dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 773 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 773 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

780 000 zł56 m² 13 891,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie na Warszawskiej Woli. Nieruchomość: na powierzchnię lokalu 56,15 m2 jest dwustronne i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wola,Warszawa

2 250 000 zł125 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowy w biznesowym centrum Warszawy. Idealne, prestiżowe miejsce do prowadzenia Twojej działalności, a przy niewielkiej adaptacji - także do zamieszkania! Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 000 zł34 m² 147,06 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Obejrzyj film : Klucze do dyspozycji biura - możliwa prezentacja o dowolnej porze! Zamieszkaj w Mennica Residence - korzystaj z najwyższego standardu i wyjątkowych udogodnień dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w nowym budownictwie z 2009 roku w inwestycji Budimex na Woli przy ul. Olbrachta. Apartament mieści się na drugiej kondygnacji z pięknym widokiem na ogród i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wola,Warszawa

510 000 zł35 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Jesteś zainteresowany? skonatktuj się. Co: kawalerka Powierzchnia: 34,88 m2 Gdzie: ul. Szulborska Parter z ogródkiem 20 m2 Cena 510.000 PLN Stan: do zamieszkania, ew. do odświeżenia pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

790 000 zł39 m² 20 020,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam, zapraszam do zapoznania się z cichym 2-pokojowym mieszkaniem, blisko metra na Warszawskiej Woli. Lokalizacja: - 290m do najbliższej stacji metra - Księcia Janusza, - 300m do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 150,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż mieszkanie w ładnej kamienicy, blisko ronda onz, tuż koło Grzybowskiej. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z kuchnia, sypialni i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche,praktycznie nowe mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu strzeżonym przy ulicy Goleszowskiej 1 róg Jana Kazimierza .Ładny rozkład mieszkania : -salon wyposażony w narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

760 000 zł44 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44,01 m2 w idealnym punkcie komunikacyjnym w Warszawie, przy ul. Jana Kazimierza. Zdecydowanym atutem mieszkania jest jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ulrychów

Ulrychów,Warszawa

770 000 zł40 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe jasne oraz ciche mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 40 m2, usytuowane na Warszawskiej Woli (ulrychów). Budynek położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymańskiego

Wola,Warszawa

550 000 zł40 m² 13 924 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli. Lokalizacja: - 800m do najbliższej stacji metra - Rondo Daszyńskiego, - 550m do przystanku tramwajowego-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na pograniczu Woli i Śródmieścia. Salon z zabudowaną loggią i widną, otwartą kuchnią, ustawna sypialnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

811 000 zł51 m² 15 902 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , 5 piętro w 8-piętrowym bloku z windą z 2011 roku -warszawa, wola, ul. Sokołowska. Odrębna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magistracka

Wola,Warszawa

580 000 zł41 m² 14 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Sprzedam 3-pokojowie mieszkanie o powierzchni 41m2 Mieszkanie mieści się na 1 piętrze czteropiętrowej kamienicy z lat 50-tych. Mieszkanie składa się z: -salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 476,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Słoneczne mieszkanie , znajdujące się w drugiej linii zabudowy przy ul. Okopowej 31. Jest to bardzo dobra lokalizacja dla osób pracujących w biurowcach na pobliskiej Woli. Do centrum biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

2 550 zł26 m² 96,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w zagłębiu biurowym Woli i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Lubisz szybko przemieszczać się po mieście, dlatego preferujesz różne formy transportu: metro, tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe obok centrum biznesowego na Woli. Balkon i okna z widokiem na wewnętrzne patio. Rozkład Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne, jasne i ciche mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na 7 piętrze nowoczesnego apartamentowca na bliskiej Woli. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

799 000 zł44 m² 18 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*** Rezerwacja do 20.01.2023 *** Podpisana umowa przedwstępna *** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji, zaraz obok metra Młynów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

6 000 zł68 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny, słoneczny i nowocześnie wykończony apartament o pow. 68m2 z ogródkiem 60 m2 do wynajęcia dla maksymalnie 3 osób bez zwierząt. 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Koło,Warszawa

571 500 zł64 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Rezerwacja do końca maja! Znakomita okazja cenowa! 4 komfortowe pokoje na niewielkim metrażu. Świetna komunikacja i jedynie 200m do lasu!. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wola,Warszawa

730 000 zł44 m² 16 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pok | 44m2 | Taras z ogrodem 43m | Wola Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni 44 m2 znajdujące się na Warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

549 000 zł23 m² 24 057,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gotowa inwestycja W centrum warszawy! Na sprzedaż gustownie i funkcjonalnie urządzona kawalerka w świetnej lokalizacji. Budynek znajduje się przy ul. Chłodnej 22a, jest to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

730 000 zł44 m² 16 587,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wola Odolany - ul. Jana Kazimierza przy skrzyżowaniu z ul. Symboliczną 44m 2 | ogród 43 m2| 2 pokoje z aneksem | gotowe do zamieszkania | 2017 rok | miejsce w garażu Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wola

Wola,Warszawa

94,91 zł/m²148 m² 14 060 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem handlowo-usługowy lokal o pow. 148,14 m2 zlokalizowany na parterze 5-piętrowego budynku z 2009 roku, usytuowanego na Woli. W odległości 600 m stacja metra Księcia Janusza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Młynów,Warszawa

533 900 zł38 m² 13 958 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w budynku z windą. Nieruchomość mieści się zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra Młynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

730 000 zł44 m² 16 591 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 znajdujące się na parterze. Niewątpliwy atutem nieruchomości jest duży ogród przynależny do mieszkania. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 700 zł50 m² 94,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Woli, tuż przy Rondzie Daszyńskiego. Nowocześnie wykończone oraz w pełni wyposażone. Okolica z dostępem do pełnej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 314,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,5m2, znajdujące się przy ulicy Płockiej. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 461 240 zł119 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie na Warszawskiej Woli. Lokal mierzy 118,4 m2 i mieści się na 2 piętrze 7 piętrowego budynku. Nieruchomość składa się z: -Salonu -aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 671 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,15m , zlokalizowane przy ulicy Sowińskiego, w doskonałej lokalizacji. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

725 700 zł36 m² 19 920,40 zł/m²

 

Piętro:14/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament, 2 pokoje,14 piętro, panorama W-wy Apartament w prestiżowym wieżowcu Bliska Wola Tower znajdujący się w świetnej lokalizacji przy skrzyżowaniu Al. Prymasa Tysiąclecia z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

235 000 zł21 m² 11 185,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal 21mkw z widokiem na panoramę Warszawy Na sprzedaż lokal mieszkalny/ biurowy 21,01 mkw na osiedlu Bliska Wola przy Al.Prymasa Tysiąclecia Lokal w stanie deweloperskim, do wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Powierzchnia 54m2 składa się z przestronnego pokoju z otwartą kuchnią, pokoju z przeznaczeniem na sypialnię, dużej łazienki oraz holu z szafą oraz dużym lustrem. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wola,Warszawa

45,71 zł/m²700 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem najmu jest lokal usługowy w budynku na warszawskiej Woli, który posiada dwie kondygnacje. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji - otaczają go biurowce, budynki mieszkalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

3 380 zł38 m² 88,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia przytulne i słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, w spokojnej części Woli. Lokal znajduje się na drugim piętrze, w budynku, który nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 671 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zakupu, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,13 m . Mieszkanie w stanie developerskim zlokalizowane przy ulicy Sowińskiego, w doskonałej lokalizacji. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:11/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji i prestiżowym budynku z basenem przy ul. Łuckiej, obok Ronda Daszyńskiego. Lokal o powierzchni 50 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 250 zł55 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

55m2 - ładne 2 pokoje z dużą kuchnią. Piętro 8/11. Ok. 1 km od biurowców tzw. Manhatan Ronda Daszyńskiego i Centrum Warszawy. Okolice ulicy Żytniej i Solidarności ok.1 km do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum - Kompletnie urządzony nowy apartament o pow. 35m2 z balkonem położone na u. Grzybowskiej Apartament gotowy do zamieszkania: salon umeblowany z wygodną sofą z funkcją spania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

675 000 zł49 m² 13 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,73m2, zlokalizowane przy ulicy Człuchowskiej w niedalekiej odległości od stacji metra Ulrychów. Kameralne osiedle, wybudowane przez Budimex.