dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 782 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 11 piętrze przy ulicy Stańczyka 4 *rewelacyjna komunikacja - blisko do centrum, kilkanaście linii w różne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kacza

Nowolipki,Warszawa

1 249 000 zł72 m² 17 347 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się apartamentowcu położonym przy ulicy Kaczej.Ta oferta jest skierowana do rodzin poszukujących komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

58 zł/m²14 m² 818 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 14 m 2 na bliskiej Woli , w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Warszawy. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie zlokalizowany na 4 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu przy ul. Żelaznej na pograniczu Śródmieścia i Woli, blisko hotelu Hilton, warsaw Spire. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

3 900 zł54 m² 72,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Nowolipki. Mieszkanie o powierzchni 54 mkw znajduje się na trzecim piętrze. Lokal składa się z oddzielnej kuchni, salonu, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

5 000 zł48 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie na 8 piętrze. Salon z aneksem kuchennym, 2 oddzielne sypialnie, łazienka z prysznicem. Balkon Francuski. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Nowy!dwupokojowy apartament z dużym ogrodem od strony południowo-zachodniej. Wykończony w wysokim standardzie- ogromne lustra, przeszklenia od podłogi do sufitu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 518 400 zł113 m² 22 357,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 5 pokojowy w inwestycji w samym sercu Śródmieścia w pobliżu metra, stacji kolejowej, przystanków tramwajowych i autobusowych a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

815 000 zł47 m² 17 340,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Witam oferuję 3osobne pokoje. Wysoki parter Rozkład Sypialnia salon gabinet. Miła 24 na tyłach klifu. Prestiżowego Centrum Handlowego w Warszawie. Można tu spotkać gwiazdy show-biznesu zrobić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 900 zł60 m² 115 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy przestronny apartament w doskonałej lokalizacji w samym sercu Browarów Warszawskich na Woli Lokalizacja: nieruchomość położona jest na ul. Krochmalnej 56 z której blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1971

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania przy ul. Grzybowskiej. Lokal jest trzypokojowy, z metrażem; salon ok 16m2 Pokój - ok 9m2 Pokój - ok 10m2 Kuchnia - ok 4,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

3 499 zł42 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne, 2 pok. mieszkanie 42m2 w prestiżowym osiedlu Capital Art Apartments na Woli tuż przy Centrum (adres: ul Giełdowej 4). Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

142,50 zł/m²40 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro 40m2, piętro 1/20 z windą, w budynku z 2022 r. Wola Odolany. Cena: 5 700 zł + 580 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 11 800 zł Doskonałe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 5 piętrze apartamentowca przy ul. Okopowej na bliskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni 46,8 m2 składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

58 zł/m²72 m² 4 176 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 72 m 2 na bliskiej Woli , w orginalnym charakterze pofabrycznym. Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł34 m² 22 058,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,8 m , usytuowane na 9 piętrze w apartamentowcu z 2016 roku zlokalizowane -warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 950 000 zł67 m² 29 078,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: lokal użytkowy znajduje się na Woli, w odległości zaledwie kilkuset metrów od stacji drugiej linii metra rondo onz. Przy samym lokalu mamy przystanki autobusowe oraz tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

575 000 zł43 m² 13 372,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2pokojowe mieszkanie w świetnym komunikacyjnie punkcie na Woli. Mieszkanie z widną kuchnią i widną łazienką o powierzchni 43,43 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! Przepiękne mieszkanie dwupokojowe na Odolanach, przy ul. Jana Kazimierza! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze zalety: - świeżo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

595 000 zł34 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż kawalerka w doskonałej lokalizacji. Granica Woli ze Sródmieściem. Kilka minut spacerem do stacji metra linii M2 Rondo onz lub Rondo Daszyńskiego. Idealna propozycja dla singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syreny

Wola,Warszawa

758 500 zł51 m² 14 834,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wola Młynów - ul. Syreny w odległości 300 m metro Młynów lub Płocka oraz przystanki autobusowe i tramwajowe | 700m do stacji kolejowej Warszawa Wola | 3 km od Pałacu Kultury 51,13 m2 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Lasku

Koło,Warszawa

2 500 zł56 m² 45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dobra cena! Doskonała lokalizacja. Bardzo ładne, 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z widną, osobną kuchnią. Łazienka z wanną, osobne wc z kabiną prysznicową. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Nowolipki,Warszawa

1 400 000 zł53 m² 26 515,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: mieszkanie sprawiające wrażenie znacznie większego, niż jest w rzeczywistości. Zostało wykończone z użyciem dobrej jakości materiałów i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia wygodne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Okopowej 45 *na powierzchni 33 m2 znajdują się salon, sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój *bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

515 000 zł29 m² 17 758,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 29m2 na warszawskiej Woli. Mieszkanie po gruntownym odświeżeniu( nowe oświetlenie, nowe podłogi, nowe drzwi wejściowe- antywłamaniowe, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne mieszkanie w nowoczesnym budynku, o powierzchni 47 m2, zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 57 na Warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z: - przestrzennego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

729 000 zł34 m² 21 696,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Świeżo wyremontowane, przytulne mieszkanie w Centrum Warszawy! Mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 33,60 m.kw. , składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

955 000 zł37 m² 25 692,80 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowo wykończone mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

3 690 zł61 m² 60,49 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie na ul. Ordona na Woli. *Składa się z holu, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, sypialni i małego pokoju. *Jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

15 €/m²826 m² 12 383 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 764 m2 biuro na bliskiej Woli, wysoki standard, zalety nieruchomości: budynek biurowy o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

15 €/m²409 m² 6 138 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 378,90 m2 biuro na bliskiej Woli, wysoki standard, zalety nieruchomości: budynek biurowy o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

58 zł/m²86 m² 4 988 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 78 m 2 na bliskiej Woli , w orginalnym charakterze pofabrycznym. Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

785 000 zł49 m² 16 020,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w mega ofercie położone w bardzo dogodnym miejscu. W centrum Warszawy, ale na tyłach głównych arterii ulic warszawskich. Przy parku i z dużą ilością zieleni, co nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Mirów,Warszawa

3 600 zł35 m² 102,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 35 m2, piętro 5/6 z windą w budynku z 1978r, przy ul. Złotej, wola , Mirów. Świeżo po remoncie, idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 300 zł67 m² 64,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy Kolejowej 9 *lokal usytuowany na 3 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu z 2023 roku *na powierzchnię 67,44 m2 składają się: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

13,75 €/m²226 m² 3 104 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 215 m2 biuro na bliskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu. Zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis: oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Grzybowskiej w pobliżu Ronda onz. Nieruchomość o pow. 48 m2 zlokalizowana jest na 13 piętrze w 15-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

12 €/m²100 m² 1 197 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: powierzchnia biurowa 95 m2 o wysokim standardzie, położona na warszawskiej Woli, wchodzi w skład kompleksu biurowo magazynowego na który składają się budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 500 zł52 m² 106 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupokojowy apartament na ostatnim piętrze z dużym 50 metrowym tarasem na dachu w budynku Oxygen Residance na warszawskiej Woli ul. Wronia 45 Apartament jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Sprzedam ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z cegły. Lokal składa się z: -salonu o powierzchni 17,5m2 -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na bliskiej Woli przy ul. Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Salon z aneksem kuchennym, balkon , ustawna sypialnia z szafą wnękową , komfortowa.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij