dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 771 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 771 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

840 000 zł49 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu Apartament na Woli Metraż apartamentu to 49 m2 i składa się z: - salonu z miejscem do pracy, z wyjściem na loggi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

571 010 zł30 m² 18 839 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Pomagam w kupnie mieszkania od dewelopera na woli. Profesjonalna pomoc bez kosztów. Zyskujesz pomoc przy znalezieniu najlepszego najtańszego mieszkania od dewelopera. Bez pcc i prowizji. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mirów,Warszawa

690 000 zł39 m² 17 838,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronną kawalerkę w wyśmienitej lokalizacji - w samym centrum Warszawy. Nieruchomość idealna pod długo i krótkotrwały najem. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

494 000 zł20 m² 24 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zapraszam serdecznie do obejrzenia pięknej kawalerki 20 mkw, mieszczącej się przy ul. Obozowej (wola). Kawalerka usytuowana jest na drugim piętrze w 8-piętrowym budynku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

738 150 zł44 m² 16 598,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pomagam w kupnie mieszkania od dewelopera na woli. Profesjonalna pomoc bez kosztów. Zyskujesz pomoc przy znalezieniu najlepszego najtańszego mieszkania od dewelopera. Bez pcc i prowizji. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 800 000 zł92 m² 30 434,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Komfortowy o nowoczesnym designie dwupoziomowy apartament z narożnym tarasem w doskonałej lokalizacji w pierwszym spektakularnym i reprezentacyjnym etapie Osiedla 19. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

3 200 zł61 m² 52,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. W salonie skórzany komplet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z tarasem, z miejscem na samochód w garażu podziemnym w centrum Warszawy, przy Siedmiogrodzkiej 1. Lokal położony jest w nowym budynku blisko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

785 000 zł46 m² 17 065,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym położone przy cichej i spokojnej ulicy Tyszkiewicza na bliskiej Woli. Mieszkanie doskonałe do zamieszkania jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

55 zł/m²140 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal z witrynami na parterze budynku wielomieszkaniowego na Woli w okolicy Kasprzaka i Bema. Aktualnie podzielony na 6 pokoi biurowych, kuchnię i łazienkę. Ścianki działowe kartonowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

685 000 zł40 m² 17 319,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o pow. 39,55 m2, położone na X piętrze w XV piętrowym bloku, przy al. Jana Pawła II (po stronie Śródmieścia), tuż przy metrze Rondo onz. Po remoncie, wymianie pionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

8 000 zł66 m² 121,21 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na 9 ( ostatnim ) pietrze budynku na osiedlu 19 Dzielnica. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie, a jego dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

937 000 zł45 m² 20 822,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mieszkanie po odbiorze - można umówić się na spotkanie i zobaczyć jak wygląda, bo układ jest wyjątkowy. W lokalu na 45m2 znajdują się trzy w pełni funkcjonalne pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja! idealne lokum dla singla Nowe, elegancko urządzone, sympatyczne mieszkanko na warszawskiej Woli w top lokalizacji - Marcina Kasprzaka 29 - na os. Bliska Wola. Jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

530 000 zł38 m² 14 133,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,50 m , 1 piętro w bloku z cegły, z 1936 roku -warszawa, wola, ul. Obozowa. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem, drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Młynów,Warszawa

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 2/6 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Obozowa, wola Młynów. Idealne dla rodziny lub pary. Dla niepalących, bez zwierząt. Cena: 4400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

727 948 zł52 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie przestrzenne, widne, ustawne, klimatyczne w bliskim sąsiedztwie cała infrastruktura miejska. Mieszkanie 52 m składa się z kuchni, przedpokoju, łazienki z wc, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wierzynka

Wola,Warszawa

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania kawalerkę na wynajem w Warszawie, w dzielnicy Wola, która znajduje się blisko centrum miasta. Mieszkanie ma powierzchnię 26 m2 i składa się z kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

770 000 zł37 m² 20 923,90 zł/m²

 

Piętro:12/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam Apartament z pięknym i niczym niezagrożonym widokiem na panoramę Warszawy. Podwyższony standard inwestycji, lokal wyposażony w dwa niezależne klimatyzatory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

510 000 zł30 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie zlokalizowane na granicy Woli i Śródmieścia w świetnym punkcie komunikacyjnym. W 4 piętrowej kamienicy z 1950 roku. Na każdym piętrze znajdują się jedynie 3 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Odolany,Warszawa

545 000 zł27 m² 20 185,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka na bliskiej Woli. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest wysoki standard budynku, który jest z 2017 roku. Kawalerka jest urządzona designersko, a komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

4 500 zł79 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w genialnej lokalizacji! Al. Jana Pawła róg Anielewicza to sąsiedztwo Centrum Handlowego Arkadia i zaledwie kilka przystanków tramwajowych od Dworca Centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem Okazjonalny! Chcesz zamieszkać w komfortowo urządzonej kawalerce na bliskiej Woli? Świetnie trafiłeś! W skrócie Mieszkanie znajduje się w nowym budynku przy ul. Jana Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

580 000 zł35 m² 16 524,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem na Woli to jest to mieszkanie dla Ciebie! Wygodne, jasne, rozkładowe mieszkanie, które idealne sprawdzi się na start lub jako inwestycja na wynajem! budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

2 200 zł27 m² 81,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Samym Śródmieściu w zadbanym budynku z 2 windami. W okolicy znajdują się wszystkie najważniejsze punkty usługowo-handlowe. Pełno restauracji oraz punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

845 000 zł51 m² 16 633,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,8 m2 z ogródkiem 46,4m2, usytuowane na parterze zlokalizowane na warszawskiej Woli. Kameralne osiedle Wola Prestige. NA powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Wola,Warszawa

826 000 zł53 m² 15 584,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy z 1953r położonej w Warszawie przy ul. Rabsztyńskiej. Miejsce świetnie skomunikowane - ok. 100m do przystanku Metro Młynów. Dojazd do Centrum ok. 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 500 zł38 m² 144,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe designerskie mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pańska

Wola,Warszawa

68,88 zł/m²64 m² 4 382 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal składa się z recepcji i czterech pokoi biurowych wyposażonych w sieć teleinformatyczną. Zlokalizowany jest na pierwszym piętrze budynku biurowego. Czynsz najmu + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

5 000 zł57 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz polecamy nowe 57 m2 urządzone 3 pokojowe na Woli z miejscem postojowym w nowym apartamentowcu z 2022 roku. Ułożenie mieszkania południe (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

580 000 zł35 m² 16 524,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Oferuję 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,1m , zlokalizowane na Woli, 3 minuty pieszo do Metra Młynów! Mieszkanie: -Sypialnia 20m -kuchnia 6,5m -spiżarnia 2m -łazienka 3m -przedpokój 5m Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

917 000 zł46 m² 19 934,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam mieszkanie wykończone w wysokim standardzie przy ul. Fort Wola 14. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Układ mieszkania przearanżowany tak aby wykorzystać każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

630 000 zł46 m² 13 695,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o pow.45,7m2, na X kondygnacji w XI-piętrowym budynku (z windami), BLISKA WOLA, ul.Okopowa. 5 minut autem do stacji Metra "ratusz Arsenał" i jeszcze mniej do drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

435 000 zł27 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie położone na pograniczu Śródmieścia i Woli w bliskości doskonałej komunikacji, ciszy i zieleni. Stan mieszkania do remontu. Do sprzedaży mieszkanie będzie przygotowane bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wronia

Wola,Warszawa

6 500 zł56 m² 115,04 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem usytuowane na warszawskiej Woli przy ul. Wroniej 45 w inwestycji Oxygen Residence , gdzie klasyczna elegancja spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 50 m2 z 10 m2 oszklonym balkonem (wszystkie okna otwierane) w centrum Warszawy, 300m od stacji metra przy Rondzie Daszyńskiego. Mieszkanie po remoncie na bliskiej Woli w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 500 zł36 m² 153 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w Centrum Warszawy,Platinum Towers,2012r. Do wynajęcia elegancko urządzony apartament na 9 piętrze zbalkonem. Ul. Grzybowska. Apartament składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Koło,Warszawa

1 200 000 zł99 m² 12 137,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Ciche, 4 pokoje, jedyne mieszkanie na piętrze!, wola budynek: budynek wielorodzinny z 1989 roku, składający się z trzech części, ogrodzony, z terenem zielonym. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 950 000 zł132 m² 29 924,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament na sprzedaż o wysokim standardzie wykończenia w Rezydencji Apartamenty Grzybowska 4. Jasny i przestronny apartament z tarasem, usytuowany od strony wschodniej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

5 500 zł61 m² 90,16 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, ciche mieszkanie trzypokojowe 61m2 wykończone w wysokim standardzie w inwestycji Rezydencja Home Invest przy ulicy Okopowej. Budynek położony jest nieopodal zbiegu ulic Kolskiej,Okopowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 300 zł38 m² 113 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche ) dwupokojowe mieszkanie (2017r.) na 1 piętrze. Osiedle zamknięte i strzeżone z portiernią. Ul. Siedmiogrodzka 1. Mieszkanie jest umeblowane.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij