 m Winda 5 minut Metro Płocka Duża kuchnia 8 m od podwórka Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

469 000 zł34 m² 13 733,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,15 m2 w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie ma ogromny potencjał inwestycyjny - idealne na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzynka

Wola,Warszawa

485 000 zł38 m² 12 669,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Jeśli szukasz mieszkania w dobrym punkcie komunikacyjnym ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie na warszawskiej Woli przy ulicy Wierzynka usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

439 000 zł38 m² 11 707 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi. Mieszkanie jest dobrze nasłonecznione i znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku w zielonej części Woli. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana Olbrachta

Moczydło,Warszawa

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o wielkim potencjale, idealne połączenie z trasami i dojazdami w każdy zakątek Warszawy. 2 balkony, przestronne 4 pokoje- ok. 62m2 w super lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 537 968 zł86 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:12/27

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Komfortowe mieszkanie z klimatyzacją w standardzie i dużym tarasem - 21 mkw. - wysokość mieszkań 283 cm - panoramiczne okna 2,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

399 999 zł30 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 7 piętrze na pełnym zieleni osiedlu w pobliżu ul. Górczewskiej przy której mieszczą się stacje metra Księcia Janusza 600m, stacja Ulrychów 600m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

789 000 zł62 m² 12 783,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Świetne, dwustronne mieszkanie niedaleko Metra Młynów. Idealna propozycja dla rodziny jak i na wynajem. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dzielna

Nowolipki,Warszawa

1 420 000 zł68 m² 21 037 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Podstawowe informacje: ochnik Development - ul. Dzielna , inwestycja na pograniczu Śródmieścia i Woli Apartament 3 - pokojowy, 67.50m2, gotowy do wprowadzenia, dwie loggie, bardzo pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

749 000 zł56 m² 13 256,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Świetne, dwustronne mieszkanie położone w bliskim sąsiedztwie stacji Metra Młynów. Ze względu na rozkład pomieszczeń będzie doskonałą propozycją dla rodziny jak i pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

907 973 zł46 m² 19 794,50 zł/m²

 

Piętro:24/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Komfortowe mieszkanie z klimatyzacją w standardzie. - wysokość mieszkań 283 cm - panoramiczne okna 2,4 m wysokości - elektroniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

865 000 zł60 m² 14 323,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Warszawska Wola - niesamowita infrastruktura, dogodna komunikacja, nowoczesne budynki i urocza zieleń. Miejsce, które łączy zalety wynikające z bliskości tętniącego życiem serca Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

14 310 zł318 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 300 m 2 na bliskiej Woli , w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum. W pobliżu dużych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

6 300 zł52 m² 121 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, elegancko wykończone 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ulicy Kolejowej w inwestycji 19. Dzielnica jest dostępne do wynajęcia z początkiem czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 04.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 04.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pustola

Wola,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 353 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się w zielonej części Warszawskiej Woli. Budynek składa się z 4 pięter, planowany jest remont klatki schodowej oraz elewacji. Mieszkanie jest 3 pokojowe z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe, świeżo wykończone mieszkanie, czeka na pierwszego najemcę. Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone na Woli przy ul. Wolskiej w budynku Link City. Budynek położony jest w bardzo dobrze.